Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

iJoomla

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover
معرفی شرکت فراملی ارشتاد

ما در شرکت فراملی ارشتاد سالهاست مشغول به تولید و ارائه خدمات طراحی گرافیک، طراحی وب و برنامه نویسی به جامعه بین الملل هستیم. در این راستا ارشتاد اقدام به تولید محصولات بسیاری برای جوملا، وردپرس و... نموده است که همگی آنها توسط بالاترین مراجع ذیصلاح جهان مانند JED، WordPress.org و بازارهای انواتو تحت بررسی و همچنین تأیید قرار گرفته و در حال حاضر در دنیا عرضه می شود.

برای اولین بار در ایران!

اکنون ما برای اولین بار تصمیم گرفتیم محصولات خود را برای استفاده افراد داخل کشور نیز عرضه کنیم. این برنامه با راه اندازی نسخه جدید وب سایت آی جوملا به نشانی https://ijoomla.org صورت گرفت. این وب سایت اولین وب سایت فارسی ارشتاد است که بمنظور عرضه محصولات بومی شده آن راه اندازی شده است.
از این پس می توانید با مراجعه به نشانی یادشده از تازه های تولید ارشتاد برای مردم گرامی ایران آگاه شوید.

پشتیبانی

محصولات ارشتاد در ایران یا همان آی جوملا، همگی دارای پشتیبانی نامحدود و رایگان است. این یعنی زمانیکه یک کاربر، محصولی از آی جوملا را خریداری می نماید، تا همیشه برای آن محصول تحت پوشش آی جوملا قرار گرفته است و علاوه بر رفع اشکال در کار با محصول، می تواند بصورت رایگان، نسخه های بعدی آن محصول را نیز در اختیار داشته باشد.

در مورد مبحث پشتیبانی در نظر داشته باشید که این سرویس تنها از طریق پرتال آی جوملا و مشخصاً سامانه پشتیبانی این پرتال ارائه می شود. لطفاً از هرگونه تماس با سایر ایمیل های شرکت و یا تیم پشتیبانی راستچین خودداری فرمایید زیرا ممکن است این عمل منجر به قطع سرویس پشتیبانی شود.

فروش محصولات آی جوملا

فروش محصولات ارشتاد در سطح بین الملل توسط خود پرتال ارشتاد صورت می گیرد. اما در ایران تصمیم گرفتیم به مسائلی از قبیل پروژه معرفی و تبلیغات، پروسه فروش و سایر موارد اینچنینی توجه داشته باشیم. در نتیجه تصمیم بر آن شد که محصولات آی جوملا تا اطلاع بعدی از طریق بازار پررونق و خوشنام راستچین عرضه شود.


تومان
2021 PopUp