Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

تکنولوژی اطلاعات آی تی دات

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover

نتایج قرعه کشی 500 هزار تومانی مشخص شد.

والت دیزنی می‌گوید:
کارتان را آنقدر خوب انجام دهید که مشتری‌ها مایل باشند دوباره شما را ببینند و دوستانشان را با خود همراه کنند.

پشتیبانی محصولات شرکت:
لطفا برای دریافت پشتیبانی محصولات از طریق ارسال تیکت و در موارد ضروری تر از طریق تلگرام اقدام فرمایید.
در صورتی که زمان کافی برای نصب قالب ندارید و میخواهید قالب را ما بر روی سرور شما بدون ایراد و کاملا مشابه دموی سایت و در کمترین زمان ممکن نصب و راه اندازی کنیم لطفا تیک گزینه امکانات سفارشی را قبل از پرداخت بزنید، همکاران بعد از دریافت تیکت درخواست شما در کمتر از چند دقیقه قالب را نصب خواهند کرد.
توجه مهم:
1. کاربرانی که برای اولین بار با وردپرس کار میکنند حتما تیک گزینه نصب قالب را قبل از پرداخت هزینه قالب زده باشند، تقاضای بررسی هاست و نصب قالب بعدا شامل هزینه خواهد بود.
2. تمام بسته های نصب آسان محصولات با افزونه داپلیکیتور (Duplicator) ساخته شده است.
3. تمام محصولات ما بر روی هاست خریدار و با کانفیگ پایین و یا به هر دلیلی که قابل نصب نباشد توسط ما با هزینه مصوب سایت نصب و راه اندازی میشود.
4. بدلیل افزایش تعداد محصولات شرکت بروز رسانی محصولات به صورت دوره ای انجام میشوند لازم به ذکر است بروزرسانی در موارد ضروری و به تشخیص شرکت قابل انجام است.
5. هرگونه درخواست مبنی بر تغییرات قالب یا افزونه، از حالتی که در دموی آن را ارائه نموده جزو خدمات سفارشی سازی محسوب شده و این موارد بعد از بررسی و برآورد هزینه، با اخذ هزینه‌ی مربوطه، انجام خواهد شد.
6. هرگونه مشکلات مربوط به هاست ، نوع هاست ، قطعی هاست ، مشکلات دامنه ، ناسازگاری قالب یا افزونه با هاست مشتری ، مشکلات وردپرس ، قدیمی بودن نسخه وردپرس ، آپدیت وردپرس ، دست کاری کدها و فایل‌های قالب یا افزونه از طرف مشتری و غیره ... جزو خدمات پشتیبانی نمی‌باشد و شامل هزینه خواهد و لطفا از ارسال درخواست‌ها در این موضوعات خودداری نمایید.
7. به درخواست های پشتیبانی که در لوکال هاست راه‌اندازی شده اند ، (قالب یا افزونه‌ی خریداری شده در وردپرسی که در کامپیوتر شخصی و لوکال می‌باشد) ترتیب اثر داده نمی‌شود و جزو خدمات پشتیبانی نمی‌باشد.
8.در صورتی که محصولات شرکت تداخلی با نرم افزارهای تحت وب و دیگر سرویس دهنده های وب (سرویس های گوکل ، یاهو، بینگ، مایکرو سافت، اپل و ...) داشته باشند، رفع مشکلات با خریداران خواهد بود و شامل پشتیبانی نیست.

تومان