Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

اولین دوره رویداد موبایل ایران (Iran Mobile Summit)

دسته‌بندی:
۱۲ خرداد ۱۳۹۸
۹۵۱ بازدید

رویداد ایران موبایل سامیت درباره هر آنچه که رشد و پیشرفت در زمینه موبایل را به همراه داشته باشد، صحبت خواهد شد. صحبت‌هایی از جنس تجربه و از زبان افرادی که در این زمینه‌ کارهای عملیاتی فراوانی انجام داده‎اند. برای ثبت نام و استفاده از کد تخفیف رویداد موبایل ایران اختصاصی برای کاربران راست چین با ما همراه باشید.

اولین دوره رویداد موبایل ایران

رویداد ایران موبایل سامیت برای اولین بار به منظور تمرکز بر محتوا، مسائل و مشکلات حوزه موبایل طراحی و برنامه‎ریزی شده است. این رویداد در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ و با ظرفیت ۸۰۰ نفر در هر روز، در سالن کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

در دور اول رویداد موضوعات و محورهای زیر به عنوان محور اصلی مورد توجه قرار گرفته‌اند:

  • Innovation and Growth
  • Mobile Advertising
  • Monetization & Games
  • User Acquisition & Traffic
  • Mobile Payment
  • App Store

اولین دوره رویداد موبایل ایران (Iran Mobile Summit) در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

در قالب این موضوعات اصلی پنل‎ها و سخنرانی‎های مختلف شکل گرفته‎اند.

برنامه رویداد در تاریخ ۳۰ خرداد با افتتاحیه از ۹:۳۰ آغاز می‌شود. سخنرانی ها و پنل های روز اول رویداد با موضوعات نقش و اهمیت طراحی صحیح و سیستماتیک اپلیکیشن های موبایل، حوزه پرداخت و اپلیکیشن های آن و  همچنین در خصوص نحوه طراحی، امنیت و دستاوردهای حوزه موبایل ارائه خواهد شد. همچنین در خصوص سرمایه گذاران در حوزه موبایل و نقش آن در توسعه اقتصادی، پلتفرم های ویدیویی بر بستر موبایل، بررسی سوپر اپ ها، پنل با موضوع پیام رسان های داخلی با حضور توسعه دهندگان و سخنرانی در خصوص اپلیکیشن های توانیابی از دیگر برنامه های روز اول هستند.

روز دوم با تمرکز برند سازی صحیح و نقش و حساسیت آن، تبلیغات و جذب کاربر و روش‎های موثر در این حوزه و همچنین حوزه امنیت موبایل برگزار می‎شود. بررسی مشکل اپلیکشن های ایرانی در سیستم عامل IOS و راهکارهای آن، پرداخت خرد و اپلیکیشن های پرداخت از موضوعات مورد بررسی در روز دوم هستند.

در کنار این محتوا در سالن های جنبی محتوای بازی های موبایلی، انتشار بازی های موبایلی ایرانی در داخل و خارج از کشور، نقش و توسعه رسانه ها در انتشار و معرفی بازی ها و توسعه صنعت بازی سازی، طراحی بازی های برتر و هک رشد در حوزه بازی ها بررسی می‌شود.

کارگاه های مختلفی نیز با موضوعات هک رشد اپلیکیشن ها، گیمیفیکیشن، اتریبیوشن موبایل، اینستاگرام مارکتینگ و تبلیغات نیتیو در سالن‎های جنبی برگزار خواهند شد. این رویداد دو روزه در ساعت ۱۸ روز ۳۱ خرداد به کار خود پایان می‎دهد.

حضور شرکت های برتر این حوزه از جمله تپسل، مدیا اد، آوا گیمز، کافه بازار، دیجی کالا، اسنپ و … از دیگر نکات مورد توجه در خصوص این رویداد است.

کد تخفیف رویداد موبایل ایران

برای استفاده از کد تخفیف رویداد موبایل ایران و ثبت نام در این رویداد تنها یک هفته فرصت دارید. کافی است کد RTLTheme را در انتهای لیست ثبت نام وارد کنید. خواهید دید 30 درصد تخفیف شامل شما خواهد شد. 🙂

لینک ثبت نام: http://iranmobilesummit.com

 

 مرتبط با: رپورتاژ

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان