× جشنواره عید فطر راست چین آغاز شد ، ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف ویژه برای محصول برگزیده مسابقه + ده ها محصول جدید و محبوب راست چینورود به جشنواره
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

توسعه ارتباطات نیکان

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover

قوانین خرید محصولات نیکان

1. تمامی محصولات دارای لایسنس هستند و شما با هربار خرید محصول مجاز به استفاده از آن در یک دامنه مشخص هستید.

نکته: امکان تغییر دامنه با غیرفعال سازی لایسنس در دامنه قبلی امکان پذیر هست اما به تعداد محدود این قابلیت قابل استفاده می باشد.

2. برای استفاده از محصولات با توجه به وجود لایسنس و اینکد شدن محصولات، فعال بودن Ioncube Loader روی سرور و یا لوکال هاست الزامی می باشد و نسخه PHP هاست شما در حال حاضر باید بین 5.6 تا 7.2 باشد. برخی محصولات فقط در نسخه 7.2 قابل استفاده هستند که در توضیحات محصول این موضوع ذکر شده است.

3. پشتیبانی محصول به معنای رفع ایرادات احتمالی در محصول می باشد و ایجاد ویژگی های مدنظر شما که در توضیحات و دمو محصول وجود ندارد به هیچ عنوان شامل پشتیبانی نخواهد شد.

4.هنگام خرید افزونه ها دقت کنید که ممکن هست قالب یا سایر افزونه های جانبی شما روی ظاهر و عملکرد افزونه تاثیر گذار باشند و مطمئنا امکان بررسی سازگاری با همه افزونه ها و قالب ها وجود ندارد و رفع این ناسازگاری شامل پشتیبانی نخواهد بود. فونت های استفاده شده در افزونه ها همراه افزونه نمی باشد و افزونه از فونت پیشفرض در وب سایت شما استفاده خواهد کرد.

5. آموزش کار با وردپرس یا افزونه های وردپرس شامل پشتیبانی نخواهد بود.

6. پشتیبانی محصولات از طریق سیستم تیکت راست چین و همچنین ایمیل انجام می شود و پشتیبانی و بررسی مشکلات از طریق تلگرام یا تماس تلفنی یا پیامک امکان پذیر نمی باشد.

7. ما از تمامی پیشنهادات در ارتباط با افزودن امکانات به محصولات استقبال خواهیم کرد اما این موضوع به این معنی نیست که ویژگی شما حتما ایجاد خواهد شد و تصمیم گیری در این زمینه به صورت قطعی به عهده ما می باشد.

8. هرگونه توهین در هنگام دریافت پشتیبانی باعث توقف ارائه پشتیبانی به صورت کامل خواهد شد.

9.پشتیبانی قالب به معنی پشتیبانی سایت شما نیست. شما نباید از افزونه های ناآشنا استفاده کنید یا تغییراتی که از نتیجه آن ها اطلاع ندارید را اعمال کنید. قالب یا افزونه خریداری شده توسط شما خود به خود دچار مشکل نمی شود (مگر در صورت وجود فایل های مخرب در سرور شما که این مورد هم ارتباطی با پشتیبانی محصول ندارد) و ارسال تیکت با عناوینی مانند (( ایجاد مشکل در محصول بدون هیج تغییری )) یا (( بروزر مشکل خود به خود در محصول )) به هیج عنوان قابل قبول نمی باشد.

10. مسلما با توجه به وجود تعداد بی نهایت افزونه در وردپرس و ووکامرس، بررسی سازگاری همه افزونه ها با قالب ها امکان پذیر نیست و رفع ناسازگاری (در صورت وجود) شامل پشتیبانی نمی باشد.

11. در برخی از محصولات، محصولات دیگری به صورت رایگان همراه با آن محصول به خریداران ارائه می شود. این امکان وجود دارد که این محصولات رایگان در آینده ارائه نشود.

12. پشتیبانی از محصولات طبق قوانین راست چین به مدت یکسال انجام خواهد شد و پس از این مدت هزینه تمدید پشتیبانی برای هر محصول توسط تیم پشتیبانی مشخص خواهد شد.

13. شما با خرید هر یک از محصولات، موافقت خود را با قوانین اعلام می کنید.

با توجه به مشکلات به وجود آمده برای تلگرام و عدم دسترسی برخی کاربران، اطلاع رسانی ها در پروفایل اینستاگرام نیز قرار داده خواهد شد:


تومان