Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

چهارمین اجلاس وب فارسی

دسته‌بندی:
۲۳ مهر ۱۳۹۷
۱۲۸۱ بازدید

چهارمین اجلاس وب فارسی با کمک نهادهای دولتی و کسب و کارهای خصوصی در آبان ماه امسال برگزار می شود. این همایش با همت کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات، برگزار می شود. راست چین به عنوان یکی از حامیان این اجلاس، کد تخفیف 30 درصد به صورت اختصاصی تعریف کرده است. تا کاربران محترم مفیدتر از مطالب این نشست بهره مند شوند.

چهارمین اجلاس وب فارسی

چهارمین اجلاس وب فارسی

اینترنت به قدری در زندگی امروز ما ایرانیان پر رنگ شده که اگر به ما بگویند، از ورودمان به دنیای مجازی کمتر از سی سال می گذرد، باورش سخت باشد. مطمئنا نفوذ آن را به زندگی عادی مدیون ابزارهایی مثل موبایل هستیم. اما به این فکر کنید، که اگر گردانندگان کسب و کارهای اینترنتی تلاش نمیکردند، از فناوری(مثل همان موبایلی که مثال زدیم)چه استفاده ای می کردیم؟

چهارمین اجلاس وب فارسی در یک سمت، نهادهای دولتی و نظارتی و در سوی دیگر، کسب و کارهای فضای مجازی، گرد هم می آیند. تا این اجلاس بزرگ را شکل دهند. نزدیک کردن آرا و دیدگاه ها، تبادل نظر پیرامون طراحی و توسعه، امنیت سایبری و کارآفرینی از مهم ترین محورهای اصلی است.

کد تخفیف برای خرید بلیط

تاریخ برگزاری

۳ آبان ماه ۱۳۹۷ – مرکز همایشهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
آدرس چهارمین اجلاس وب فارسی

جایزه ملی وب فارسی

در اجلاس بخشی با نام جایزه ملی وب فارسی اضافه شده. که به تقدیر از منتخبان فضای مجازی و فناوری اطلاعات می پردازد. برای این منظور کافی است، وب سایت، پرتال، و کسب و کار را به فرایند معرفی و ثبت کنید. برای ثبت نام روی تصویر کلیک کنید.
جایزه در چهارمین اجلاس وب فارسی

کد تخفیف اجلاس وب فارسی ؛ اختصاصی راست چین

شما کاربران محترم سایت راست چین، می توانید با کد تخفیف اختصاصی ما از 30 درصد تخفیف در ثبت نام و خرید بلیط بهرهر مند شوید. لطفا هنگام خرید، کد را وارد نمایید.

کد تخفیف اختصاصی راست چین

سخنرانان گردهم آیی

سخنرانان چهارمین اجلاس وب فارسی

مهدی محمدی
سازمان فناوری اطلاعات

سخنرانان چهارمین اجلاس وب فارسی

حمیدرضا محمودی
مدیرعامل فست کلیک

سخنرانان چهارمین اجلاس وب فارسی

عادل طالبی
کارشناس کسب و کار

سخنرانان چهارمین اجلاس وب فارسی

میلاد نوری
برنامه نویس


ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان