Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

افزونه WooCommerce Barcodes | افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس

افزونه WooCommerce Barcodes | افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس

5.00 stars
  |   61 فروش   |   آخرین بروزرسانی: دی ماه ۱۳۹۹
خرید و دانلود
افزونه WooCommerce Barcodes | افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۶۳۲۷۷
  • Auto Update بروزرسانی خودکار
  • Easy Install نصب آسان
  • Iranian Product محصول ایرانی
  • Verified Product اورجینال
به‌روزشده در دی ماه ۱۳۹۹

نسخه جدید قرار داده شد

افزونه WooCommerce Barcodes افزونه ای مناسب برای سیستم بارکد که موارد استفاده بیشماری در مراکز اداری ، صنعتی و مالی ، فروش و… بوده در سیستمهای فروش ، نصب بارکد برروی کالاهاست . افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس محصول اورجینال عرضه شده در راستچین که ضمانت بازگشت وجه دارد و از پشتیبانی دائمی برخوردار است.

افزونه WooCommerce Barcodes افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس

افزونه WooCommerce Barcodes مناسب برای سیستم های دارای بارکد . سیستم بارکد دارای موارد استفاده بیشماری در مراکز اداری ، صنعتی و مالی ، فروش و… بوده در سیستمهای فروش ، نصب بارکد برروی کالاها و استفاده از آن برای انتقال اطلاعات کالاهای فروخته شده به کامپیوتر گامی بسیار موثر در سرعت بخشیدن به امر فروش و بالا بردن میزان کنترل و دقت در محاسبات و عملیات می باشد زیرا خطاهای ناشی از فاکتورهای انسانی حذف میگردند.

درانبارها با استفاده از بارکد، شناسایی کالاها بسیار ساده شده و نیاز به متخصصین فنی انبار را کاهش میدهد. همچنین در پایان دوره نیز عملیات انبارگردانی به سهولت وبا سرعت انجام می شود. در ضمن اطلاعات موجودی کالا و موقعیت قرارگیری ومشخصات آنها همیشه دردسترس است و صدور قبوض انبارو تهیه گزارشات مورد نیاز منجمله زمان سفارش مجدد برای هر قلم کالا به راحتی از طریق کامپیوتر صورت میگیرد .

هنگامی که یک بسته باید حمل شود حتی کوچکترین اشتباه موجب پیامدهای منفی خواهد شد. همچنین زمانیکه محصولات فروشگاه باید بارگیری یا تخیله شود یا زمانیکه شما احتیاج دارید تا بدانید کدام محصولات داخل بسته ارسالی خارج یا تحویل داده شده است نیاز به سیستم بارکد نمایان می شود .

افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس یک افزونه حرفه ای برای ایجاد کد QR و بارکد برای هر یک از محصولات شما می باشد. این افزونه می تواند در تمامی قسمت های فروشگاه ووکامرس شما امکان ثبت خودکار کد QR و بارکد را فراهم کند. شما می توانید براحتی در صفحه هر محصول ، فاکتور ها و سفارشات و… این بارکد ها را برای مشتری و یا خودتان نمایش دهید. از قابلیت های کلیدی این افزونه می توان به تولید 9 نوع مختلف بار کد ، تولید بارکد برای محصولات قدیمی به صورت خودکار ، تولید بارکد برای محصولات متغیر اشاره نمود .

افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس

نحوه استفاده از افزونه WooCommerce Barcodes  :

فعالسازی بارکدها برای محصولات

بارکدها و کیوآر کدهای ووکامرس برای مدیریت بارکد در محصول، وارد تنظیمات افزونه شوید و گزینه “فعال کردن در محصولات” را فعال کنید.

انتخاب پروتکل

برای تغییر و انتخاب نوع پروتکل بارکدها و کیوآر کدهای ووکامرس از بخش “پروتکل بارکد محصولات” و از منوی بازشو یک مورد از بین انواع مختلف پروتکل را انتخاب کنید.

افزونه WooCommerce Barcodes

تولید خودکار بارکد در افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس :

در افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس میتوانید به افزونه اجازه دهید تا هم برای محصولات موجود که از قبل در وب سایت ثبت شده است و هم برای محصولات تازه ایجاد شده به طور خودکار بارکد تولید کند. اگر تمایل دارید برای تمام محصولات فروشگاه خود به طور خودکار بارکد ایجاد کنید، از تب ابزارها واقع در تنظیمات افزونه بر روی دکمه ی “فعال کردن خودکار X محصول” کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید تا بارکدها به صورت خودکار روی محصولات وب سایت به صورت اتوماتیک ثبت گردند .

و اگر میخواهید بارکدها و کیوآر کدهای ووکامرس به طور خودکار به محصولات جدید ایجاد شده اختصاص یابد، گزینه “محصولات جدید” را از بخش تنظیمات عمومی افزونه فعال کرده و تیک گزینه ی “بارکد دستی را فعال کنید” را بردارید .

افزونه WooCommerce Barcodes | افزونه بارکدخوان و QR ووکامرس

برخی از ویژگی های افزونه تولید بارکد ووکامرس :

اختصاص بارکد یا کد qr به سفارشات و یا محصولات
روش استفاده برای تولید کدها را انتخاب کنید
تولید کدها برای سفارشات و یا محصولات جدید به صورت خودکار
9 نوع پروتکل بارکد محصول :
EAN-13
EAN-8
STD 25
INT 25
کد 39
کد 93
کد 128
کدبار
کد QR
تولید خودکار برای محصولات موجود و از قبل ثبت شده در فروشگاه
اسکن و جستجو سفارشات و محصولات با بارکد
بارکد را در صفحه جزئیات محصول نشان می دهد
بارکد اختصاص داده شده به محصول که در سفارش جدید قرار دارد را در ایمیل می توانید وارد کنید
تولید بارکد برای محصولات متغیر

با استفاده از افزونه بارکدخوان ووکامرس می توانید برخی از مشکلات و اشتباهات اتوماسیون‌ها را از بین برد. در اکثر فروشگاه های فیزیکی که دارای فروشگاه اینترنتی نیز هستند به راحتی می توان با تولید بارکد برای تمام محصولات آنها را با کالای موجود در فروشگاه یکسان نمود و از اشتباهات پیشگیری نمود.

به همین علت است که سالیان بسیاری است که در شرکت ها و اتوماسیون های حرفه ای از بارکد جهت ردگیری کالاها استفاده می شود.

افزونه بارکدخوان و QR ووکامرستومان