افزونه موجودی انبار ووکامرس WooCommerce Out of Stock
  • توضیحات
  • پرسش و پاسخ 8

افزونه انبارداری وردپرس | پلاگین موجودی انبار ووکامرس | افزونه مدیریت موجودی انبار 

معرفی افزونه موجودی انبار ووکامرس

افزونه WooCommerce Out of Stock یک افزونه فروشگاهی است برای مدیریت انبار شماست که با شخصی سازی این افزونه میتوانید آستانه برای تعداد محصولات تعریف کنید تا هنگام کاهش موجودی انبار به شما اخطار بدهد، همچنین ابزارکی داخل داشبورد وردپرس اضافه میکند که دسترسی شما را کاملا ساده میکند و نیز از طریق آن میتوانید موجودی محصولات را تغییر دهید.

افزونه موجودی انبار ووکامرس دو فیلتر برای شما در نظر گرفته که یکی از این فیلتر ها محصولاتی که در آستانه ی اتمام و هشدار به مدیر سایت هستند را نمایش میدهد و فیلتر دیگر تمامی محصولات که به راحتی میتوانید با این فیلتر موجودی دلخواه را تغییر دهید و تحولی شگفت انگیز در سایت خود ایجاد کنید و از نارضایتی مشتریانتان خودداری کنید.

WooCommerce Out of Stock! Manager

معرفی افزونه موجودی انبار WooCommerce Out of Stock

ویژگی های افزونه مدیریت انبار ووکامرس

در این قسمت به بررسی کلیه امکانات و ویژگی های افزونه WooCommerce Out of Stock شامل افزودن ابزارک ها و ثبت ایمیل های متعدد می پردازیم.

امکان ثبت چندین ایمیل برای اطلاع رسانی

افزونه انبارداری وردپرس به شما این امکان را میدهد که تا هر چند ایمیلی که میخواهید به آن اضافه کنید تا هر محصولی که تعداد موجودی آن به آستانه اتمامی که تعریف کرده اید رسید، برای ایمیل های تعریف شده ایمیل هشداری در آن زمینه ارسال کند.

 افزودن ابزارک در داشبورد وردپرس

این افزونه وردپرس به مدیر فروشگاه کمک می کند تا ویرایش و نظارت بر محصولات را با افزودن یک ویجت به طور مستقیم به داشبورد وردپرس سرعت بخشد.

متون سفارشی صفحه محصول

با استفاده از منوی متن، شما میتوانید تک تک متون بکار رفته برای صفحه ی محصول از جمله: در انبار وجود دارد، تمام شده، بالاتر از تعداد سفارشی سهام، کمتر از تعداد سفارشی سهام را تغییر دهید.

سازگاری کامل با افزونه WPML

با کمک این افزونه  می توان متن را به سادگی با تغییر زبان در انتخابگر زبان WPML ترجمه کرد! زبان را تغییر دهید و سپس ترجمه های هر متن را وارد کنید!

سیستم اطلاع رسانی ایمیل

پس از ثبت سفارش، افزونه تعداد باقی مانده موجودی محصولات خریداری شده را بررسی می کند و اگر یک (یا چند مورد) از موارد به سطح هشدار سفارشی پیکربندی شده رسیده باشد، به مدیر فروشگاه اطلاع می دهد.

حالت چند گیرنده ایمیل

این افزونه مدیریت موجودی به‌طور پیش‌فرض اعلان‌های ایمیل را به ایمیل مدیر ارسال می‌کند، اما به صورت اختیاری می‌توان چندین گیرنده را پیکربندی کرد.

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است