ایکون
100 قالب سایت آماده
897 هزار تومان
پیش نمایش

گردهمایی برترین های بازاریابی دیجیتال

دوره دوم رویداد روز بازاریابی دیجیتال در تاریخ ۲۷ و ۲۸ دی ‌ماه ۹۷ در مرکز همایش‎های بین‌المللی رازی و با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از کارشناسان بازاریابی دیجیتال، کارشناسان تولید محتوا، مدیران کسب‎وکارها، فعالین حوزه اکوسیستم استارتاپی، دانشجویان و علاقه‎مندان به این حوزه برگزار خواهد شد.

0
11 دی 1397
آخرین بروزرسانی: 22 اسفند 1402

اولین دوره این رویداد در سال 2018 در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۹۷ در سالن همایش‎های دانشگاه الزهرا با حضور گسترده مخاطبان از اقشار مختلف برگزار شد. این رویداد توانست نزدیک به 800 نفر از سرآمدان این حوزه را در محیطی متفاوت دور هم جمع کند. یکی دیگر از ویزگی هاییکه این رویداد را از سایر رویدادهای مشابه متمایز می کرد حضور برترین برندها و همچنین مدیران عامل و بازاریابی شرکت‎های مطرح استارتاپی و آژانس‎های تبلیغاتی بود. حضور این افراد و برندها سبب شد که رویداد به حرفه ای ترین شکل ممکن برگزار شود.

ویژگی مهم رویداد بازایابی دیجیتال:

از ویژگی های دیگر این رویداد می توان به ایجاد فرصت برای معرفی استارت آپها نوپا اشاره کرد زیرا در این جمع برترین مدیران عامل و بازاریابی دیجیتال شرکت‎های استارتاپی مانند دیجی کالا، تپسی، علی بابا، اسنپ‎ باکس، ایوند و… حضور دارند که محیطی فراهم می شود تا یک ارتباط و تعامل میان استارت آپهای نوپا و بزرگان بازاریابی دیجیتال برقرار شود.

موضوعات و اهداف رویداد

برگزاری بیش از ۱۲ ساعت ورکشاپ تخصصی با موضوعات ریتارگتینگ، ایمیل مارکتینگ، کانتنت مارکتینگ، پرفورمنس مارکتینگ، SEO-SEM و استراتژي‎های طراحی کمیپن، ارائه ۱۰ سخنرانی توسط بنیان‎گذاران، مدیر عاملان و مدیران بازاریابی شرکت‎های موفق استارتاپی در زمینه‎های مختلف بازاریابی دیجیتال و ۳ پنل با محوریت تبلیغات اینترنتی، اینفلوئنسر مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ از جمله برنامه‎های رویداد روز بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۹ است.

زمان گردهمایی برترین های بازاریابی دیجیتال:

افتتاحیه دوره دوم رویداد روز بازاریابی دیجیتال در ساعت ۵ عصر روز ۲۷ دی‎ماه برگزار می‎شود. ارائه یک پنل تخصصی و دو سخنرانی با حضور شرکت‎های یکتانت، علی بابا و دیجی کالا از برنامه‎های روز اول این رویداد است. رویداد در روز دوم از ساعت ۸ صبح آغاز می‎شود که در آن دو پنل با موضوعات اینفلوئنسر مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ و همچنین ۸ سخنرانی توسط شرکت های مختلف از برنامه های دیگر این رویداد است.
در دوره جدید رویداد روز بازاریابی دیجیتال، یک نمایشگاه تخصصی برگزار می‎شود. این نمایشگاه به استارتاپ‎های نوپا امکان می‏دهد تا به معرفی خود و خدماتشان بپردازند. همچنین شرکت‎های بزرگ می‎توانند با شرکت در این نمایشگاه تخصصی، از خدمات و محصولات جدیدشان رونمایی کنند.

هلدینگ راست چین که سالهاست در ارتباط با طراحان و صاحبان استارت آپهای مختلف در ایران است با قرار گرفتن در جمع حامیان این گردهمایی مانند گذشته در رشد و ارتقا کسب و کارهای دیجیتال نقش خود را ایفا کند.

لینک  ثبت‎نام و اجاره غرفه در این نمایشگاه dmday.ir
کد تخفیف اختصاصی کاربران راست چین: rtltheme

محبوبه حیدری
محبوبه حیدری
من محبوبم، کارشناسی ارشد مدیریت IT دارم و بیشتر از 5 ساله که تخصصی وردپرس و سئو کار می‌کنم. معتقدم که هیچ چیز نشدنی وجود نداره؛ فقط استقامت و تلاش میخواد.
مقالات مرتبط
0 دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.