× قالب دیجی آکادمی با 70% تخفیف فقط در دوشنبه های اختصاصیبـزن بریــم!
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

v3dboy

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover
خرید

- لطفا قبل از خرید قالب، پیش‌نمایش آن را به صورت دقیق بررسی نموده و امکانات و نکات اشاره شده در توضیحات قالب را به صورت کامل مطالعه نمایید.

- قالب‌های خریداری شده قابل استفاده تنها بر روی یک دامنه بوده و برای استفاده همزمان از قالب در دامنه‌ای دیگر با ارسال درخواست از طریق قسمت پشتیبانی، کد تخفیف 50 درصد برای خرید مجدد قالب در اختیار شما قرار داده خواهد شد.


پشتیبانی

- لطفا قبل از ارسال درخواست پشتیبانی، فایل Help.pdf را که به همراه قالب در بسته دریافت شده از سایت قرار دارد به صورت کامل و دقیق مطالعه نمایید.

- پشتیبانی قالب به معنای رفع ایرادهای احتمالی در آن می باشد و ایجاد بخش‌ها و ویژگی‌های مدنظر شما که در توضیحات و پیش‌نمایش قالب وجود ندارد شامل پشتیبانی نخواهد بود و در صورت انجام پذیر بودن درخواست شما، شامل هزینه خواهد بود.

- رفع خطاهای مربوط به هاست و همچنین خطاهایی که مربوط به سیستم وردپرس یا افزونه‌های وردپرس می‌باشند شامل پشتیبانی قالب نخواهد بود.

- در صورت بروز خطا به علت دستکاری کدها و سورس قالب توسط کاربر، رفع این خطاها شامل پشتیبانی نخواهد بود و پس از بررسی و در صورت اصلاح پذیر بودن، شامل هزینه خواهد بود.

- پشتیبانی محصولات از طریق سیستم تیکت راست چین انجام می شود و پشتیبانی و بررسی مشکلات از طریق تماس تلفنی یا پیامک امکان پذیر نمی‌باشد.

تومان