وبلاگ راست چین

تعداد کل مطالب وبلاگ راست چین، 43 میباشد.

معرفی محصول

افزونه ویژوال کامپوزر ؛ صفحه سازی برای همه قالب ها

افزونه ویژوال کامپوزر ، بهترین پلاگین صفحه ساز وردپرس است. این افزونه با نام wpbakery نیز شناخته میشود. و برای طراحی صفحات به صورت گرافیکی ایجاد شده.

فرزانه همتیان، 18 سپتامبر 2018
آموزش

آموزش گام به گام بسته نصب آسان روی لوکال هاست

تست بسته نصب آسان روی لوکال هاست ، مزیت هایی مثل انجام تغییرات و انتقال یک باره ویرایش ها روی سایت اصلی را دارد. در این صفحه آموزش بسته نصبی در اختیارشماست.

فرزانه همتیان، 17 سپتامبر 2018
معرفی محصول

5 افزونه ووکامرس محبوب برای فروشگاه های آنلاین

فروشگاه های اینترنتی با استفاده از پلاگین ها، امکانات سایت خود را وسیع تر می کنند. با هم 5 افزونه ووکامرس محبوب برای فروشگاه های آنلاین را بررسی میکنیم.

فرزانه همتیان، 16 سپتامبر 2018
آموزش

اهمیت استفاده از https و گواهی ssl در سئو سایت

استفاده از https و گواهی ssl در سئو سایت شما و بهبود رتبه گوگل، بسیار مؤثر است. علاوه بر آن، قدرت بالایی، در ایجاد اعتماد بین کاربران دارد.

فرزانه همتیان، 15 سپتامبر 2018
آموزش

آموزش رفع خطای 404 در وردپرس به صورت گام به گام

رفع خطای 404 در وردپرس اهمیت زیادی در سئو سایت شما دارد. با این آموزش از پنالتی شدن سایت توسط گوگل جلوگیری کرده و سایت خود را بهینه میکنید.

فرزانه همتیان، 13 سپتامبر 2018
آموزش

کارکرد لایسنس و api اختصاصی راست چین

در این مقاله به بررسی کارکرد api اختصاصی راست چین می پردازیم. اگر قالب شما در راست چین لایسنس دارد در اینجا اطلاعات مفیدی میتوانید بدست بیاورید

فرزانه همتیان، 12 سپتامبر 2018
بازاریابی

استفاده از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئو

شبکه های اجتماعی پتانسیل بسیار قدرتمندی برای بهبود سئو سایت شما خواهند داشت. بک لینک ها و جذب مخاطبان واقعی، موجب افزایش ترافیک و تقویت سئو سایت شما میشود.

فرزانه همتیان، 11 سپتامبر 2018
معرفی محصول

بهترین قالب آموزشی وردپرس مناسب برای مدارس هوشمند

بهترین قالب آموزشی وردپرس را در این صفحه بررسی می کنیم. این پوسته ها علاوه بر راه اندازی سایت موسسه و یا مدارس هوشمند به ایجاد فروشگاه نیز کمک میکنند.

فرزانه همتیان، 9 سپتامبر 2018
آموزش

مدال های راست چین

مدال های راست چین ، اطلاعاتی مفید در شکلی مختصر با زباد نماد، به شما ارائه می دهند. با دانستن این موارد انتخاب دقیق تری خواهید داشت.

فرزانه همتیان، 6 سپتامبر 2018
معرفی محصول

بهترین قالب شرکتی وردپرس | معرفی 5 محصول برتر

بهترین قالب شرکتی وردپرس به معرفی 5 پوسته برتر تجاری می پردازد. این راهنمایی علاوه بر کمک به انتخاب محصول، شما را با ویژگی های قالب تجاری حرفه ای آشنا میکند

فرزانه همتیان، 4 سپتامبر 2018
معرفی محصول

افزونه محاسبه خودکار قیمت طلا و جواهر | Gold Jewelry 

افزونه محاسبه خودکار قیمت طلا | Gold Jewelry تنها افزونه قیمت طلا ، هماهنگ با قیمت اتحادیه و فرمولهای محاسباتی طلا است. فقط وزن و کارمزد را وارد کنید.

فرزانه همتیان، 3 سپتامبر 2018
آموزش

آموزش گام به گام بسته نصب آسان وردپرس روی cpanel

در این آموزش، به صورت گام به گام، مراحل نصب یک قالب به کمک بسته نصب آسان را با هم مرور می کنیم. پس از این شما در کم تر از 10 دقیقه سایت خود را میبینید.

نجمه کیانی، 2 سپتامبر 2018

تومان