× آخر هفته‌های سبز: تا 70% تخفیف محصولات تازه منتشر شدهبزن بریم!
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

xtratheme

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover
شرایط استفاده از قالب وردپرس اکسترا:

1. قالب اکسترا دارای راهنمای نصب و استفاده می باشد که خریدار مکلف است به دقت فایل راهنما را مطالعه نماید.

2. اکسترا دارای لایسنس می باشد و برای استفاده از این محصول، فعال بودن Ioncube Loader روی سرور و یا لوکال هاست الزامی می باشد و نسخه PHP هاست شما در حال حاضر باید بین 5.6 تا 7.3 باشد. در واقع با فعالسازی لایسنس برای محصول، یک لینک غیرفعالسازی در پیشخوان تولید می شود که باید ذخیره کنید. کوچکترین تغییر در آدرس سایت اعم از فعال کردن https یا اضافه و کم کردن www و یا تغییر کلی دامنه نیازمند این هست که شما قبل از تغییر لینک غیرفعالسازی لایسنس را اجرا کنید تا لایسنس برای دامنه فعلی غیرفعال شود و پس از تغییر دامنه لایسنس مجددا برای دامنه تغییر یافته فعال شود.

3. پشتیبانی محصول به معنای رفع ایرادات احتمالی(راستچین سازی برای محصولات خارجی و برنامه نویسی برای محصولات اختصاصی) در محصول می باشد و ایجاد ویژگی های مدنظر شما که در توضیحات و دمو محصول وجود ندارد شامل پشتیبانی رایگان نیست و هرگونه شخصی سازی با دریافت وجه انجام می پذیرد.

4. پشتیبانی فقط از طریق سیستم پشتیبانی سایت راستچین انجام می شود.

5.دقت داشته باشید که پشتیبانی رایگان محصول تا 6 ماه پس از تاریخ خرید می باشد و پس از آن به ازای تمدید 6 ماهه 40 درصد قیمت کل قالب از کاربر دریافت می شود.

6. لطفا در انتخاب خود دقت کنید، چرا که بازگشت وجه فقط در صورتی انجام پذیر است که محصول نقص فنی داشته باشد یا پشتیبانی نداشته باشد.(عناوینی همچون: اشتباهی خریداری کردم، چیزی نبود که انتظار داشتم و ... شامل بازگشت وجه نمی باشد).

7. مشکلاتی که اختصاصا به سایت و هاست شما مربوط می باشد و فقط با دسترسی مستقیم تیم پشتیبانی قابل بررسی می باشد مستلزم ارائه دسترسی به هاست و مدیریت وردپرس می باشد.

8. لایسنس اکسترا از پارک دامین پشتیبانی نمی کند و در صورت نیاز فقط این امکان وجود دارد که دامنه های دوم به دامنه اصلی ریدایرکت شود.

9. تغییر نام قالب و افزونه جزو پشتیبانی رایگان محسوب نمی شود.

10.انتقال سایت از هاستی به هاست دیگر یا از دامنه ای به دامنه دیگر یا از لوکال هاست به هاست، به عهده کاربر می باشد و شامل پشتیبانی رایگان نمی باشد.

11. رفع مشکلات ناشی از افزونه های جانبی (افزونه هایی که در پکیج همراه قالب موجود نیست) شامل پشتیبانی رایگان نمی باشد.

12. از ارائه خدمات به سایت های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم.

13. خرید قالب اکسترا به منزله تایید قوانین ما و همچنین قوانین کلی سایت راستچین می باشد.


قبل از ارسال تیکت پشتیبانی به این موارد دقت کنید:

1. مطمئن شوید قالب و افزونه های شما به روز می باشند.
2. در صورت برخورد با هرگونه ایراد و اشکال فنی در وب سایتتان ابتدا کلیه افزونه های اضافی نصب شده را غیرفعال کرده و سپس سایت خود را چک کنید، اگر ایراد رفع نشد به پشتیبانی فنی ما تیکت بزنید.
3. شخصی سازی و انجام کارهای سفارشی شامل پشتیبانی نیست.
4. فقط موارد فنی و ایرادات ناشی از قالب اکسترا و افزونه های همراه آن شامل پشتیبانی می باشد.

تومان