Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب NewsPaper ابرپوسته خبری | نسخه بومی و فارسی

قالب NewsPaper ابرپوسته خبری | نسخه بومی و فارسی

4.48 stars
  |   788 فروش
خرید و دانلود
قالب NewsPaper ابرپوسته خبری | نسخه بومی و فارسی - حرفه ای
 • شناسه محصول
  ۲۶۰۸۲
 • Professional Product
 • Easy Install
 • Iranian Product
 • Verified Product
پیشنمایش
افزودن به علاقه مندی ها

قالب Newspaper | قالب خبری Newspaper | پوسته وردپرس مجله خبری نیوز پیپر

نسخه فعلی قالب : 10.3

قالب نیوز پیپر پوسته وردپرس کاملا حرفه ای برای راه اندازی وبسایت های خبری و مجله ای می باشد. قالب مجله خبری نیوزپیپر کاملا راست چین و فارسی شده با امکاناتی بی نظیر در راستچین منتشر شده است.

مشاهده دموی پیش فرض قالب خبری نیوز پیپر (جهت مشاهده کلیک کنید):

دموی پیش فرض قالب newspaper

با کلیک روی تصویر بالا دموی پیش فرض قالب فارسی و بومی شده Newspaper قابل مشاهده است. این قالب دارای 52 دمو می باشد که شباهت های زیادی با هم دارند. از میان دموهای این قالب دو دمو انتخاب شده که سایر دموها به این دمو شباهت دارند. البته در بسته نصبی که در اختیار شما قرار می گیرد امکان نصب تمامی دموها وجود دارد. فقط دموهای دیگر با محتوای انگلیسی بصورت راست چین و تنظیمات فارسی نصب می شوند و این دمو و دموی نمایش ویدئو دقیقا مانند پیش نمایش و با محتوای فارسی نصب می گردند.

مشاهده دموی نمایش ویدئوی قالب نیوز پیپر (جهت مشاهده کلیک کنید) :

دموی ویدئویی قالب newspaper

به کمک این قالب می توان سایت هایی شبیه  به سایت آپارات ایجاد کرد. توجه کنید در نسخه اورجینال این قالب امکان پخش ویدئو از هاست و از آپارات وجود ندارد. اما در قالب نیوز پیپر که توسط طلوع ارتباطات منتشر شده است این امکان به قالب Newspaper اضافه شده است

سرعت بارگذاری بسیار بالا قالب Newspaper

سرعت لود قالب newspaper

قالب Newspaper پوسته حرفه ای خبری

پرفروش ترین، محبوب ترین و حرفه ای ترین قالب خبری و چندمنظوره وردپرس با نام Newspaper یا روزنامه بصورت فارسی و بومی سازی شده در اختیار شماست. منظور از بومی سازی کردن این قالب اضافه کردن برخی امکانات جدید متناسب با وبسایت های ایرانی می باشد.

امکاناتی نظیر پخش ویدئوی آپارات و دیگر سایت های ایرانی اشتراک ویدئو، پخش ویدئو از هاست، منوهای شناور، فعالسازی قالب بصورت نامحدود و … تنها برخی امکانات و ویژگی های اضافه شده به قالب برای استفاده برای طراحی سایت های ایرانی است . به کمک این قالب براحتی می توانید سایت های خبری نظیر فارس نیوز ، تابناک ، باشگاه خبرنگاران جوان و … را طراحی کنید .

قالب نیوز پیپر یک قالب وردپرس نیست بلکه یک ابرپوسته و با امکانات فوق حرفه ای است

قالب فارسی newspaper

 اگرچه قالب خبری Newspaper اورجینال امکانات بسیار زیادی را برای طراحی سایت های خبری فراهم می کند اما بسیاری از آنها تنها برای سایت های غیرایرانی کاربرد دارد و با توجه به تحریم موجود برای کاربران ایرانی باید برخی از امکانات قالب بومی شود.

قالب ایرانی نیوز پیپر (newspaper)

ویژگی های نسخه بومی شده قالب NewsPaper (روزنامه)

قالب نیوز پیپر دارای امکانات بسیار زیادی است که طراحی سایت های مختلف بویژه سایت های خبری با آن بسیار لذت بخش خواهد بود . اما برخی از ویژگی های مهم این قالب برای سایت های ایرانی و فارسی قابل استفاده نمی باشد و بایستی برای این ویژگی ها بومی شود. ویژگی هایی که در این قسمت شرح داده می شود فقط در قالب Newspaper ارائه شده توسط طلوع ارتباطات وجود دارد.

1- تنظیمات قالب فارسی

یکی از مشکلاتی که در قالب Newspaper بر سر راه طراحان قالب وجود دارد عدم وجود فایل ترجمه در این قالب برای فارسی سازی و ترجمه تنظیمات و گزینه های مدیریت قالب می باشد و تقریبا در تمامی قالب های نیوزپیپر فارسی منتشر شده تنظیمات قالب بدون ترجمه باقی می ماند. تیم طراحی طلووع ارتباطات با ترجمه عبارات قالب بصورت مستقیم از طریق کدها تنظیمات این قالب را بصورت فارسی ارائه کرده است.

تنظیمات قالب فارسی NewsPaper

 همچنین تنظیمات موجود برگه ها و نوشته های قالب NewsPaper نیز بصورت فارسی ارائه شده است:

تنظیمات فارسی قالب NewsPaper

توجه : برخی از گزینه ها بدلیل ایجاد اختلال در سایت در حالت فارسی بدون ترجمه باقی مانده است.

2- تغییر چیدمان خودکار قالب خبری وردپرس Newspaper براساس زبان سایت

قالب روزنامه یا Newspaper بگونه ای راست چین و بومی شده است که چیدمان سایت بصورت خودکار در زبان های چپ چین و راست چین تغییر کند. در زبان های راست چین مانند فارسی یا عربی چیدمان سایت بصورت راست چین و در زبان های چپ جین مانند انگلیسی چیدمات سایت بصورت چپ چین می شود. کافی است زبان وردپرس خود را تغییر دهید و تغییرات را در سایت مشاهده کنید.

این قابلیت برای سایت های چندزبانه یک قابلیت کلیدی و اجباری است . بدون این ویژگی هرگز نمی توان سایت چندزبانه طراحی کرد

3- درج ویدئوی آپارت، نماشا و دیگر سایت های ایرانی اشتراک ویدئو

در صورتی که قالب Newspaper اورجینال را نصب کنید مشاهده خواهید کرده که امکان درج ویدئو فقط از سایت های خارجی مانند یوتیوب یا ویمئو وجود دارد . این ویژگی قطعا برای طراحان سایت های ایرانی کارآمد نخواهد بود. در قالب نیوزرپیپر طلوع ارتباطات می توانید ویدئوی موجود در سایت هایی مثل آپارات را در سایت خود و نوشته هایی که از جنس ویدئو هستند نمایش دهید.

گذاشتن ویدئوی آپارات در قالب newspaper

4- درج ویدئو از هاست یا منبع  داخلی و یا یک آدرس خارجی

قابلیتی که اصلا در قالب نیوز پیپر علارغم وجود ویژگی متعدد وجود ندارد امکان درج ویدئوی شاخص از یک آدرس داخلی یا خارجی است . در قالب روزنامه یا newspaper تنها می توان ویدئوی یوتیوب ، ویمئو و سایر سایت های اشتراک ویدئوی خارجی را بعنوان تصویر شاخص قرار داد . اما با این ویژگی اضافه شده توسط طلوع ارتباطات این کمبود جبران شده است.

5- استفاده از منوی شناور عمودی در سایت

یکی از مواردی که در سایت های خبری معمولا یافت می شود استفاده منوهای عمودی در کنار سایت می باشد. در نسخه بومی قالب newspaper این منو اضافه شده است و متوان گزینه های دیگری را با آیکن های متعدد به آن اضافه گرد. اگرچه برای اضافه شدن این ویژگی از یک افزونه رایگان استفاده شده است اما کدهایی با قالب اضافه شده است تا ظاهر منو را متناسب با ظاهر قالب کند.

6- یکی از بهترین قالب برای سئو و رقابت در سرچ گوگل همراه تمامی ابزارهای مورد نیاز

یکی از مشخصه های قابل توجه و نقاط قوت قالب روزنامه کدهای بهینه و استفاده از اصول سئو بصورت دقیق در این قالب است که شما یک رقیب و مدعی سرسخت در صفحه اول گوگل خواهد کرد. همچنین  در نسخه فارسی قالب newspaper که توسط طلوع ارتباطات منتشر شده است نسخه پریمیوم افزونه Yoast Seo و همچنین افزونه سئوی اخبار یا Yoast News Seo بصورت فارسی اضافه شده است

7- امکان تغییر قلم فارسی در مدیریت و همچنین اضافه کردن فونت سفارشی

یکی دیگر از ویژگی های جالب قالب نیوزپیپر امکان تغییر فونت یا قلم قسمت های مختلف سایت بصورت کاملا جزئی وجود دارد. در این تنظیمات می توان قلم یا فونت قسمت مختلف را همراه با اندازه ، درشتی، استایل و فاصله خطوط مشخص کرد . به لیست فونت های موجود در این قالب سه فونت مشهور و ایران سنس ، ایران یکان و یکان اضافه شده است. کافی است فونت قسمت مورد نظر را تغییر دهید و تغییرات را مشاهده کنید . فونت پیش فرض قالب فونت ایران یکان می باشد.

تنظیمات فونت قالب newspaper فارسی

8- بروزرسانی مستمر و رایگان همراه با لایسنس نامحدود

در صورتی که قالب اورجینال newspaper را در مستقیما از سایت تم فارست (themeforest) خریداری کنید از آن فقط در یک دامنه می توانید استفاده کنید. در بسیاری از سایت های ایرانی نیز با این محدودیت قالب بفروش می رسد اما در اینجا قالب فارسی newspaper با تمامی قابلیت های نسخه اورجینال همراه با برخی ویژگی هایی تکمیلی برای سایت های ایرانی با لایسنس نامحدود در اختیار شما قرار دارد.

9- پشتیبانی فعال طلوع ارتباطات

پس از خرید قالب پشتیبانی فعال و مستمر طلوع ارتباطات در خدمت شما خواهد بود و به تیکت های پشتیبانی در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.

ویژگی های قالب NewsPaper :

قالب نیوزپیپر که گاهی به قالب روزنامه نیز ترجمه می شود به عنوان بهترین قالب خبری جهان شناخته شده است. همچنین در میان تمامی قالب های موجود در تم فارست رتبه چهارم یا پنجم قالب های پرفروش سال را به خود اختصاص داده است و جز 10 قالب برتر وردپرس به حساب می آید.

این قالب در اصل یک قالب چندمنظوره است و امکان طراحی انواع سایت های مختلف و مدرن در موضوعات گوناگون را فراهم می سازد . قالب خبری Newspaper دارای 50 دموی مختلف است می توانید با یک کلیک هریک از آنها را درون ریزی کنید. در حال حاضر فقط دموی اصلی قالب با محتوای فارسی ارائه شده است. سایر دموها بصورت راست چین در و با ترجمه فارسی در اختیار شما است اما محتوای پیش فرض آنها انگلیسی است که قطعا محتوای اولیه بایستی پس ار نصب تغییر کند.

قالب نیوزپیپر با تمامی افزونه های مهم وردپرس مانند، ووکامرس، بی بی پرس، بادی پرس، یوست سئو سازگار است و همچنین از سرویس دهنده های تبلیغاتی مانند Google Ads و AdSense پشتبانی می کند. امکان اتصال به اینستاگرام و نمایش تصاویر از اینستاگرام در این قالب وجود دارد.

ویژگی های برجسته قالب newspaper

1- برگه ساز پویا قالب نیوزپیپر با تکنولوژی کاملا جدید با امکان طراحی برگه با کلیک موس در خروجی سایت

قالب newspaper برگه ساز جدیدی را با قابلیت ساخت برگه با کلیک موس در اختیار شما قرار می دهد. نظیر این برگه ساز را در هیچ قالب دیگری مشاهده نخواهید کرد.

قالب NewsPaper

 

2 – بیش از 50 دمو در موضوعات مختلف 

به مراجعه به دموی انگلیسی قالب مشاهده خواهید کرد که قالب خبری Newspaper دارای بیش از 50 دمو در زمینه های گوناگون است . نصب این دموها تنها با یک کلیک موس در وردپرس انجام می شود. البته فقط دموی اصلی دارای محتوای فارسی است اما تمامی دموها بصورت راست چین است.

قالب NewsPaper

 

دموهای قالب newspaper

3- استفاده از صفحه ساز ویژوال کامپوزر

در واقع صفحه ساز اصلی قالب روزنامه ویژوال کامپوزر است و صفحه ساز اختصاصی قالب به نوعی برای سهولت طراحی صفحات به آن اضافه شده است. تمامی ابزارهای موجود در قالب newspaper در ویژوال کامپوزر وجود دارد و می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

4- تنظیمات قالب فوق پیشرفته با انبوهی از گزینه ها بصورت فارسی

در قالب newspaper فکر همه چیز شده برای همین در تنظیمات قالب آن گزینه های بسیاری زیادی برای تنظیمات آن وجود دارد. و برای هر بخش انبوهی از تنظیمات و آپشن ها موجود است.

تنظیمات قالب newspaper

5- امکان صفحه فرود یا Landing Page

برای اولین بار در جهان یک قالب خبری با امکان ساخت پنجره های فرود عرضه شده است. در این برگه امکان مشخص کردن طول و عرض بخش ، موقعیت محتوا ، تغییر اندازه ستون ها ، تنظیم پدینگ و مارجین  و تنظیمات دیگر وجود دارد.

6- بدون نیاز به هیچگونه کد نویسی و کد جدید

با قالب فارسی newspaper هیچکونه به هیچ گونه کد جدیدی از سوی طراحان و توسعه دهندگان وب نیاز ندارید. قالب را نصب کنید و از امکانات آن لذت ببرید.

7- قالب بهینه و سبک با سرعت بارگذاری بالا

تکنولوژی مدرنی که در طراحی این قالب استفاده است سرعت این قالب را بطور چشم گیری افزایش داده است و نمایش تصاویر انبوه را با سرعت بالاتر ممکن می سازد.

قالب سبک نیوز پیپر

8-  استفاده از تکنولوژی AMP برای نمایش سایت بویژه در موبایل و تبلت

AMP یک کتابخانه کدهای باز است که باعث می شود سایت ها با سرعت بالاتر ، کارائی بالاتر و طراحی جذاب تر در نمایشگرهای مختلف مانند لپ تاپ ، تبلت و موبایل به نمایش درآیند. استفاده از این تکنولوژی در قالب خبری Newspaper سرعت بارگذاری سایت را تا 5 برابر در موبایل افزایش می دهد.

9- سیستم درج بنرها و آگهی های تبلیغاتی

قالب روزنامه دارای یک سیستم اختصاصی برای درج بنرها و تصاویر تبلیغاتی در جاهای مختلف سایت و در ابعاد گوناگون است. کافی است بنرهای تبلیغاتی خود را تعریف کنید و در گوشه و کنار سایت و در میان محتوا و در هر جایی که خواستید نمایش دهید.

قالب NewsPaper

10 – بهترین قالب خبری از نظر سئو

در صورتی که قصد طراحی سایت خبری دارید و یا می خواهید مطالب سایت شما به سرعت توسط گوگل ایندکس شود و همچنین می خواهید در صفحه نخست گوگل رقابت کنید این قالب بهترین گزینه خواهد بود. همچنین وجود افزونه پریمیوم سئو و افزونه سئوی اخبار ابزار سئوی شما را تکمیل می کند.

11- جستجوی ایجکس مطالب

در قالب newspaper مطالب سایت را بصورت ایجکس و زنده جستجو کنید.

قالب نیوز پیپر

قالب Newspaper

12- نمایش تصاویر بصورت گالری

گالری جذاب قالب خبری Newspaper جهت نمایش بهتر تصاویر و خبرها در خدمت شماست
قالب Newspaper

سایر امکانات قالب خبری Newspaper :

 • استفاده از 10 پلاگین پریمیوم
 • ابزارک اتصال به اینستاگرام
 • ابزارک نمایش آب و هوا
 • ابزارک نمایش نرخ تبدیل ارزها
 • امکان استفاده از الگوها ، قالب ها و چیدمان های مختلف برای نمایش برگه ها ، نوشته ها و آرشیو نوشته ها
 • نمایش تعداد مشترکین و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی
 • نمایش باکس عضویت در خبرنامه
 • نمایش متنوع نوشته ها
 • سایدبار هوشمند
 • لیست نوشته های هوشمند
 • بلاک محتوای هوشمند
 • امکان ساخت فوتر سایت با طرح بندی های متنوع و اختصاصی
 • امکان استفاده از هدر سایت با 15 الگوی مختلف
 • نمایش خبرهای ویژه در بالای سایت
 • نمایش پاپ آپ خبرهای داغ در کنار سایت
 • انطباق کامل با افزونه wpml جهت ساخت سایت های چندزبانه
 • انطباق کامل با افزونه ساخت اسلایدر مانند revolution slider و layer slider
 • امکان مشخص کردن تصاویر رتینا یا باکیفیت برای نمایش در نمایشگرهای وضوح بالا
 • امکان نمایش محتوا بصورت Lazy Load یا بارگذاری آهسته
 • استفاده لایت باکس های اختصاصی
 • امکان استفاده از منوی چسبان
 • امکان تغییر رنگ بندی قالب بصورت نامحدود
 • امکان نمایش سایت بصورت تاریک یا روشن
 • امکان تعریف کردن الگوی نمایش متفاوت برای هر دسته محصول
 • امکان ترجمه قالب در تنظیمات قالب و بدون نیاز به فایل ترجمه
 • همراه با بسته سریع نصب

مشخصات محصول

نسخه: 10.3

نوع لایسنس: نامحدود (قابل استفاده در هر دامنه)

پشتیبانی: یکساله

ویدئوی آموزش نصب و بروزرسانی در پیش نمایش قالب مشاهده است

 * خرید این محصول به منزله قبول شرایط فروش محصول می باشد. جهت مشاهده کلیک کنید *

بروزرسانی های قالب Newspaper

بروزرسانی در تاریخ 98/12/19 
بروزرسانی قالب به نسخه 10.3
بروزرسانی افزونه ویژوال کامپوزر به نسخه 6.1
بروزرسانی افزونه رولوشن اسلایدر به نسخه 6.1.8
بروزرسانی افزونه یواست سئوی پریمیوم به نسخه 13.2
بروزرسانی افزونه سئوی اخبار به نسخه 12.4.1
قالب در تاریخ 98/09/13 به نسخه 10.2 آپدیت شد. 
قالب در تاریخ 98/09/01 به نسخه 10.1 آپدیت شد. 
قالب در تاریخ 98/06/17 به نسخه 9.8 آپدیت شد. 
قالب در تاریخ 98/04/04 به نسخه 9.7.3 آپدیت شد. 
قالب در تاریخ 98/02/16 به نسخه 9.7.1 آپدیت شد.
قالب در تاریخ 98/01/27 به نسخه 9.6.1 آپدیت شد.
قالب در تاریخ 97/12/02 به نسخه 9.5 آپدیت شد. 
قالب در تاریخ 97/10/27 به نسخه 9.2.2 بروز شد.
قالب در تاریخ 97/09/29 به نسخه 9.2.1 بروز شد.
قالب در تاریخ 97/08/13 به نسخه 9.1 بروز شد.
قالب در تاریخ 97/06/10 به نسخه 9.0.1 بروز شد.


تومان