× پکیج ویژه الکام گیفت ، 78% تخفیف ویژه قالب نگار شاپ همراه با 8 افزونه پرکاربرد خرید با تخفیف

حمید داراب پور

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover

تشکر فراوان از خریدارانی که با خرید محصولات ما از ما حمایت کردند

چند نکته:

ـ محصولات ما فقط در سایت راستچین بفروش میرسند.( هیچ گونه خدمتی برای کسانی که از سایر سایت ها محصولات ما را خریداری کنند ارائه نخواهد شد)
ـ خریداران گرامی تا محصولات در سایت تم فارست آپدیت نشوند ما نمی توانیم آپدیتی ارائه کنیم.(بجز آپدیت های مربوط به حالت راستچین و ترجمه قالب)
ـ برای پشتیبانی لطفا فقط از طریق تلگرام و یا ایمیل ما درخواست خود را مطرح نمایید تا بررسی شود. بخش دیدگاه ها صرفا برای سوالات قبل از خرید می باشد.
ـ کلیه قالب ها دارای بسته آسان نصبی (و راهنمای نصب) و فایل درون ریزی می باشند.
ـ اعمال تغییرات اضافی و سفارشی سازی در صورت انجام بر روی قالب شامل هزینه می باشد.
ـ لطفا بعد از نصب قالب از بروزرسانی افزونه های مهم مثل: ووکامرس و ویژوال کمپوزر و... جدا خودداری نمایید.(قبل از بروزرسانی سوال نمایید)
ـ در صورت انجام ویرایش و تغییرات برای خریدار، این ویرایش فقط روی نسخه جاری خریداری شده اعمال میشود و انجام تغییرات در نسخه جدید مستلزم هزینه می باشد.
ـ منظور از پشتیبانی رایگان قالب ارائه امکانات، راهنمایی برای استفاده و نصب و راه اندازی می باشد و هرگونه درخواست خارج از این چهارچوب مستلزم پرداخت هزینه است و تیم ما هیچ تعهدی در قبال آموزش های اولیه کار با وردپرس برای مشتریان ندارد.
ـ محصولات ارائه شده توسط ما بعد از تست و راه اندازی به بازار راستچین عرضه می شوند و برای وبسایت های خام با تضمین ۱۰۰ درصد بصورت صحیح و بدون نقص کار خواهند کرد.
ـ تیم ما موظف به آموزش وردپرس و یا افزونه های وردپرس نمی باشد.
ـ قبل از خرید حتما دمو قالب را مشاهده و امکانات قالب را به دقت بخوانید و در صورتی که ابهام یا سوالی داشتید در دیدگاه ها مطرح کنید حتما پاسخ داده خواهد شد.

مواردی که جزو پشتیبانی محسوب نمی شوند:

ـ درخواست های مبنی بر تغییر سورس وردپرس و سورس افزونه ها.
ـ درخواست مبنی بر افزودن امکانات یا تغییر امکانات.
ـ درخواست های پیچیده و نامفهوم.
ـ هرگونه مشکلات مربوط به هاست ، نوع هاست ، قطعی هاست ، مشکلات دامنه ، آپدیت وردپرس ، دست کاری کد ها و فایل های قالب از طرف مشتری و غیره ... جزو خدمات پشتیبانی نمیباشد .
ـ به سولات نا مفهوم پاسخ داده نمی شود پس لطفا سوالات خود را با ذکر لینک پیش نمایش یا تصویر مطرح کنید و با اینکار ما را در فهمیدن سریع مشکل یاری نمایید.


با آرزوی موفقیت برای شما

تومان