ایکون
100 قالب سایت آماده
897 هزار تومان
پیش نمایش

پروژه شما؛ برگ برنده شما در مسابقه هیجان انگیز راست چین

مسابقه طراحی با محصولات راست چین جایی است که می توانید برترین پروژه های طراحی سایت خود را در معرض داوری فنی و مردمی قرار دهید و برنده جایزه ویژه ما شوید

28
19 اردیبهشت 1399
آخرین بروزرسانی: 20 اسفند 1402

دوستان عزیز قصد داریم برای جدا شدن از حال و هوای این روزهای کرونایی، یک مسابقه جذاب و هیجان انگیز را با هم برگزار کنیم. به این صورت که هر کدام از شما که با محصولات راست چین، پروژه ی وب سایتی انجام داده اید، می توانید در این مسابقه شرکت کنید. هیچ گونه محدودیتی هم وجود ندارد. با شرکت در مسابقه طراحی با محصولات راست چین ، می توانید برنده شایسته کارت هدیه خرید از راست چین به مبلغ 15,000,00 ریال برای بهترین پروژه ها شوید.

بیایید در یک نگاه کوتاه مراحل، شرایط، جدول زمان بندی و هر آنچه به این مسابقه مرتبط است را بررسی کنیم.

شرایط شرکت در مسابقه طراحی با محصولات راست چین

مسابقه طراحی سایت با محصولات راست چین در دو بخش برگزار می شود. شما می توانید هر تعداد پروژه که در آن از قالب وردپرس استفاده کرده اید را در پنل کاربری خود، بخش سایت های من ثبت کنید. برای این کار، باید لینک سایت مورد نظر به همراه کد سفارش را وارد کنید. بدیهی است که کد سفارش باید مربوط به همان نام کاربری باشد که خرید قالب وردپرس شما از آن انجام شده است.

در بخش افزونه وردپرس نیز باید لینک پروژه ای که در آن پلاگین استفاده شده به همراه کد سفارش در بخش سایت های من پنل کاربری خود در راست چین، وارد کنید. بدیهی است که کد سفارش باید مربوط به همان نام کاربری باشد که خرید افزونه وردپرس شما از آن انجام شده است.

البته یک تفاوت در معرفی نمونه کار در بخش افزونه دارید. کارکرد افزونه ها روی پروژه خود را باید به صورت یک فایل ویدئویی 59 ثانیه ای برایمان ارسال کنید. حالا چرا برای افزونه ها فایل ویدئویی می خواهیم؟ در بخش داوری به این مسأله خواهیم پرداخت.

مسابقه طراحی سایت با محصولات راست چین

زمان بندی مسابقه طراحی سایت

مراحل توضیحات زمان
اطلاع رسانی مسابقه اطلاع رسانی از وبلاگ، اینستاگرام و تلگرام راست چین خواهد بود. 19 اردیبهشت ماه 99
ارسال نمونه کارها نمونه کارها از طریق پلتفرم خاص آن خواهد بود. تا 25 اردیبهشت 99
داوری فنی داوری فنی توسط تیم راست چین با معیارهایی که در بخش بعد مشاهده می کنید، انجام می شود. تا 30 اردیبهشت 99
معرفی نمونه های نهایی برای داوری مردمی نمونه های برگزیده از داوری فنی برای رأی گیری در داوری مردمی کاربران راست چین معرفی می شوند. 31 اردیبهشت 99
رأی گیری مردمی -نمونه کارهای قالب وردپرس در استوری اینستاگرام راست چین به مدت 24 ساعت، به رأی مردمی کاربران گذاشته می شود.

– پروژه های افزونه وردپرس هم در قالب یک پست برای رأی گیری کامنتی، در معرض دید شما قرار می گیرند. کامنت این پست تنها 24 ساعت باز خواهد بود.

1 خرداد 99: رأی گیری پروژه های قالب وردپرس

2 خرداد 99: رأی گیری نمونه کارهای افزونه وردپرس

اعلام برنده ها برای هر کدام از بخش ها، یک برنده اعلام خواهد شد. در واقع در پایان دو برنده شایسته خواهیم داشت. 4 خرداد 99

همزمان با عید سعید فطر

داوری و معیارهای آن در مسابقه طراحی سایت

در جدول زمان بندی مشاهده کردید که برای مسابقه طراحی سایت با محصولات راست چین دو نوع داوری قرار داده شده است. در مرحله اول، تیم داوری راست چین، کلیه پروژه هایی که ارسال شده، مطابق معیارهای زیر، بررسی می کند. در پایان این بررسی، بهترین نمونه کارها در دو بخش قالب ها و افزونه ها معرفی می شوند.

مرحله دوم داوری، داوری مردمی است و توسط همراهان راست چین در اینستاگرام انجام می شود. به این صورت که نمونه کارهای قالب وردپرس به صورت استوری به مدت 24 ساعت در قالب استوری به رأی مردم گذاشته می شوند. نمونه کارهای افزونه ها(به صورت ویدئو) نیز در یک پست منتشر شده و رأی گیری در قالب کامنت انجام می شود. کامنت این پست تنها 24 باز است. فایل ویدئویی 59 ثانیه نیز به همین دلیل از شما خواسته شده تا کاربران خوب راست چین راحت تر بتوانند در مورد شما قضاوت کرده و رأی دهند.

 معیارهای داوری مسابقه طراحی با محصولات راست چین

کارکرد

تمام اجزای که یک وبسایت باید در همه حال درست کار کند، در تمامی دستگاه‌ها به خوبی اجرا شود و تمامی لینک‌ها و دکمه‌ها کارایی لازم را داشته باشند. همچنین مطمئن شوید که فرم های خرید، تماس با ما، جستجو و ثبت نام کار می‌کنند تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی از قسمت های مختلف استفاده کنند.

محتوا

محتوا شامل اطلاعاتی است که برای استفاده کاربران فراهم شده است. این اطلاعات ممکن است به صورت متن، تصویر، ویدیو، صدا و غیره تهیه شده باشند. محتوای مناسب باید با توجه به مخاطب آماده شده باشد و با لحن مناسب و خلاقیت بالا، آنها را درگیر کند.

طراحی دیداری

البته منظور از داشتن طراحی دیداری مناسب، استفاده از طرح‌های جدید و پیچیده گرافیکی نیست؛ بلکه مفهوم آن داشتن المان‌های ظاهری با کیفیت و مناسب با کاربران است که بتواند پیام خود را به آن‌ها منتقل کند. برای داشتن یک وبسایت یا نرم‌افزار موبایل با کیفیت لازم است با سبک های مختلف طراحی دیداری آشنا باشید و طراحی آن را در طی زمان به روز رسانی کنید.

ساختار و مسیر

ساختار و مسیر عبارت است از نحوه سازمان‌دهی محتوا و اولویت‌بندی اطلاعات و روشی که شما در یک سایت هدایت می‌شوید. هدایت و مسیرگذاری مناسب باعث می‌شود تا کاربران چیزهایی که لازم دارند را راحت پیدا کنند و سریعا به جایی که می‌خواهند برسند. باید از روی رفتار کاربران محل مناسب هر جز را مشخص کنید و در صورت نیاز ساختار را بهبود ببخشید.

تعامل

تعامل با مخاطب روشی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا ارتباطش با سایت دو جانبه باشد. در واقع این همان چیزی است که وب را از رسانه‌های دیگر مثل رادیو و تلویزیون جدا می‌کند. تعامل با کاربران شامل امکان جستجو، چت آنلاین، اعلان‌ها و می‌باشند. مطمئن شوید که برای پشتیبانی از کاربران خود راه های مناسبی را تهیه کردید و با آنها در ارتباط هستید.

سئو

اصول اولیه و پایه سئو شامل سرعت لود سایت، عناوین و توضیحات و همچین محتوای اختصاصی استفاده شده در سایت. برای بررسی بیشتر استفاده از افزونه ها و ابزارهای اختصاصی سئو بر روی سایت مانند افزونه یواست سئو برای وردپرس. همینطور بهینه بودن sitemap و robots.txt میتواند تاثیر بسزایی در انتخاب داوران داشته باشد.

جوایز ویژه

همانطور که در جدول زمان بندی مسابقه طراحی سایت با محصولات راست چین ، مشاهده کردید، 4 خرداد ماه 1399، همزمان با عید سعید فطر، برندگان مسابقه طراحی با محصولات راست چین معرفی خواهند شد. و اما جوایزی که در نظر گرفته شده است:

  • 10,000,000 ریال هدیه خرید از راست چین برای برنده شایسته بخش قالب وردپرس
  • 5,000,000 ریال هدیه خرید از راست چین برای برنده شایسته بخش افزونه وردپرس

پس بدون معطلی نمونه کارهای جذابی که برای خودتان یا کارفرما ایجاد کردین را در پنل کاربری ثبت کنید و منتظر خبر بعدی ما باشید.

محبوبه حیدری
محبوبه حیدری
من محبوبم، کارشناسی ارشد مدیریت IT دارم و بیشتر از 5 ساله که تخصصی وردپرس و سئو کار می‌کنم. معتقدم که هیچ چیز نشدنی وجود نداره؛ فقط استقامت و تلاش میخواد.
مقالات مرتبط
28 دیدگاه
vhv1985
vhv1985
24 اردیبهشت 1399 17:13

با سلام
من سایت و افزونه ها را ثبت کردم اما فیلم را اصلا نمیدونم چی باید بگیرم یا چطور بگیرم
با احترام شرح روش مسابقه برای افزونه ها اصلا خوب نیست
کاش یدونه نمونه حداقل میگذاشتین من چندتا افزونه از راست چین خریدم و داره رو سایتم کار میکنه دقیقا از چی فیلم بگیرم ؟
متشکرم
موفق باشید

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
25 اردیبهشت 1399 08:15

سلام دوست عزیز
افزونه ها در راست چین تنوع زیادی دارن. بعضی خروجی مشخصی سمت کاربر دارن؛ مثل اسلایدر ها و بعضی ها هم مثل افزونه یواست سئو، عملکرد اصلیشون سمت پنل مدیریت هست. بسته به اینکه کدوم افزونه رو برای ثبت مد نظر قرار دادین، یه فیلم 59 ثانیه ای صرفا از عملکردش بگیرین.
مثلا افزونه ایجاد تخفیف های هوشمند که خریداری کردین، خروجی اصلیش سمت کاربرتون هست . اونم وقتی میخواد خرید کنه. از اینکه تخفیف چطور عمل می کنه فیلم بگیرین.

آیا مفید بود ؟
رضا رادمهر
رضا رادمهر
24 اردیبهشت 1399 12:32

سلام
با کمال احترام به عقاید سازنده تون

موضوعی رو میخواستم خدمتتون عرض کنم اونم اینه که مرسی بابت مسابقه ای که گذاشتید ولی این مسابقه از زیرساخت مشکل داره، بنظرم در موردش درست فکر نشده و دانش کافی پشتش نیست مثل یک مسئله ریاضی که جوابی نداره، یا اینکه توضیح ندادید که دقیقا چی میخواید! جا داشت که کاملتر کنید فکرتون رو و بعد به رحله اجرا بگذارید، یا میتونستید یک نرم افزار رو بررسی، مشخص و معرفی کنید که همه با استفاده از اون نرم افزار اون فیلم یا اون مواردی رو که انتظار دارید تهیه میکردن. خیلی ها مثل من هرچی این صفحه رو میخونن بازم چیزی متوجه نمیشن! به یقین همه خروجی هایی هم که براتون ارسال میشه انتظارات رو برآورده نخواهد کرد.

با آرزوی موفقیت
سپاس

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
24 اردیبهشت 1399 15:11

سلام دوست عزیز
ما چند بار سعی کردیم با شما تماس بگیریم تا بدونیم در کجا مشکل پیدا کردین و چه بخشی از مسابقه براتون مبهم بوده. اما متأسفانه پاسخ گو نبودید.
ویدئو مورد نظر باید در 59 ثانیه عملکرد افزونه وردپرس که در پروژه ی شما استفاده شده رو نشون بده. به همین دلیل محدودیتی برای نرم افزار تهیه فیلم و .. نداشتیم. در این سمت هم محدودیتی برای انواع فرمت های ویدئویی وجود نداره.
موفق باشید.

آیا مفید بود ؟
mojtabamrt
mojtabamrt
22 اردیبهشت 1399 01:28

با سلام و احترام
موقع اضافه کردن کدهای سفارش از برخی از کدهای سفارش بنده ایراد میگیره و کادر قرمز میشه
لطفا راهنمایی کنید
با سپاس

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
22 اردیبهشت 1399 08:32

سلام وقتتون بخیر.
دوست عزیز کد سفارش هایی که ثبت می کنید، باید مرتبط با همین اکانتی باشه که در حال استفاده هستین. لطفا رو این یه بررسی داشته باشین.
سپاس

آیا مفید بود ؟
saoshyant
saoshyant
21 اردیبهشت 1399 22:41

سلام ,
بنده خودم طراح هستم و محصولاتم توی این سایتش چکار کنم دیگه نیازی نیست بخش سایتهای من رو پر کنم؟

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
22 اردیبهشت 1399 08:39

سلام جناب حیدری
شما 12 محصول در راست چین دارین. نمونه کارهایی که تو این مسابقه هدف ماست، سایت های واقعی هستن که با این محصولات شما یا دیگر محصولات راست چین طراحی شده باشه. حالا این سایت ها میتونه واسه خودتون باشه یا کارفرما.
پس اگه سایتی با هر کدوم از محصولات راست چین ایجاد کردید، حتما در بخش سایت های من وارد کنید.

آیا مفید بود ؟
مهدی تاسا
مهدی تاسا
20 اردیبهشت 1399 21:14

سلام خسته نباشید
ببخشید کارکرد هر افزونه را از بخش مدیریت سایت نشان دهیم ؟ یا هر دو ؟

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
21 اردیبهشت 1399 08:45

سلام دوست عزیز.
هدف این هست که کاربرها عملکرد محصول رو مشاهده کنن .
اینکه از بخش مدیریت فیلم گرفته بشه یا سمت کاربر نهایی، قطعا بستگی به محصول شما داره. به عنوان مثال کارکرد افزونه هایی مثل روولوشن اسلایدر با یواست سئو کاملا متفاوت هست.
این نکته رو هم در نظر داشته باشین که این ویدئو، ملاک ارزیابی داوری مردمی هم هست.

آیا مفید بود ؟
mojtabamrt
mojtabamrt
20 اردیبهشت 1399 17:39

با سلام و احترام
با تبریک سال نو و آرزوی موفقیت های بیشتر برای مجموعه راست چین و سایت خوبتون
در مورد مسابقه باید بگم که واقعا سورپرایز شدم حرکت خیلی خوبیه انشاالله موفق باشید
بنده هم میخوام تو این مسابقه شرکت کنم و یک خواهش داشتم
فقط میخواستم اگر براتون مشکلی نداره بطور شفاف توضیح بدین که این ایده چطور و چرا شکل گرفت و چه هدف و یا اهدافی رو دنبال می کند
با سپاس فراوان از هلدینگ راست چین

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
21 اردیبهشت 1399 08:41

سلام وقتتون بخیر
سپاس از همراهی شما.
ما همیشه علاقمندیم به رشد کاربرانمون کمک کنیم. چه فرصتی بهتر از رقابت بر سر مهارت ها. ;)
به مشتری هم کمک می کنیم تا با دید بازتری محصول انتخاب کنن.

آیا مفید بود ؟
رضا رادمهر
رضا رادمهر
20 اردیبهشت 1399 17:15

در قسمت کدهای سفارش کدهای استفاده شده را قبول نمی کند.

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
21 اردیبهشت 1399 08:28

سلام وقتتون بخیر
لطفا چک بفرمایید که کد سفارش شما با نام کاربری مطابقت داشته باشه .
سپاس

آیا مفید بود ؟
شرکت ایده پردازان جوان بنیس
شرکت ایده پردازان جوان بنیس
20 اردیبهشت 1399 16:48

جناب این فیلم رو چطوری مد نظرتون هستش ؟

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
21 اردیبهشت 1399 08:27

سلام وقتتون بخیر
59 ثانیه از عملکرد افزونه ای که در پروژه استفاده کردین، فیلم بگیرین و برامون بفرستین.
انشالا نمونه کارهایی که به مرحله داوری مردمی می رسن، با این همین فیلم چند ثانیه ای در معرض داوری کاربران قرار می گیرن.

آیا مفید بود ؟
cassio707
cassio707
20 اردیبهشت 1399 13:59

اگه قالب خارجی داشته باشیم که تو راست چین نباشه نمیشه شرکت کنیم؟

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
20 اردیبهشت 1399 14:36

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
در این مسابقه صرفا پروژه هایی که عزیزان با محصولات راست چین ایجاد کردن به داوری گذاشته میشه.

آیا مفید بود ؟
mr.a
mr.a
20 اردیبهشت 1399 12:50

با سلام
چنانچه در پایان 10 سایت برتر را به مدت سه یا 7 روز در راستچین معرفی نمایید به نظر خیلی جالب و استقبال بیشتری می شود.

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
20 اردیبهشت 1399 14:33

سلام وقتتون بخیر
ممنون از همراهی شما
انشالا این کار در همین صفحه انجام میشه. البته در پایان رأی گیری و معرفی برترین ها، خبرهای جالب تری هم خواهیم داشت. حتما پیگیر اینستاگرام راست چین باشید

آیا مفید بود ؟
Khodadad
Khodadad
20 اردیبهشت 1399 12:48

فایل ویدئویی آپلود نمیشه و خطای Request time out after 30000 second میده لطفا زمان آپلود رو بیشتر کنید

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
20 اردیبهشت 1399 14:31

سلام
دوست عزیز دقت داشته باشید که ویدئو شما حتما باید 59 ثانیه باشه.
چون در رأی گیری مردمی که در اینستاگرام راست چین انجام میشه، این ویدئو رو آپلود می کنیم. ممنون میشم زمان ویدئو رو چک بفرمایید و دوباره امتحان کنید.
سپاس

آیا مفید بود ؟
mohsen_mohebbi
mohsen_mohebbi
20 اردیبهشت 1399 01:38

سلام
به نظرم اگر داورها ایرادی رو می بینن، این ایرادات به کاربرهاتون گفته بشه!
این برای خود من جذاب تر هست
چه بسا با یک افزونه یا تغییر بشه حلشون کرد

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
20 اردیبهشت 1399 01:49

سلام وقتتون بخیر
ممنون از پیشنهادات جالبتون.
این مورد حتما با تیم داوری مطرح میشه. اما با توجه به اینکه فقط یک روز از ثبت پروژه ها گذشته و تعداد نمونه کارهای ارسالی بالا بوده، ممکنه تیم داوری در زمان برگزاری مسابقه فرصتش رو نداشته باشن.

آیا مفید بود ؟
وب آسا گیل
وب آسا گیل
19 اردیبهشت 1399 02:43

سلام
من سایت خودم وارد میکنم خطا میده
خطایی در دامنه وارد شده وجود دارد.

آیا مفید بود ؟
0
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
20 اردیبهشت 1399 01:46

سلام وقتتون بخیر.
ممنوم میشم الان یه بار دیگه تست بفرمایید.

آیا مفید بود ؟
وب آسا گیل
وب آسا گیل
20 اردیبهشت 1399 01:58

سلام ، ممنون
امروز ثبت شد با موفقیت

آیا مفید بود ؟
فرزانه همتیان
فرزانه همتیان
20 اردیبهشت 1399 02:03

بسیار عالی
آرزوی موفقیت دارم در هر دو مرحله داوری مسابقه

آیا مفید بود ؟