پروژه شما؛ برگ برنده شما در مسابقه هیجان انگیز راست چین

پروژه شما؛ برگ برنده شما در مسابقه هیجان انگیز راست چین
پروژه شما؛ برگ برنده شما در مسابقه هیجان انگیز راست چین

مسابقه طراحی با محصولات راست چین جایی است که می توانید برترین پروژه های طراحی سایت خود را در معرض داوری فنی و مردمی قرار دهید و برنده جایزه ویژه ما شوید

19 اردیبهشت 1399

دوستان عزیز قصد داریم برای جدا شدن از حال و هوای این روزهای کرونایی، یک مسابقه جذاب و هیجان انگیز را با هم برگزار کنیم. به این صورت که هر کدام از شما که با محصولات راست چین، پروژه ی وب سایتی انجام داده اید، می توانید در این مسابقه شرکت کنید. هیچ گونه محدودیتی هم وجود ندارد. با شرکت در مسابقه طراحی با محصولات راست چین ، می توانید برنده شایسته کارت هدیه خرید از راست چین به مبلغ 15,000,00 ریال برای بهترین پروژه ها شوید.

بیایید در یک نگاه کوتاه مراحل، شرایط، جدول زمان بندی و هر آنچه به این مسابقه مرتبط است را بررسی کنیم.

شرایط شرکت در مسابقه طراحی با محصولات راست چین

مسابقه طراحی سایت با محصولات راست چین در دو بخش برگزار می شود. شما می توانید هر تعداد پروژه که در آن از قالب وردپرس استفاده کرده اید را در پنل کاربری خود، بخش سایت های من ثبت کنید. برای این کار، باید لینک سایت مورد نظر به همراه کد سفارش را وارد کنید. بدیهی است که کد سفارش باید مربوط به همان نام کاربری باشد که خرید قالب وردپرس شما از آن انجام شده است.

در بخش افزونه وردپرس نیز باید لینک پروژه ای که در آن پلاگین استفاده شده به همراه کد سفارش در بخش سایت های من پنل کاربری خود در راست چین، وارد کنید. بدیهی است که کد سفارش باید مربوط به همان نام کاربری باشد که خرید افزونه وردپرس شما از آن انجام شده است.

البته یک تفاوت در معرفی نمونه کار در بخش افزونه دارید. کارکرد افزونه ها روی پروژه خود را باید به صورت یک فایل ویدئویی 59 ثانیه ای برایمان ارسال کنید. حالا چرا برای افزونه ها فایل ویدئویی می خواهیم؟ در بخش داوری به این مسأله خواهیم پرداخت.

مسابقه طراحی سایت با محصولات راست چین

زمان بندی مسابقه طراحی سایت

مراحل توضیحات زمان
اطلاع رسانی مسابقه اطلاع رسانی از وبلاگ، اینستاگرام و تلگرام راست چین خواهد بود. 19 اردیبهشت ماه 99
ارسال نمونه کارها نمونه کارها از طریق پلتفرم خاص آن خواهد بود. تا 25 اردیبهشت 99
داوری فنی داوری فنی توسط تیم راست چین با معیارهایی که در بخش بعد مشاهده می کنید، انجام می شود. تا 30 اردیبهشت 99
معرفی نمونه های نهایی برای داوری مردمی نمونه های برگزیده از داوری فنی برای رأی گیری در داوری مردمی کاربران راست چین معرفی می شوند. 31 اردیبهشت 99
رأی گیری مردمی -نمونه کارهای قالب وردپرس در استوری اینستاگرام راست چین به مدت 24 ساعت، به رأی مردمی کاربران گذاشته می شود.

– پروژه های افزونه وردپرس هم در قالب یک پست برای رأی گیری کامنتی، در معرض دید شما قرار می گیرند. کامنت این پست تنها 24 ساعت باز خواهد بود.

1 خرداد 99: رأی گیری پروژه های قالب وردپرس

2 خرداد 99: رأی گیری نمونه کارهای افزونه وردپرس

اعلام برنده ها برای هر کدام از بخش ها، یک برنده اعلام خواهد شد. در واقع در پایان دو برنده شایسته خواهیم داشت. 4 خرداد 99

همزمان با عید سعید فطر

داوری و معیارهای آن در مسابقه طراحی سایت

در جدول زمان بندی مشاهده کردید که برای مسابقه طراحی سایت با محصولات راست چین دو نوع داوری قرار داده شده است. در مرحله اول، تیم داوری راست چین، کلیه پروژه هایی که ارسال شده، مطابق معیارهای زیر، بررسی می کند. در پایان این بررسی، بهترین نمونه کارها در دو بخش قالب ها و افزونه ها معرفی می شوند.

مرحله دوم داوری، داوری مردمی است و توسط همراهان راست چین در اینستاگرام انجام می شود. به این صورت که نمونه کارهای قالب وردپرس به صورت استوری به مدت 24 ساعت در قالب استوری به رأی مردم گذاشته می شوند. نمونه کارهای افزونه ها(به صورت ویدئو) نیز در یک پست منتشر شده و رأی گیری در قالب کامنت انجام می شود. کامنت این پست تنها 24 باز است. فایل ویدئویی 59 ثانیه نیز به همین دلیل از شما خواسته شده تا کاربران خوب راست چین راحت تر بتوانند در مورد شما قضاوت کرده و رأی دهند.

و اما می پردازیم به معیارهای داوری.

 معیارهای داوری مسابقه طراحی با محصولات راست چین

کارکرد

تمام اجزای که یک وبسایت باید در همه حال درست کار کند، در تمامی دستگاه‌ها به خوبی اجرا شود و تمامی لینک‌ها و دکمه‌ها کارایی لازم را داشته باشند. همچنین مطمئن شوید که فرم های خرید، تماس با ما، جستجو و ثبت نام کار می‌کنند تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی از قسمت های مختلف استفاده کنند.

محتوا

محتوا شامل اطلاعاتی است که برای استفاده کاربران فراهم شده است. این اطلاعات ممکن است به صورت متن، تصویر، ویدیو، صدا و غیره تهیه شده باشند. محتوای مناسب باید با توجه به مخاطب آماده شده باشد و با لحن مناسب و خلاقیت بالا، آنها را درگیر کند.

طراحی دیداری

البته منظور از داشتن طراحی دیداری مناسب، استفاده از طرح‌های جدید و پیچیده گرافیکی نیست؛ بلکه مفهوم آن داشتن المان‌های ظاهری با کیفیت و مناسب با کاربران است که بتواند پیام خود را به آن‌ها منتقل کند. برای داشتن یک وبسایت یا نرم‌افزار موبایل با کیفیت لازم است با سبک های مختلف طراحی دیداری آشنا باشید و طراحی آن را در طی زمان به روز رسانی کنید.

ساختار و مسیر

ساختار و مسیر عبارت است از نحوه سازمان‌دهی محتوا و اولویت‌بندی اطلاعات و روشی که شما در یک سایت هدایت می‌شوید. هدایت و مسیرگذاری مناسب باعث می‌شود تا کاربران چیزهایی که لازم دارند را راحت پیدا کنند و سریعا به جایی که می‌خواهند برسند. باید از روی رفتار کاربران محل مناسب هر جز را مشخص کنید و در صورت نیاز ساختار را بهبود ببخشید.

تعامل

تعامل با مخاطب روشی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا ارتباطش با سایت دو جانبه باشد. در واقع این همان چیزی است که وب را از رسانه‌های دیگر مثل رادیو و تلویزیون جدا می‌کند. تعامل با کاربران شامل امکان جستجو، چت آنلاین، اعلان‌ها و می‌باشند. مطمئن شوید که برای پشتیبانی از کاربران خود راه های مناسبی را تهیه کردید و با آنها در ارتباط هستید.

سئو

اصول اولیه و پایه سئو شامل سرعت لود سایت، عناوین و توضیحات و همچین محتوای اختصاصی استفاده شده در سایت. برای بررسی بیشتر استفاده از افزونه ها و ابزارهای اختصاصی سئو بر روی سایت مانند افزونه yoast seo برای وردپرس. همینطور بهینه بودن sitemap و robots.txt میتواند تاثیر بسزایی در انتخاب داوران داشته باشد.

جوایز ویژه

همانطور که در جدول زمان بندی مسابقه طراحی سایت با محصولات راست چین ، مشاهده کردید، 4 خرداد ماه 1399، همزمان با عید سعید فطر، برندگان مسابقه طراحی با محصولات راست چین معرفی خواهند شد. و اما جوایزی که در نظر گرفته شده است:

  • 10,000,000 ریال هدیه خرید از راست چین برای برنده شایسته بخش قالب وردپرس
  • 5,000,000 ریال هدیه خرید از راست چین برای برنده شایسته بخش افزونه وردپرس

پس بدون معطلی نمونه کارهای جذابی که برای خودتان یا کارفرما ایجاد کردین را در پنل کاربری ثبت کنید و منتظر خبر بعدی ما باشید.

28 دیدگاه ها افزودن دیدگاه