× آخرین فرصت استفاده از هدیه 50,000 تومانی سال نو میلادیکد تخفیف: HNY2021
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

سایت های آماده ای که برای فروش قرار داده شده فارسی سازی شده توسط شرکت طراحی سایت وب نگاران بوده و بصورت انحصاری در سایت راستچین برای فروش قرار داده شده اند.

جهت فارسی سازی از نسخه های اورجینال قالب ها استفاده شده و سایت ها بصورت منظم به آخرین نسخه جوملا بروزرسانی می گردند. کلیه سایت های فارسی بصورت کامل تست شده و پس از بررسی و اطمینان خاطر از عملکرد صحیح برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته اند. همچنین علاوه بر جوملای سایت سایر افزونه های نصب شده بر روی سایت نیز در صورت نیاز جهت سازگاری با آخرین نسخه جوملا بروز رسانی شده اند.

تایپوگرافی هر سایت نقش بسیار مهمی در زیبایی آن دارد، به همین علت در کلیه بسته های نصبی و وب سایت های آماده ارائه شده توسط وب نگاران علاوه بر استفاده از فونت های زیبای فارسی، سایز فونت ها نیز در بخش های مختلف وب سایت تصحیح شده است زیرا در بسیاری از مواقع اندازه پیشفرض فونت ها که توسط طراحان قالب برای آن در نظر گرفته شده اند مناسب فونت های فارسی نمی باشد.

بسته های خریداری شده شامل بسته نصب سریع سایت آماده فارسی، فایل قالب بصورت جداگانه و فایل راهنمای فارسی نصب و تکمیل سایت می باشند، همچنین در صورتی که شرکت سازنده قالب افزونه های نصب شده بر روی سایت را بصورت جداگانه نیز عرضه کرده باشد آنها نیز برای دانلود درون بسته خریداری شده قرار می گیرند.

کلیه قالب ها دارای راهنمای فارسی جهت نصب و تکمیل سایت برای استفاده نهایی کاربر می باشند. همچنین بر روی قالب ها افزونه های فارسی کاربردی و با ارزشی نصب گردیده است:
• ماژول فارسی نقشه گوگل برای صفحه تماس با ما
• نسخه تجاری ادیتور متن فارسی JCE که جایگزین بسیار مناسبی برای ادیتور پیشفرض جوملا است
• کامپوننت فارسی و قدرتمند بکاپ گیری از جوملا Akeeba Backup
• نسخه تجاری پلاگین JCH Optimize برای افزایش سرعت لود سایت
• پلاگین فارسی Cache Cleaner 6.0.3 برای پاک کردن سریع کش سایت با یک کلیک

لطفا نظرات و سوالات پشتیبانی خود را در بخش دیدگاه های محصول مطرح نمایید تا سایر کاربران نیز از سوال و جواب ها بهره مند گردند. در صورت نیاز به پشتیبانی سوالات خود را بصورت دقیق مطرح نموده و در صورت نیاز تصویر صفحه مورد نظر خود یا پیغام دریافت شده را نیز درج نمایید.

کاربران گرامی با بررسی صفحات دموی سایت آماده می توانید دقت ما در اصلاح جزئیات و بهینه سازی استایل سایت را مشاهده نمایید. برای فارسی سازی قالب ها زحمت بسیاری کشیده شده و اصلاح استایل سایت با کمال دقت انجام گرفته است، امیدواریم که شما نیز نهایت استفاده را از وب سایت های طراحی شده ببرید.

در صورت نیاز به پباده سازی افزونه های جانبی بر روی سایت و ورود اطلاعات به سایت های جوملایی از طریق تلفن پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

تومان
2021 PopUp