Product Cover
مشاهده یک محصول که تمامی استاندارد های لازم برای وب فارسی را داشته باشد علی رغم تلاش بسیار فعالان این حوزه، بسیار کم است. محصولات بسیارند اما از میان آنها انتخاب یکی به عنوان محصول منتخب سخت است چون هر کدام را انتخاب کردی باید با کم و کاستی هایش بسازی و راهی دیگر نیز نخواهی داشت.

شاید این مشکل به این پیچیدگی نیز نباشد و بتوان با بررسی دقیق، انتخابی هوشمندانه داشت، پشتیبانی خوب در کنار محصولی با کیفیت مطلوب بدون شک لذت بخش است.

حال اگر این محصول تمام نیاز شما را نیز برآورده سازد و با بروزرسانی همواره کاربران را حمایت کند ، دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد. انتخاب را به نگاه تیز بین شما کاربر محترم واگذار می کنیم.

شرایط پشتیبانی محصولات:

محصولات ارایه شده به صورت بسته نصبی یا پکیج اصلی قالب به همراه درون ریز ها و نحوه راه اندازی سا یت ارایه می گردد، چنانچه در راه اندازی یک محصول به مشکل برخوردید کافی است با ایمیل پشتیبان در تماس باشید. توجه داشته باشید اولویت پاسخگویی ما تیکت های ارسال شده در صفحه پشتیبانی محصول می باشد، پس در قدم اول به جستجوی پاسخ خود در میان دیدگاه های ارسال شده بپردازید و اگر پاسخ را نیافتید دیدگاه خود را درج کنید و منتظر پاسخگویی پشتیبان باشید.

نکته: راه اندازی نمونه های دمو برای تمامی کاربران در محصولاتی که ارایه این خدمت به رایگان ذکر شده با کمال میل انجام می شود، اما فقط برای یک مرتبه، توجه داشته باشید شخصی سازی و تغییر در سورس قالب یا افزونه ها شامل پشتیبانی محصولات ارا یه شده نمی باشد و طراح فقط موظف به ارایه محتوای نمونه می باشد. در صورت نیاز می توانید درخواست های شخصی سازی خود را برای برآورد قیمت به ایمیل پشتیبانی ارسال کنید.

توجه: پشتیبانی محصولات به دلیل مشکلاتی که کنترل پنل پلسک گاها ایجاد می کند فقط در کنترل پنل دایرکت ادمین و سی پنل انجام خواهد شد.

توجه: لطفا قبل از خرید تمام ویژگی ها و خصوصیت های قالب یا افزونه را بررسی کنید و در صورت داشتن سوال بپرسید، بعد از تهیه به سوال های نامربوط پاسخی داده نخواهد شد.

توجه: پشتیبانی محصول فقط به راه اندازی محصول و سوال های مرتبط با آن مربوط می شود، و طراح موظف به تغییرات دلخواه شما در قالب نیست.

توجه: جهت سهولت پشتیبانی برای راه اندازی قالب، لطفا از هاست میزبانی استفاده کنید، راه اندازی در سیستم لوکال انجام نخواهد شد و طبعا مشکلات مربوطه نیز بدون پاسخ خواهند ماند.

بروزرسانی: بروزرسانی محصولات سایت به رایگان و برای همیشه در دسترس کاربران خواهد بود و تمامی خریداران محترم می توانند با رجوع به صفحه محصول از نسخه های به روز شده استفاده کنند.

راه اندازی: خریداران محترم توجه داشته باشید که در محصولاتی که دارای نصب رایگان هستند، راه اندازی توسط تیم پشتیبانی فقط یک مرتبه انجام می شود ، اما لینک آموزش مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خریداران محترم توجه داشته باشید قطعا بررسی و رفع مشکلات احتمالی به زمان نیاز دارد و با گزارش های شما در نسخه های آتی برطرف خوا هد شد، پس خواهشمندیم از ایجاد کامنت برای گزارش باگ ها خودداری کنید و ما را از طریق تیکت پشتیبانی دنبال کنید.

خریداران محترم توجه نمایند در صورت بروز هر گونه مشکل موظف هستند شرح مشکل را به ما اطلاع دهند تا ما در صدد رفع آن باشیم، چنانچه کاربر با اطلاعات اشتباه و آدرس غلط به شرح مشکل بپردازد هیچ مسئولیتی در قبال رفع آن بر عهده گروه ایران جی اف ایکس نمی باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

تومان