Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

ماراتن برنامه نویسی مالی شهید بهشتی | Finwars

دسته‌بندی:
۱۵ دی ۱۳۹۷
۸۲۱ بازدید

این ماراتن تحت عنوان فین وارز (finwars) ، یک مسابقه برنامه نویسی است که پیش از این رویداد، برای تیم های شرکت کننده چالش هایی در زمینه ی مالی مطرح شده و سپس در طی این سه روز، شرکت کنندگان فرصت دارند تا نسخه ای از راه حل هایی که برای این چالش ها یافته اند، ارائه کنند.

ماراتن مالی شهید بهشتی با حمایت بانک قرض الحسنه مهر ایران، در تاریخ 10 الی 12 بهمن ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این رویداد معرفی ظرفیت های بالای بازار سرمایه به دانشجویان و کارآفرینان علاقه مند به این زمینه می باشد.
انتظار می رود 25 تیم به صورت 3 تا 5 نفره در این رویداد ثبت نام کنند. اعضای تشکیل دهنده تیم ها می توانند شامل برنامه نویس سمت سرور و کاربر، طراح رابط کاربری، بازاریاب و … باشند. الزامی است شرکت کنندگان به صورت گروهی در این رویداد ثبت نام کنند.

 فین وارز بزرگترین ماراتن برنامه نویسی مالی در ایران

برای شرکت در این رویداد نیازی به داشتن ایده نیست.

به تیم های اول تا سوم به ترتیب 10میلیون، 5 میلیون و 3 میلیون تومان جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت و علاوه بر آن تیم ها می توانند به مدت سه ماه در شتابدهنده فارابی استقرار داشته باشند که در طی این سه ماه شتابدهنده کارگاه های آموزشی، فضای کاری و حمایت مالی برای تیم ها فراهم می کند.

از آنجایی که راست چین بیش از 2500 طراح و برنامه نویس فعال دارد این فرصت را مناسب دیدیم که با قرار گرفتن در جمع حامیان رسانه ای این رویداد، شما را به شرکت در این ماراتن دعوت کنیم.

در این رویداد داوران و مربیانی از مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی، شتابدهنده فارابی، بانک قرض الحسنه مهر ایران و …حضور خواهند داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این ماراتن مالی به سایت فین وارز به آدرس www.finwars.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف: rtl_theme

ماراتن مالی شهید بهشتی Finwars | بزرگترین ماراتن برنامه نویسی مالی در ایرانمرتبط با: رپورتاژ

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان