Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان راه آهن، کوی قدس
ساختمان دنیز، پلاک 1، طبقه 2، واحد 1

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

افزونه وردپرس مخزن فرم تماس 7

افزونه وردپرس مخزن فرم تماس 7

0 فروش
خرید و دانلود
افزونه وردپرس مخزن فرم تماس 7 - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۳۸۱۲۵
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

افزونه وردپرس مخزن فرم تماس 7

اگر از کاربران پر و پا قرص وردپرس باشید، حتما نام فرمساز ساده و کاربردی فرم تماس 7 به گوشتان آشناست. همانطور که می دانید این افزونه قادر به ذخیره اطلاعات فرم های تکمیل شده نیست و صرفا اطلاعات دریافتی هر فرم را برای ایمیل تعریف شده، ارسال می کند. این قابلیت اگرچه باعث سبک بودن افزونه می شود اما هیچ گونه آرشیوی از پیام های دریافتی برای مدیر وبسایت ایجاد نمی کند که در بسیاری از موارد، یک نقیصه به شمار می رود. چنانچه تمایل دارید آرشیو کاملی از کلیه پیام های فرم تماس 7 را درون پیشخوان وردپرس خود مشاهده کنید، پیشنهاد ما افزونه مخزن فرم تماس 7 است. این افزونه، یک زیر فهرست به پیشخوان وردپرس شما اضافه می کند و فهرستی از کلیه پیام های دریافتی شما را نمایش خواهد داد.


نام کاربری: test / رمز عبور: 123456789برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر، بر روی آنها کلیک کنید.


یکی از ویژگی های ممتاز این افزونه، قابلیت نگهداری فایل های پیوست شده به فرم است. اطلاعات سیستم کاربر نیز به صورت مجزا، لیست می شوند.

دیگر ویژگی کاربردی افزونه مخزن فرم تماس 7، قابلیت برون بری اطلاعات پیام ها به صورت فایل CSV است. با این ویژگی می توانید فهرستی از پیام های دریافتی خود را به صورت آفلاین درون نرم افزارهایی مانند اکسل (Excel) مشاهده و آرشیو کنید.


جهت راحتی خریداران عزیز، افزونه اصلی (فرم تماس 7) نیز به صورت اختصاصی ترجمه شده است و درون فایل دانلودی موجود می باشد.تومان