× جشنواره عید فطر راست چین آغاز شد ، ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف ویژه برای محصول برگزیده مسابقه + ده ها محصول جدید و محبوب راست چینورود به جشنواره
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب Findgo پوسته وردپرس دایرکتوری و ثبت آگهی | فایندگو

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با givaweb جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

تلفن
تلگرام
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف givaweb:

پشتیبانی فقط در ساعات اداری ( 9 صبح لغایت 5 بعد از ظهر ) پاسخگو خواهیم بود و ایام تعطیل رسمی و روزهای پنجشنبه و جمعه، تعطیل هستیم لطفا قبل از خرید قالب، پیشنمایش قالب را کاملا مورد بررسی قرار دهید، و چنانچه سوالی در مورد امکانات قالب دارید از طریق تلگرام مطرح کنید، بعداز فروش قالب، فقط در صورتی که قالب دارای مشکلی باشد که فروشنده قالب نتواند مشکل را حل کند مبلغ عودت داده خواهد شد. محصولات گیواوب فقط بصورت اختصاصی در سایت راستچین قابل فروش میباشد و غیر از سایت راستچین فروش قالب نداریم. ( حتی در سایت گیواوب ) و فقط محصولاتی که توسط سایت راستچین فروخته شده باشد دارای پشتیبانی و ارائه آپدیت میباشد. کلیه قالب های گیواوب قبل از انتشار برروی سایت راستچین، تست و بررسی دقیق انجام میشود و سپس توسط تیم کنترل کیفی سایت راستچین مورد ارزیابی قرار میگیرد و سپس برای فروش در سایت راستچین قرار میگیرد. قالب خریداری شده بعد از نصب دقیقا شبیه به سایت پیش نمایش میباشد. لطفا پس از خرید قالب و بعد از نصب ( نصب آسان ) ، قبل از دستکاری و ویرایش، حتما تمام جزئیات قالب نصب شده را مورد بررسی قرار دهید و چنانچه دارای مشکل بود حتما به پشتیبانی اطلاع دهید، بعد از دستکاری و ویرایش قالب و نصب پلاگین های اضافه و مشکلات بوجود آمده شامل پشتیبانی نخواهد شد. تمامی قالب های گیواوب از سایت تمفارست بصورت اورجینال خریداری، فارسی سازی و راستچین سازی شده است و شرعا و عرفا فروش محصولات گیواوب در سایر مارکت های قالب مورد رضایت گیواوب نمیباشد.

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان