Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

طلوع ارتباطات

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover

قوانین و مقررات خرید محصولات طلوع ارتباطات :

باعرض سلام به تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت راست چین.
کانون آگهی و تبلیغات طلوع ارتباطات در راستای شفافیت بیشتر در فروش محصولات و ارائه خدمات بهتر قوانین و مقررات زیر را تبیین نموده است . خواهشمند است قبل از اقدام به خرید محصولات این قوانین را مطالعه فرمایید. خرید هریک از محصولات طلوع ارتباطات به منزله قبول شرایط زیر می باشد:

1- پشتیبانی کلیه محصولات طلوع ارتباطات به مدت یکسال از تاریخ خرید محصول می باشد. پس از این مدت ، طلوع ارتباطات هیچ تعهدی در قبال پاسخگویی به تیکت های ارسالی ندارد.

2- پشتیبانی محصولات فقط برای یک دامنه انجام می گردد.

3- هزینه تمدید پشتیبانی برای مدت یکسال و یا پشتیبانی برای یک دامنه جدید پنجاه درصد قیمت خرید محصول می باشد. برای تمدید کافی است یک تیکت پشتیبانی با عنوان "تمدید پشتیبانی" ارسال نمایید.

4- مواردی مانند نصب قالب ، بروزرسانی قالب ، وردپرس و افزونه ها ، توسعه قالب و افزونه ها مشمول پشتیبانی نمی گردد و با پرداخت هزینه انجام می شود.

5- هرگونه خدمات که نیاز به اضافه کردن کد به قالب یا افزونه باشد مشمول پشتیبانی نمی گردد و با دریافت هزینه انجام می شود.

6- در صورتی که محصول خریداری شده به دلیل تداخل با قالب و یا تداخل با افزونه ها غیر قابل استفاده باشد مرجوع کردن هزینه محصول خریداری شده به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد. در این شرایط خریداران محترم می توانند محصول خریداری شده را تا 15 روز پس از خرید با یکی از محصولات طلوع ارتباطات تعویض نمایند. در صورتی که قیمت محصول جدید از محصول قبلی بیشتر باشد مابه تفاوت قیمت دریافت می شود.

7- در صورتی که استفاده از محصول خریداری شده نیاز به ارتقا و یا تغییر هاست باشد لازم است خریداران محترم با کارشناس پشتیبانی طلوع ارتباطات همکاری های لازم را به عمل آورند. کارشناسان طلوع ارتباطات تضمین های لازم را در خصوص عملکرد محصول در هاست پیشنهادی به خریداران محترم خواهند داد. بدیهی است در صورت عدم همکاری خریدار در زمینه تغییر هاست ، طلوع ارتباطات هیچ گونه تعهدی در خصوص بازگشت وجه و یا پشتیبانی محصول نخواهد داشت.

8- پشتیبانی قالب در هاست هایی که حجم آنها نامحدود است ، به هیچ وجه انجام نمی شود. هاست هایی که حجم نامحدود دارند تماما بی کیفیت هستند.

9- پشتیبانی و نصب قالب فقط در هاست های سی پنل و دایرکت ادمین انجام می شود. پشتیبانی در هاست هایی که حاوی کنترل پنل های نا آشنا هستند به دلیل بروز مشکلات متعدد انجام نمی شود. همچنین پشتیبانی در هاست های محلی و لوکال هاست فقط در حد پاسخگویی به سوالات انجام می شود.

10- پشتیبانی محصولات شامل موارد زیر می باشد:
- پاسخگویی به سوالات و ابهامات خریداران در نحوه استفاده از محصول
- رفع خطاها و یا باگ های به وجود آمده در محصول
- مشاوره در خریداری محصولات تکمیلی
- راهنمایی و یا در صورت نیاز نصب قالب یا افزونه در صورت وجود مشکل در نصب قالب
- مشاوره خرید هاست جهت استفاده بهتر از محصول

11- اضافه کردن کدهای css و یا js اصلاحی شامل پشتیبانی محصولات نمی باشد و با دریافت هزینه انجام می شود.

12- بروزرسانی های محصولات تا زمانی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد که محصول خریداری شده توقف فروش نشده باشد و یا فروش آن به فروشنده دیگری در راست چین واگذار نشده باشد. بدیهی است در صورت توقف فروش محصول بصورت دائمی یا واگذاری حق فروش محصول ، طلوع ارتباطات هیج گونه تعهدی در ارائه بروزرسانی های محصول ندارد

13- در صورتی که پشتیبانی یک محصول خریداری شده و یا بررسی و رفع مشکل بوجود آماده نیاز به دسترسی به اطلاعات ورود به وردپرس یا ورود به هاست را داشته باشد. لازم است مشتریان محترم اطلاعات مورد نیاز را در اختیار پشتیبان طلوع ارتباطات قرار دهند. در صورت عدم همکاری در این زمینه پشتیبانی مورد بوجود آمده انجام نمی گردد.

14- پشتیبانی فقط در شرایطی انجام می شود که قالب یا افزونه خریداری شده در هاست یا سرور واقعی نصب شده باشد. در صورت نصب محصول در لوکال هاست پشتیبانی برای مواردی که نیاز به بررسی بصورت مستقیم در مدیریت وردپرس یا پنل هاست را داشته باشد انجام نمی گیرد.

توجه : در صورتی که در خواست نصب قالب کرده اید بعد از خرید قالب لطفا از طریق تیکت اطلاعات ورود به هاست را ارسال کنید. تا یک هفته می توانید اعلام انصراف از نصب قالب توسط طلوع ارتباطات نمایید و 80%مبلغ پرداختی یعنی 24000 تومان را دریافت کنید. 6000تومان مابقی کارمزد راست چین می باشد که قابل بازگشت نیست. در صورتی که پس از یک هفته درخواستی برای نصب ارسال نگردد مبلغ 24000 تومان صرف امور خیریه می گردد.

تومان