Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover
باعرض سلام به تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم سایت راست چین و خریداران عزیز و محترم محصولات تمینو

باتوجه به شفاف سازی ارائه خدمات به مشتریان و کاربران عزیز اقدام به تبیین این قوانین نموده ایم تا بتوانیم خدماتی بهتر و محصولی با کیفیت تر را تحویل شما عزیزان دهیم.

1- پشتیبانی کلیه محصولات تیم تمینو در راستچین به مدت شش ماه از تاریخ خرید محصول می باشد. پس از این مدت ،تیم تمینو هیچ تعهدی در قبال پاسخگویی به تیکت های ارسالی ندارد.

2- پشتیبانی محصولات فقط برای یک دامنه انجام می گردد.

3- اگر قالب یا پلاگینی را خریداری کردید و با یکی از افزونه ها یا قالبهای خودتان تداخلی داشت امکان مرجوع کردن هزینه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد. ( چون هیچ قالبی با همه افزونه ها سازگاری کامل ندارد )
4- هرگونه خدمات که نیاز به اضافه کردن کد به قالب یا افزونه باشد مشمول پشتیبانی نمی گردد و میتوانید با ارسال تیکت هزینه خدمات اضافی را سوال نمایید.اضافه کردن کدهای css و یا js اصلاحی شامل پشتیبانی محصولات نمی باشد.

5-پاسخگویی به تیکت های پشتیبانی در ایام غیرتعطیل و در ساعات اداری انجام می گردد درحال حاضر ( متاسفانه درحال حاضر نیروی پشتیبانی کم داریم و صرفا با حمایت شما میتوانیم نیروی پشتیبانی اضافه کنیم تا در ایام تعطیل نیز بتوانیم درخدمت باشیم.

6-پشتیبانی قالب در هاست هایی که حجم آنها نامحدود است ، به هیچ وجه انجام نمی شود. هاست هایی که حجم نامحدود دارند تماما بی کیفیت هستند.

7-پشتیبانی و نصب قالب فقط در هاست های سی پنل و دایرکت ادمین انجام می شود. پشتیبانی در هاست هایی که حاوی کنترل پنل های نا آشنا هستند و همچنین سرورهای مجازی به دلیل بروز مشکلات متعدد انجام نمی شود.
همچنین پشتیبانی در هاست های محلی و لوکال هاست فقط در حد پاسخگویی به سوالات انجام می شود.پشتیبانی فقط در شرایطی انجام می شود که قالب یا افزونه خریداری شده در هاست یا سرور واقعی نصب شده باشد.
در صورت نصب محصول در لوکال هاست پشتیبانی برای مواردی که نیاز به بررسی بصورت مستقیم در مدیریت وردپرس یا پنل هاست را داشته باشد انجام نمی گیرد.

8-پشتیبانی برای افزونه های رایگانی که در قالب ها نصب شده اند انجام نمی شود.

9-مواردی مانند نصب قالب ، بروزرسانی قالب ، وردپرس و افزونه ها ، توسعه قالب و افزونه ها مشمول پشتیبانی نمی گردد.

تومان
2021 PopUp