Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان راه آهن، کوی قدس
ساختمان دنیز، پلاک 1، طبقه 2، واحد 1

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب وردپرس راستچین گالری و نمونه کار WowWay

قالب وردپرس راستچین گالری و نمونه کار WowWay

0 فروش
خرید و دانلود
قالب وردپرس راستچین گالری و نمونه کار WowWay - قالب وردپرس
  • شناسه محصول
    ۵۰۰۵۰
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

قالب وردپرس راستچین گالری و نمونه کار WowWay

قالب Wowway یک قالب منحصر به فرد و جذاب وردپرس است که برای ساخت سایت های نمونه‌کار و گالری و همچنین سایت های خلاقانه مناسب است. این قالب کاملا واکنش گراست و امکانات و ویژگی‌هایی زیادی دارد که به شما اجازه می‌دهد یک سایت متفاوت بسازید. پنل مدیریت قوی و استفاده از کدهای کوتاه به طراح این امکان را می‌دهد به راحتی المان‌های گرافیکی به کار رفته در قالب را در جای جای سایت استفاده کند.

قالب امکان سفارشی سازی زیادی را به طراح می‌دهد به نحوی که طراح قادر خواهد بود در هر پست اندازه اسلایدر و باکس محتوا را به راجتی کنترل نماید. همچنین امکان قراردادن ویدئو از سایت‌های سرویس دهنده ویدئویی مانند آپارات و Youtube وجود دارد. امکان استفاده از سرویس‌های صدای ابری نیز وجود دارد.

قالب کاملا فارسی و راستچین شده است فونت‌های فارسی زیادی نیز به آن افزوده شده است. منوی ناوبری در این قالب حساس به حرکت موس می‌باشد و با نزدیک شدن موس به کناره صفحه به صورت خودکار منو باز میشود. امکان ثابت کردن منو نیز از طریق تنظیمات قالب وجود دارد.

قالب در جدیدترین نسخه از نظر سئو بهبود زیادی پیدا کرده است و امکان اتصال آسان به Google Analytics و همینطور سرویس Google Map API نیز وجود دارد.

نکته: آپدیت‌های بعدی قالب نیز اضافه خواهند شد. 

 


تومان