Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

hamid_darabpour

rtltheme top author طراح فوق حرفه‌ای

Product Cover

تشکر فراوان از خریدارانی که با خرید محصولات ما از ما حمایت کردند

چند نکته:

ـ محصولات ما فقط در سایت راستچین بفروش میرسند.( هیچ گونه خدمتی برای کسانی که از سایر سایت ها محصولات ما را خریداری کنند ارائه نخواهد شد)
ـ خریداران گرامی تا محصولات در سایت تم فارست آپدیت نشوند ما نمی توانیم آپدیتی ارائه کنیم.(بجز آپدیت های مربوط به حالت راستچین و ترجمه قالب)
ـ برای پشتیبانی لطفا فقط از طریق تلگرام و یا ایمیل ما درخواست خود را مطرح نمایید تا بررسی شود. بخش دیدگاه ها صرفا برای سوالات قبل از خرید می باشد.
ـ کلیه قالب ها دارای بسته آسان نصبی (و راهنمای نصب) و فایل درون ریزی می باشند.
ـ اعمال تغییرات اضافی و سفارشی سازی در صورت انجام بر روی قالب شامل هزینه می باشد.
ـ لطفا بعد از نصب قالب از بروزرسانی افزونه های مهم مثل: ووکامرس و ویژوال کمپوزر و... جدا خودداری نمایید.(قبل از بروزرسانی سوال نمایید)
ـ در صورت انجام ویرایش و تغییرات برای خریدار، این ویرایش فقط روی نسخه جاری خریداری شده اعمال میشود و انجام تغییرات در نسخه جدید مستلزم هزینه می باشد.
ـ منظور از پشتیبانی رایگان قالب ارائه امکانات، راهنمایی برای استفاده و نصب و راه اندازی می باشد و هرگونه درخواست خارج از این چهارچوب مستلزم پرداخت هزینه است و تیم ما هیچ تعهدی در قبال آموزش های اولیه کار با وردپرس برای مشتریان ندارد.
ـ محصولات ارائه شده توسط ما بعد از تست و راه اندازی به بازار راستچین عرضه می شوند و برای وبسایت های خام با تضمین ۱۰۰ درصد بصورت صحیح و بدون نقص کار خواهند کرد.
ـ تیم ما موظف به آموزش وردپرس و یا افزونه های وردپرس نمی باشد.
ـ قبل از خرید حتما دمو قالب را مشاهده و امکانات قالب را به دقت بخوانید و در صورتی که ابهام یا سوالی داشتید در دیدگاه ها مطرح کنید حتما پاسخ داده خواهد شد.

مواردی که جزو پشتیبانی محسوب نمی شوند:

ـ درخواست های مبنی بر تغییر سورس وردپرس و سورس افزونه ها.
ـ درخواست مبنی بر افزودن امکانات یا تغییر امکانات.
ـ درخواست های پیچیده و نامفهوم.
ـ هرگونه مشکلات مربوط به هاست ، نوع هاست ، قطعی هاست ، مشکلات دامنه ، آپدیت وردپرس ، دست کاری کد ها و فایل های قالب از طرف مشتری و غیره ... جزو خدمات پشتیبانی نمیباشد .
ـ به سولات نا مفهوم پاسخ داده نمی شود پس لطفا سوالات خود را با ذکر لینک پیش نمایش یا تصویر مطرح کنید و با اینکار ما را در فهمیدن سریع مشکل یاری نمایید.


با آرزوی موفقیت برای شما

تومان