قالب مولان | قالب HTML شخصی مدرن Mulan
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 6

قالب Mulan | قالب HTML شخصی Mulan | قالب ریسپانسیو مولان

قالب HTML شخصی Mulan

قالب HTML مولان یک قالب شخصی حرفه ای و مدرن برای کسانی میباشد که قصد راه اندازی یک سایت شخصی برای نمونه کار، رزومه، اشتراک عکس و فایل و … میباشد. قالب مولان در تمام دستگاه ها، موبایل ها و نمایشگر های به خوبی نشان داده میشود و اجرای بسیار حرفه ای دارد. این قالب تمام ریسپانسیو مناسب برای اجرا در هر نوع اندازه نمایشگر است.

قابلیت نصب و ویرایش آسان این قالب شما را از هرگونه رنج و سختی بینیاز میکند. این قالب از فونتی بسیار زیبا استفاده میکند که ظاهر مدرن این قالب را شیک تر نیز کرده است. کافی است پس از تهیه این قالب عکس ها، متن ها و تصاویر را جایگزین کنید و یک سایت بسیار زیبا، شیک، حرفه ای و مدرن با امکانات زیاد داشته باشید.

قالب HTML شخصی Mulan کاملا ریسپانسیو

 

از مهم ترین ویژگی های این قالب میتوان به داشتن صفحات درونی و پیشرفته اشاره کرد. در این نسخه از قالب مولان صفحات بلاگ، نمونه کار و خطای 404 نیز ساخته شده اند که میتوانید با ویرایش آسان از این صفحات استفاده کنید.

قالب مولان با ظاهری بسیار مدرن و حرفه ای دارای امکانات یک سایت شخصی کامل است که میتوانید برای کسب و خود از این قالب حرفه ای استفاده کنید. قالب مولان دارای بخش های مختلفی مانند تماس با ما، نمونه کار ها، درباره من و … میباشد. این قالب از فرم تماس با ما آجاکس نیز استفاده میکند. شما میتوانید با جایگذاری ویدیو خود در قسمت درباره ما نیز این امکان بهره ببرید. در نسخه های دیگر صفحات دیگر و پیشرفته تر نیز اضافه خواهد شد.

تمام آپدیت های قالب مولان برای خریداران محترم رایگان میباشد. لذا قالب خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. قالب مولان از دو صفحه اصلی ساده و پارالکس بهره میبرد که میتوان با توحه به سلیقۀ خود یک مورد را انتخاب کنید.

نکته: قالب مولان یک قالب HTML است و بر روی سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردگرس و جوملا نصب نمی شود.

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است