Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover
1 - محصولات ما فقط در سایت راستچین به فروش می رسد . و به خریدارانی که از سایت یا شرکت دیگری خریداری کنند به هیچ وجه خدمات پشتیبانی و بروز رسانی های محصولات ارائه نمیگردد.

2 - خریدار گرامی پشتیبانی رایگان محصولات فقط به مدت 6 ماه از تاریخ خرید انجام میگردد. بعد از آن تاریخ به درخواست های پشتیبانی با اخذ هزینه پشتیبانی پاسخگویی خواهد شد.

3 - خریدار گرامی پشتیبانی فقط در روزهای کاری و از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر انجام میشود!

4 - قبل از خرید محصول خواهش مندیم تمام ویژگی ها و امکانات آن را در پیشنمایش بررسی کنید همچنین اگر سوالی داشتید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید, به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.

5 - اعمال تغییرات اضافی و سفارشی سازی در صورت انجام بر روی محصول شامل هزینه می باشد.

6 - واحد پشتیبانی و خریدار ملزم به رعایت احترام ، اصول و ادبیات پشتیبانی می باشند .به درخواست های پشتیبانی که حاوی توهین ، دستور ، تمسخر ، آموزش و موارد از این دست باشد به هیچ وجه پاسخگو نبوده و تیکت ارسال شده به حالت بسته در خواهد آمد.

7 - پشتیبانی از طریق تیکت بسته به نوع درخواست بین 1 الی 48 ساعت حداکثر پاسخ داده خواهد شد.

8 - نصب پوسته برای بار اول از طریق بسته نصبی و یا در صورتیکه سایت خام باشد، بصورت رایگان صورت می گیرد.در غیر اینصورت در سایت هایی که از قبل دارای محتوا هستند شامل پرداخت هزینه خواهد بود.

9 - برای دریافت پشتیبانی میتوانید از طریق تیکت ، تلگرام و یا واتساپ در ارتباط باشید. درخواست پشتیبانی صرفا برای مواردی است که مربوط به محصول میباشد، اشکالات موجود در هاست، مشکلات وردپرس ، تنظیمات سئو ، gtmetrix، دست کاری کد ها و فایل های محصول از طرف مشتری و ... شامل پشتیبانی برای محصول نخواهد شد.

10 - برای دریافت پشتیبانی از طریق واتساپ و تلگرام ارایه کد سفارش محصول الزامی می باشد.

11 - در برخی از محصولات ما ممکن است پلاگین های تجاری نیز قرار داده شده است و لازم به ذکر است رسیدگی به مشکلات ، آموزش و ... این پلاگین ها شامل پشتیبانی نمی باشد.

12 - به کسانی که نام محصولات ما و یا لینک سایت طراح محصول و ... را تغییر میدهند هیچگونه پشیتبانی ارائه نخواهد شد.

13 - در صورت خرید هر کدام از محصولات ما به منزله ی قبول تمام قوانین بالا میباشد.پشتیبانی در تلگرام با آیدی زیر:
@emadzadeh_ali

پشتیبانی در واتساپ با شماره:
09174028036

* پشتیبانی فقط در پیام رسان ها و به صورت پیام خواهد بود. شماره های ناشناس پاسخ داده نخواهد شد. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.


**نکته** هر کدام از قوانین بالا بدون هیچ اطلاع قبلی امکان تغییر یا حذف را دارند.

تومان
2021 PopUp