قالب مفکر | پوسته حرفه ای HTML شخصی و نمونه کار
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 5

قالب HTML مفکر | قالب شخصی مفکر | قالب Vbook | قالب شخصی Vbook

قالب مفکر | قالب شخصی، رزومه و نمونه کار

قالب مفکر یک قالب مدرن و بسیار حرفه ای برای استفاده شخصی و مناسب برای سایت های شخصی، نمونه کار و رزومه میباشد. این قالب به شکل کارتی و کتابی طراحی شده است که طراحی بسیار شیک و جذابی دارد. افراد و گروه های مختلف مانند توسعه دهنگان، کدنویسان، گرافیستان، طراحان و … میتوانند از این قالب شیک استفاده کنند.

قالب مفکر دارای طراحی و ظاهر بسیار شیک و متنوع میباشد پس اگر میخواهید طراحی جدید، بروز و خاصی را برای خود انتخاب کنید قالب مفکر بهترین گزینه میباشد. این قالب به صورت کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو طراحی شده است تا شما بتوانید بهترین خدمات را در قالب بهترین طراحی به کابران خود ارائه کنید از این رو این قالب را میتوانید در روی هر دستگاهی اجرا کنید.

 

قالب شخصی Vbook | پوسته سایت شخصیمفکر

 

برخی از ویژگی های قالب شخصی Vbook

طراحی کاملا شیک و روزآمد:

اگر شما نیز جز گروهی از افراد هستید که به بروز بودن طرح ها و قالب ها اهمیت میدهید قالب مفکر بهترین گزینه روی میز براس شماست چرا که این قالب بسیار شیک با ایده ای بسیار جذاب و به حالت کتابی طراحی شده است که قالب خاص و بسیار شیک است. این قالب با داشتن 6 نوع رنگبندی شخصی سازی را کاملا برای شما آسان کرده است. انیمیشن صفحه ای این قالب مانند این است که شما در حال ورق زدن کتابی هستید و این نوع امکانات در جای خود بسیار جذاب است.

کدنویسی استاندارد و تمیز:

این قالب بر پایه آخرین نسخه بوت استرپ 4 ساخته و کدنویسی شده است. فرم تماس با ما آژاکس و حرفه ای در این قالب جایداده شده است تا شما را از هرگونه افزودنی بی نیاز کند. کدنویسی استاندارد این قالب مناسب برای موتور های جستحو گر و بهینه شده از نظر سئو میباشد.

صفحه بندی و امکانات بی نظیر:

صفحه بندی حرفه ای و امکانات ویژه این قالب برای شما یک قالب کامل را به ارمغان می آورد تا برای راه اندازی بخش های مختلف سایت خود نیازی به قالب های دیگر و یا ویرایش قالب اصلی نباشید. با کدنویسی نوین و جدید، صفحات پیشرفته ای مانند نمونه کارها، روزمه، سابقه، مهارت ها، درباره، مطالب بلاگ، فرم تماس با ما و … تنها در یک صفحه جای داده شده است. برای مشاهده کلی مطالب بلاگ نیز یک صفحه جداگانه برای بلاگ و مطلب بلاگ طراحی شده است که شامل نظرات، محتوی پست و … میباشد.

اگر به یک قالب پیشرفته و حرفه ای با امکانات پیشرفته نیاز دارید این قالب بهترین گزینه برای شما میباشد. تمام آپدیت های این قالب ریگان خواهد بود.

نکته: قالب HTML مفکر یک پوسته ایستا است و بر روی سیستمهای مدیریت محتوا نظیر وردپرس و جوملا نصب نمی شود.

قالب HTML مفکر | قالب شخصی Vbook
تمام آپدیت های این قالب رایگان خواهد بود.

 

 

 

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است