گروه برنامه‌نویسی چیا

Product Cover
معرفی گروه برنامه‌نویسی چیا:

گروه برنامه‌نویسی چیا، فعالیت خود را در زمینه خدمات انفورماتیک و برنامه‌نویسی از ابتدای تابستان سال ۱۳۹۳ آغاز نموده و با هدف کسب رضایت‌مندی حداکثری مشتریان، تمام تلاش خود را در این زمینه متمرکز کرده است. این گروه در ابتدا و به مدت ۳ سال به عنوان زیر مجموعه‌ای از شرکت نوآوران افق دانش (مسئولیت محدود) اقدام به فعالیت نمود و سپس با توسعه خدمات و محصولات خود، از سال ۱۳۹۶ به عنوان یک شرکت مستقل تحت عنوان برنامه‌نویسان جوان چیا (مسئولیت محدود) به شماره ثبت ۲۰۷۴۱، ارائه خدمات خود به کاربران وب فارسی را ادامه می‌دهد.

شرح فعالیت‌های گروه برنامه‌نویسی چیا:

عمده فعالیت‌های گروه چیا معطوف به خدمات طراحی و برنامه‌نویسی وبسایت‌های شخصی، شرکتی، تجاری، فروشگاهی و نیز ارائه خدمات هاست میزبانی وبسایت از دیتاسنترهای معتبر دنیاست. در حال حاضر بخشی از توان گروه در راستای بومی‌سازی محصولات خارجی جهت مقابله با تحریم‌ها و تسهیل امور کاربران فارسی زبان در استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوایی همچون وردپرس و یا سیستم مدیریت مشتریان WHMCS تخصیص یافته است.

پشتیبانی گروه برنامه‌نویسی چیا:

به دلیل زمان‌بر بودن بررسی مشکلات احتمالی پوسته‌ها و افزونه‌ها، لطفاً از طریق قسمت ارسال تیکت پشتیبانی فروشگاه راست‌چین و یا ایمیل پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

به منظور اطلاع از به روز رسانی پوسته‌ها و افزونه‌های خریداری شده، لطفاً پس از خرید محصول در کانال تلگرام گروه برنامه‌نویسی چیا عضو شوید.

تومان