قالب شرکتی بهمن پوسته وردپرس ایرانی

قالب شرکتی بهمن پوسته وردپرس ایرانی

3.25 stars
  |   21 فروش
خرید و دانلود
قالب شرکتی بهمن پوسته وردپرس ایرانی - شرکتی
  • شناسه محصول
    ۹۱۲۷۴
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product
پیشنمایش
افزودن به علاقه مندی ها

قالب شرکتی بهمن | قالب وردپرس بهمن | قالب ایرانی بهمن | قالب حرفه ای بهمن

قالب شرکتی بهمن

یک طرح فوق العاده و بی نظیر که می تواند مخاطبان بسیاری را به خودش جذب کند، طرح قالب وردپرس شرکتی بهمن می باشد. طراحی این قالب توسط بحث و بررسی و تحقیقات مهندسان ایرانی انجام شده است در نتیجه بیشترین مطابقت را با نیاز، نظر و سلیقه ی ایرانیان دارد.

پیش از طراحی قالب وردپرس بهمن در زمینه نحوه فعالیت شرکت های هدف تحقیقاتی انجام شده و نیاز ها و انتظارات آنها از یک سایت مورد بررسی قرار گرفته است. سپس نقشه و طرح گرافیکی قالب وردپرس با رعایت تمام جزئیات ایجاد شده است.

نصب و تنظیم رایگان قالب توسط طراح بر روی هاست شما  (کمتر از 2 ساعت پس از خرید)

ویژگی های قالب وردپرس بهمن

قالب بهمن با کدنویسی استاندارد: قالب وردپرس خوب نقش بسیار زیادی در بالا بردن رتبه سئوی سایت شما دارد. عده ای سئو را فقط با مواردی مثل تولید محتوا و ایجاد بک لینک و… می شناسند اما چنانچه نکات مربوط به سئو در کد نویسی رعایت نشده باشد هیچ وقت از تولید محتوا و سایر فعالیت های مربوط به سئو نتیجه نخواهید گرفت. ما خیال شما را بابت سئو این قالب وردپرس شرکتی آسوده می سازیم.

طراحان ایرانی بهینه ترین کدنویسی و رعایت نکات بسیار فنی قالبی با سئوی بالا برای شما تولید کرده اند.

قالب بهمن با سرعت لود بالا: یکی دیگر از نکاتی که اگر رعایت نشود ممکن است در عدم موفقیت یک سایت در جذب مخاطب تاثیرگزار باشد سرعت لود پایین است. این مشکل در قالب وردپرس شرکتی بهمن کاملا پوشش داده شده است و قالب در کمترین زمان ممکن لود می شود.

شما با خرید قالب وردپرس بهمن یک پکیج پشتیبانی و آموزش رایگان دریافت می کنید.

ویرایش آسان قالب: پنل تنظیمات این قالب به نحویست که اگر یک آشنایی مختصر با اینترنت داشته باشید به سادگی می توانید مدیریت قالب وردپرس شرکتی خود را در دست بگیرید. تغییر رنگ قالب، قرار دادن اطلاعاتی مثل شماره تلفن وآدرس، تعویض اسلایدر و تنظیم و ادیت تمام بخش های سایت از مواردیست که از طریق پنل تنظیمات قابل انجام است و بدون نیاز به هیچ گونه دانش کدنویسی به راحتی می توانید قالب خود را مدیریت کنید.

آموزش استفاده از پنل تنظیمات به همراه راه پشتیبانی و نصب قالب از مواردیست که پس از خرید قالب به رایگان دریافت می کنید.

پنل تنظیمات ایرانی و بسیار ساده که در کمتر از 10 دقیقه میتوانید سایت را تنظیم کنید.
ویدیو آشنایی با پنل تنظیمات این قالب در لینک زیر ::

مشاهده ویدیو

این قالب را خریداری کنید و به راحتی اطلاعات مربوط به سوابق شرکت، پروژه های انجام شده، چارت سازمانی، ایجاد فرم استخدام و جذب همکار و معرفی پرسنل و خدمات شرکت را از طریق آن با تمامی مردم جهان به اشتراک بگذارید.

قالب وردپرس بهمن تم حرفه ای ایرانی | پکیج پشتیبانی و آموزش رایگان با خرید قالب شرکتی بهمن


تومان