ماهدیس وب

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover
گروه ماهدیس وب از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب , به منظور طرح,توسعه کاربرد نرم افزارهای مبتنی بر وب اغاز نمود.

خریدار محترم لطفا پیش از اقدام به خرید محصولات ماهدیس وب قوانین و مقررات پیرامون فروش محصولات را مطالعه فرمایید

خریدار گرامی قوانین وضع شده توسط تیم ماهدیس وب بطور کامل شرح داده شده، از این رو اقدام به خرید محصولات ماهدیس وب به منزله ی قبول تمام قوانین وضع شده میباشد.

قوانین کلی

بیشتر محصولات تیم طراحی ماهدیس وب بصورت بومی و طراحی صفر تا صد داخلی هستند، از این رو ماهدیس وب خود را موظف به تابعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران میداند و سعی در طراحی محصولاتی متناسب با نیازهای کاربران ایرانی را دارد و بر همین اساس خریداران گرامی باید به تعهد خود مبنی بر حذف قانون کپی رایت پایبند باشند.

کپی رایت

سوالی که ذهن عده ای از خریداران گرامی را درگیر کرده موضوع امکان حذف قسمت کپی رایت از پوسته میباشد که در جواب این سوال همه گیر باید گفت خوشبختانه این امکان برای مشتریان فراهم میباشد اما از آنجایی که تولید محصولات مستلزم وقت، انرژی و هزینه میباشد لذا برای حذف قسمت کپی رایت باید علاوه بر قیمت پوسته، ۵۰ درصد قیمت پوسته هم پرداخت شود که برای این کار میتوانید از طریق ایمیل با واحد پشتیبانی در تماس باشید.

به عزیزانی که بدون هماهنگی قسمت کپی رایت پوسته را حذف کنند هیچگونه خدماتی اعم از پشتیبانی و بروزرسانی ارائه نخواهد شد.

دوستانی که برای انجام تنظیمات، اطلاعات لاگین سایت خود را ارسال می کنند بعد از رفع مشکل و انجام کار نسبت به تعویض نام کاربری و رمز عبور اقدام نمایند.

پشتیبانی

برای دریافت پشتیبانی میتوانید از طریق ایمیل و یا تلگرام در ارتباط باشید، ارائه نام کاربری راستچین و کد خرید محصول برای پشتیبانی الزامی است و پشتیبانی محصول تا ۷ روز کاری بعد از خرید بصورت رایگان انجام میپذیرد و پس از آن دریافت پاسخ مستلزم پرداخت هزینه میباشد.

برای نصب و راه اندازی پوسته و پلاگین ها میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید تا در اولین فرصت کار نصب بصورت رایگان برای شما انجام شود. این موضوع را در نظر داشته باشید که هیچگونه ویرایشی بر روی پوسته جزو پشتیبانی محسوب نمیشود و درخواست ویرایش باید از طریق ایمیل مطرح شود تا در صورت امکان با دریافت هزینه برای کاربر انجام شود.

در صورت انجام ویرایش و تغییرات برای خریدار، این ویرایش فقط روی نسخه جاری خریداری شده اعمال میشود و انجام تغییرات در نسخه جدید مستلزم هزینه میباشد.

جهت دریافت نسخه جدید پوسته بعد از ارائه میتوانید به سایت راستچین مراجعه کرده و از پنل کاربری خود نسخه جدید را دریافت نمایید.

محصولات ماهدیس وب قبل از انتشار بصورت کامل تست و عیب یابی میشوند و فاقد اشکال کدنویسی میباشند و وجود هرگونه مشکل در قسمت هاستینگ، قطعی، مشکلات دامنه، نسخه قدیمی وردپرس و… به پشتیبانی پوسته مربوط نخواهد شد.

منظور از پشتیبانی رایگان پوسته ارائه امکانات، راهنمایی برای استفاده و نصب و راه اندازی میباشد و هرگونه درخواست خارج از این چهارچوب مستلزم پرداخت هزینه است و ماهدیس وب هیچ تعهدی در قبال آموزش های اولیه کار با وردپرس برای مشتریان ندارد.

پوسته های ارائه شده توسط ماهدیس وب بعد از تست و راه اندازی به بازار راستچین عرضه میشوند و برای وبسایت های خام با تضمین ۱۰۰ درصد بصورت صحیح و بدون نقص کار خواهند کرد.

در نظر داشته باشید که هر محصول فقط روی یک دامنه قابل فعالسازی میباشد و برای استفاده پوسته روی دامنه دیگر باید نسبت به خرید لایسنس جدید اقدام نمایید.

ساعت کاری پاسخگویی به مشتریان گرامی ۱۰ الی ۱۷ میباشد و از تماس خارج از ساعت جدا خودداری نمایید. برای دریافت پشتیبانی پوسته حتما باید روی دامنه اصلی فعالسازی شده باشد و به درخواست پشتیبانی برای پوسته نصب شده روی لوکال ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه: برای استفاده از پوسته و بسته نصبی (نصب وردپرس، پوسته و...) برای راه اندازی سایت همانند دمو لازم است تا توابع زیر روی هاست شما فعال باشند.

لیست توابع:
ioncube , curl , fopen و نسخه php نیز 5.6 و یا 7.0

تومان