Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

چگونه خرید کنم؟ راهنمای خرید از راست چین

چگونه خرید کنم ؟ در این صفحه توضیحات جامعی در مورد نحوه خرید از سایت راست چین برای شما سروران قرار داده شده است. امید آنکه راهنمای خرید از راست چین اطلاعات مناسبی پیرامون محصولات به فروش گذشته شده باشد. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

چگونه خرید کنم ؟ راهنمای خرید از راست چین

برای خرید از راست چین ابتدا خود را باید به عنوان مشتری راست چین معرفی کنید یا به اصطلاح ثبت نام کنید. پس در صفحه اصلی بالا سمت چپ دکمه ایجاد حساب کاربری را کلیک کنید. بعد از پر کردن فرم کوتاهی که شامل نام کاربری و ایمیل است، یکی از مشتری های راست چین شده اید.

راهنمای خرید از راست چین

 

به راست چین خوش آمدید

حال در راهنمای خرید از راست چین به سراغ اصلی مطلب برویم.

چه قالبی نیاز داریم؟

اولین قدم برای خرید قالب بعد از عضویت در سایت روشن کردن تکلیف با خودمان است. سایتی که نیاز داریم در چه حوزه ای است؟ قرار است چه کاری برای ما انجام دهد؟ پس هدف گذاری مهمترین قدم است. به عنوان مثال شما قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارید.

طبق راهنمای خرید از راست چین ، هدفی که از ایجاد سایت داریم مهمترین نکته در انتخاب قالب برای یک سایت است. به عنوان مثال اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را داشته باشیم، مهمترین هدف ما فروش محصولات است. در کنار آن، رضایت مشتری و جلب مخاطبان جدید از اهداف دیگر است. بنابراین به سراغ قالب های فروشگاهی سایت خواهیم رفت.

نکته مهم آن است که با توجه به تجربه یا بازدید از سایت های مشابه و یا رقیب، تعیین کنید چه مواردی مورد نیاز شما هستند. این نکته بسیار مهم است. چرا که ممکن است برخی امکاناتی که مد نظر شما باشد، در قالب وجود نداشته باشد. همچنین ممکن است برخی امکانات دیگری نیز باشد که نیاز به سفارشی سازی از جانب شما به طراح قالب باشد. بنابراین با صرف هزینه اندک میتوان به آنچه که مدنظر ماست برسیم.

دسترسی به دسته بندی های مورد نظر

در سایت راست چین، با مراجعه به منو اصلی، چند بخش میتوان به قالب های فروشگاهی دسترسی داشت. اما در دسترس ترین در بخش منو اصلی و بخش قالب فروشگاهی است. بسته به نوع سیستم مدیریت محتوا قالبها جدا شده اند.

چگونه خرید کنم ؟

نکته مهم در مورد فریم ورک قالبها آن است که مثل بسیاری از موارد فنی دیگر مساله چندان مهمی نیست. آنچه که برای ما اهمیت دارد، آن است که بتوانیم با هر کدام از سیستم های مدیریت محتوا سایتی که میخواهیم طراحی کنیم. کافی است نگاهی به پیش نمایش قالب ها یا دمو آنها داشته باشیم و با دقت تمام، کلیه بخشهای آن را بررسی کنیم. منو ها، ساید بارها، ایده هایی که مد نظر ماست مثل ریسپانسیو بودن قالب و …

توضیحات قالب ها برای انتخاب بسیار کمک کننده است. بسیاری از ویژگی ها و امکانات قالب ها در توضیحات آورده شده است. هیچ کس مانند طراح قالب از امکانات آن باخبر نیست. پس اگر در توضیحات به دنبال یک نکته یا امکان خاص بودیم و نیافتیم کافی است در بخش پرسش و پاسخ از طراح راهنمایی بگیریم.

بخشهایی از یک قالب که در حین دیدن پیشنمایش باید به آن توجه کرد جایگاه لوگو سایت، رنگ بندی های مختلف قالب، هدر ها، منوها، ریسپانسیو بودن قالب، امکانات فروشگاهی بودن و …

قدم های جستجو برای قالب

اجازه دهید در همین مثالی که ذکر شد یعنی قالب فروشگاهی جلو رویم. از آنجا که کار با مدیریت سیستم مدیریت محتوا وردپرس راحت تر است، من قالب فروشگاهی وردپرس را انتخاب میکنم. قالب های فروشگاهی وردپرس با دو فروشگاه ساز طراح شده اند. Woocommerce و edd . که به طور خلاصه edd برای ساخت فروشگاه های دانلود و فروش فایل و ووکامرس برای فروشگاه های محصولات فیزیکی استفاده میشود.

یکی از آنها را بر حسب نیاز و هدف خود انتخاب میکنیم. به عنوان مثال ووکامرس. حال شما در لیست کلیه محصولات فروشگاهی ووکامرس قرار دارید. میتوانید ترتیب نمایش محصولات را بر حسب نیاز خود تغییر دهید. کلیه محصولات در سایت راست چین را میتوانید به ترتیب تاریخ انتشار، نام طراح، عنوان، امتیاز، فروش و قیمت رده بندی کرد.

ترتیب نمایش محصولات | راهنمای خرید از راست چین

پس از گذراندن این پروسه، برای چگونه خرید کنم ، توصیه میشود هم دمو و پیش نمایش قالب و هم جزئیات محصول را باز کنید. در نهایت بخش پرسش و پاسخ قالبها از مهمتری بخش هایی است که باید بررسی ای در آن داشته باشید.

در بخش جزئیات محصول یا توضیحات قالب شما ویژگی های هر پوسته را به طور کامل مشاهده خواهید کرد. نکاتی که شاید در بخش پیش نمایش نتوانید مشاهده نمایید. به عنوان مثال آپدیت های محصول.

نکات مهم در بخش جزئیات محصول

به نشان هایی که در توضیحات قالب آمده توجه کنید. به عنوان مثال کادرهای قرمز رنگ هر یک نکته ای را در مورد قالب توضیح میدهد.

چگونه خرید کنم ؟

چگونه خرید کنم؟

فوق حرفه ای بودن یک طراح این مزیت را دارد که به طور کامل میتوانید به قالب اعتماد داشته باشید. از سوی دیگر، امتیاز ها و کامنت هایی که برای قالب از سوی کاربران منظور میشود، بیانگر مورد توجه بودن طراحی قالب است.

توجه به آپدیت های یک محصول

آپدیت های منظم یک قالب نشانگر توجه طراح به رفع ایرادات احتمالی قالب است. در مبحث چگونه خرید کنم یکی از اساسی ترین مسائلی که بدان توجه می شود همین نکته است.

راهنمای خرید از راست چین

بخش پرسش و پاسخ

در این بخش چگونه خرید کنم نیز میتوانید اطلاعات مهم و مفیدی در مورد هر قالب به دست آوردید. چرا که پرسش های پرسیده شده توسط کاربران ممکن است سوال خود شما باشد که در این صورت صرفه جویی در وقتتان صورت میگیرد. همچنین توجه به تاریخ پرسش ها و پاسخ ها نشان دهنده پشتکار پشتیبان شما و نظم ایشان است که البته مساله بسیار مهمی در خرید یک قالب محسوب میشود.

راهنمای خرید از راست چین

بررسی دمو قالب ها

این بخش شاید مهمترین بخشی است که بررسی می کنید. چرا که ظاهر سایت شما در این دمو نمایش داده می شود. البته بسیاری از قالب های راست چین بیش از یک دمو دارند. پیشنهاد می شود کلیه دموها را بررسی کنید.

چگونه خرید کنم؟

خرید قالب | چگونه خرید کنم؟

تصمیم شما برای خرید قالب نهایی شده است. کافی است بر روی لینک خرید و دانلود در بخش جزئیات کلیک کنید.

چگونه خرید کنم؟

سپس با انتقال به صفحه بانک ملت و پرداخت هزینه قالب، به صفحه ای انتقال داده میشوید که لینک دانلود قالب فعال میشود. همچنین در داشبورد شما نیز لینک قالب فعال خواهد شد. این لینک تا 20 روز معتبر است.

صفحه پرداخت راست چین

لیست دانلود ها در راستچین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

در نهایت هر یک از محصولات راستچین مثل قالب، افزونه، اسکریپت و … را میتوانید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

 


تومان