× در دوشنبه اختصاصی راست چین Digiland 9 را با 60% تخفیف اختصاصی خرید کنیددریافت تخفیف
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover

قوانین و مقررات خرید محصولات

باعرض سلام به تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم وبسایت راست چین.

خواهشمند است قبل از اقدام به خرید محصولات این قوانین را مطالعه فرمایید. خرید هریک از محصولات به منزله قبول شرایط زیر می باشد:

1- پشتیبانی کلیه محصولات بنده به مدت یکماه از تاریخ خرید محصول می باشد. پس از این مدت ، بنده هیچ تعهدی در قبال پاسخگویی به تیکت های ارسالی ندارم.

2- پشتیبانی محصولات فقط برای یک دامنه انجام می گردد.

3- هزینه تمدید پشتیبانی برای مدت شش ماه و یا پشتیبانی برای یک دامنه جدید چهل درصد قیمت خرید محصول بدون تخفیف می باشد. برای تمدید کافی است یک تیکت پشتیبانی با عنوان "تمدید پشتیبانی" ارسال نمایید.

4- از آنجایی که کلیه محصولات دارای لایسنس نامحدود می باشد و امکان استفاده از آنها در هر دامنه ای وجود دارد در صورتی که محصول خریداری شده به دلایلی مانند تداخل با قالب ، تداخل با افزونه ها ، استفاده از هاست نامناسب در سایت خریدار غیر قابل استفاده باشد مرجوع کردن هزینه محصول خریداری شده به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

5- پشتیبانی محصولات شامل موارد زیر می باشد: - پاسخگویی به سوالات و ابهامات خریداران در نحوه استفاده از محصول - مشاوره در خریداری محصولات تکمیلی - مشاوره خرید هاست جهت استفاده بهتر از محصول

6- اضافه کردن کدهای css و یا js اصلاحی شامل پشتیبانی محصولات نمی باشد.

7- بروزرسانی های محصولات تا زمانی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد که محصول خریداری شده توقف فروش نشده باشد و یا فروش آن به فروشنده دیگری در راست چین واگذار نشده باشد. بدیهی است در صورت توقف فروش محصول بصورت دائمی یا واگذاری حق فروش محصول ، بنده هیج گونه تعهدی در ارائه بروزرسانی های محصول ندارم.

با تشکر.

تومان