Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب وردپرس فروشگاهی نیکی کالا | NikiKala

سوالات متداول


 • مزیت قالب نیکی کالا نسبت به سایر قالب های مشابه چیست؟

  اصلی ترین مزیت قالب نیکی کالا، طراحی و کدنویسی کاملا ایرانی با در نظر گرفتن نیازهای یک فروشگاه ایرانی می باشد. علاوه بر این با توجه به این که قالب از ابتدا توسط تیم توسعه ارتباطات نیکان کدنویسی شده است، این اطمینان وجود دارد که هیچ کد یا اسکرییپ اضافی که روی سرعت یا سئو و یا حتی امنیت سایت شما تاثیرگذار باشد در قالب وجود ندارد.

 • آیا قالب نیکی کالا با افزونه دکان سازگار شده است؟

  قالب نیکی کالا به صورت کامل با افزونه چند فروشندگی دکان سازگار شده است و شما می توانید به راحتی از این افزونه استفاده کنید. علاوه بر این با خرید قالب نیکی کالا، 50 درصد تخفیف در خرید افزونه دکان از راست چین دریافت خواهید کرد.

 • آیا امکان استفاده از قالب نیکی کالا برای سایت های چندزبانه وجود دارد؟

  بله قالب نیکی کالا به صورت استاندارد برای استفاده از تمامی زبان ها قابل استفاده می باشد و با استفاده از افزونه های ایجاد سایت چندزبانه در وردپرس به راحتی می توانید یک فروشگاه چند زبانه داشته باشید.

 • پس از خرید قالب نیکی کالا سایت من دقیقا مشابه با دمو آنلاین خواهد شد؟

  بله با خرید قالب نیکی کالا و با نصب بسته آسان نصب ارائه شده از طریق ویدئو آموزشی، سایت شما دقیقا مشابه با دمو قالب نیکی کالا بر اساس توضیحات ذکر شده در صفحه محصول در راست چین می باشد.

 • آیا برای استفاده از امکانات قالب فایل راهنما وجود دارد؟

  بله در فایل راهنمای همراه محصول توضیحات لازم برای استفاده از تمامی امکانات اختصاصی قالب وجود دارد و به راحتی می توانید از امکانات فوق العاده قالب نیکی کالا استفاده کنید.

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


 • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
 • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
 • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با Nikan جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان