Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover

قوانین و مقررات خرید قالب و پلاگین از ما :

1- ما فقط فارسی ساز این قالب ها و پلاگین ها هستیم و هزینه ای که دریافت میشود تنها هزینه فارسی سازی و بومی سازی میباشد !
به عنوان مثال قالب تراولر قیمت آن در تم فارست 80 دلار است که با دلار 14 هزار تومانی امروز میشود : 1120000 تومان (یک میلیون و صد و بیست هزار تومان) !! اما هزینه ما در حال حاضر 100000 تومان است و انشالله بعد از شمسی سازی تقویم به 200000 تومان افزایش داده خواهد شد !
تاکید میکنیم که ما تنها بومی ساز این قالب ها و پلاگین ها میباشیم و هزینه دریافتی تنها جهت فارسی سازی و بومی سازی میباشد .
2- وظیفه ما آپدیت زود به زود قالب و پلاگین نمیباشد (مگر برای اعضا ویژه) و ما فقط بومی ساز این موارد هستیم . شما برای داشتن همیشه آخرین ورژن میتوانید از تم فارست خرید خود را انجام دهید ! اما ما هم هر 3 الی 4 ماه یکبار قالب ها و پلاگین های خود را برای عموم آپدیت مینماییم!
توجه داشته باشید که تم فارست اکانت بسیاری از ایران را بسته و در حال حاضر هم میبندد . حتی چند اکانت ما هم در تم فارست بسته شد و هم محصول غیر فعال شد و هم هزینه ما بازگشت داده نشد !! با این حال برای داشتن آخرین ورژن میتوانید ریسک کنید و از تم فارست خرید انجام دهید !
اعضا ویژه :

به دلیل حساسیت بسیاری از افراد (مثل خودم) برای داشتن آخرین ورژن محصول ، ما یک گروه برای این افراد تشکیل میدهیم و از آنها اشتراک ماهانه دریافت میکنیم . در این حالت هزینه های جمع شده صرف خرید آخرین ورژن قالب یا پلاگین شده و همیشه آخرین ورژن به این عزیزان ارائه میشود !
توجه شود که هیچ اجباری برای عضویت در گروه ویژه نیست اما محصولات ما هر 3 الی 4 ماه یکبار در حالت عادی آپدیت میشود !! به ما حق دهید زیرا که با این وضعیت دلار و بسته شدن اکانت تم فارست سرویس دهی مداوم ممکن نیست !

برای اطلاعات بیشتر و یا عضویت در گروه ویژه با شماره های زیر ارتباط برقرار کنید :
تماس : 09381475613
تلگرام و واتس اپ : 09030477399

3- مشکلات برنامه نویسی محصول مختص به ما نمیباشد و ما فقط فارسی ساز این محصولات میباشیم . بنابراین بعد از اعلام مشکل برنامه نویسی ، ما مورد را به طراح خارجی اعلام میکنیم و شما باید صبر کنید تا طراح اصلی مشکل را حل کند.
4- فارسی سازی اختصاصی و اعمال واژه های خاص و مورد نظر شما برای بازاریابی بهتر با دریافت هزینه انجام میشود.
5- مشکلات فارسی سازی و ترجمه مربوط به ما است و بعد از اعلام در سریع ترین زمان ممکن مرتفع میگردد.
6- نصب و راه اندازی سایت شما با دریافت هزینه انجام میشود.
7- در صورتی که برای سایت خود نیاز به پشتیبان ، سئو کار ، دیجیتال مارکتر ، طراح ظاهری (UI/UX) نیاز دارید میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید .

تومان