Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover
نکات
باسلام خدمت شما دوست گرامی
لطفاً موارد ذیل را با دقت مطالعه فرمائید :
نکات قبل از خرید
- تمامی محصولات قابل استفاده بر روی یک آدرس می باشند و امکان تغییر آدرس نصب فقط تا ۳ مرتبه میسر خواهد بود.
- لطفا قبل از خرید هریک از محصولات، پیش‌نمایش و توضیحات مندرج در محصول را بصورت کامل بررسی و مطالعه نمائید.
- در صورت نصب محصول توسط کارشناسان مجموعه، هزینه آن از مشتری دریافت خواهد شد.
- تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات پایگاه داده برعهده مشتری می باشد.
- باتوجه به اینکه در برخی محصولات از فونت های اختصاصی همانند ( ایران سنس ) استفاده شده است و لایسنس فونت بصورت اختصاصی برای آن پروژه تهیه شده است، لذا تکثیر و استفاده از فونت توسط مشتری ممنوع می باشد و در صورت شکایت مجموعه فونت ایران به آدرس ( FontIran.Com )، مسئولیت آن برعهده مشتری می باشد.
پشتیبانی از محصولات
- در محصولات اسکریپت، رفع خطاهای مربوط به هاست شامل پشتیبانی نخواهد شد.
- پشتیبانی از محصولات قالب، در هاست هائی که حجم آنها بصورت نامحدود ارائه می شود امکان پذیر نخواهد بود. در نظر داشته باشید هاست هائی که حجم را بصورت نامحدود ارائه می نمایند از کیفیت پائینی برخوردار هستند.
- قبل از ارسال درخواست پشتیبانی، محتویات درون پوشه Documention که در پوشه محصول دانلودی قرار دارد را بصورت کامل و دقیق مشاهده فرمائید.
- تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات پایگاه داده برعهده مشتری می باشد و گروه ایده پردازان مهام هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع را نخواهد داشت.
- در محصولات وردپرس ( افزونه یا قالب )، رفع خطاهای مربوط به هاست، سیستم مدیریت محتوی وردپرس، افزونه و قالب های نصب شده بر روی سایت، شامل پشتیبانی نخواهد شد.
- مرجوع نمودن محصول خریداری شده بدلیل تداخل با قالب و یا سایر افزونه های نصب شده بر روی سایت تحت هیچ گونه شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.
- در صورت بروز خطا به علت ویرایش کدهای محصول توسط خریدار، رفع این خطاها شامل پشتیبانی نخواهد بود و پس از بررسی و در صورت اصلاح پذیر بودن، مشمول هزینه خواهد بود.
- تمامی فایل های اصلی محصولات، با استفاده از Source Guardian و یا ionCube کد گذاری شده اند و در توضیحات محصول نام نرم افزاری که با آن محصول کدگذاری شده است درج شده است.
- پشتیبانی شامل ایرادات حاصله از برنامه نویسی می باشد. لذا باتوجه به این موضوع انجام هرگونه تغییرات شامل هزینه خواهد بود و میبایست بصورت یک داکیومنت مجزا جهت بررسی و اعلام هزینه از طریق بخش تیکتینگ راست چین برای ما ارسال گردد.
- پشتیبانی و نصب قالب فقط در هاست های سی پنل و دایرکت ادمین انجام خواهد شد و انجام خدمات پشتیبانی بر روی هاست هائی که حاوی کنترل پنل های متفرقه می باشند و همچنین سرورهای مجازی بدلیل بروز مشکلات متعدد انجام پذیر نخواهد بود. شایان ذکر است پشتیبانی در لوکال هاست فقط در حد پاسخگویی به سوالات انجام می شود.
- پشتیبانی تمامی محصولات از طریق سیستم تیکتینگ وب سایت راست چین انجام خواهد شد و به هیچ عنوان موارد مربوط به پشتیبانی از طریق تماس تلفنی، پیامک، تلگرام و پست الکترونیکی امکان پذیر نخواهد بود.
- هر گونه کپی برداری و سعی در نفوذ به داده‌های محصول، طبق قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای غیر مجاز تلقی گردیده و علاوه بر پیگرد قانونی، شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصول را لغو خواهد نمود.
- در صورت نصب محصول توسط کارشناسان مجموعه، هزینه آن از خریدار دریافت خواهد شد. شایان ذکر است در صورتیکه در توضیحات محصول عنوان ( نصب محصول بصورت رایگان ) درج شده باشد، می توانید از طریق سیستم تیکتینگ وب سایت راست چین درخواست ( نصب محصول بصورت رایگان ) را برای ما ارسال نمائید. شایان ذکر است در صورت درخواست نصب محصول می بایست یک تیکت به این منظور بهمراه ارسال دسترسی های مورد نیاز ( اطلاعات ورود به هاست و اطلاعات ورود به وردپرس ) ثبت نمائید. در صورت پرداخت هزینه نصب محصول تا 10 روز مهلت دارید تا درخواست نصب محصول را از طریق تیکت ارسال و یا لغو نمائید، در غیر اینصورت پس از گذشت 10 روز و عدم ارسال تیکت مبنی بر نصب و یا لغو نصب هزینه عودت داده نخواهد شد. در نظر داشته باشید از هزینه پرداخت شده بابت نصب محصول، فقط 50 درصد آن قابل بازگشت می باشد و 50 درصد مابه التفاوت آن مربوط به راست چین می باشد.
باتقدیم احترام
گروه ایده پردازان مَهام
مبین صفارپور دزفولی | یعقوب جمالدینی

تومان
2021 PopUp