× آخرین فرصت استفاده از هدیه 50,000 تومانی سال نو میلادیکد تخفیف: HNY2021
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover

توافقنامه استفاده از محصولات و خدمات گروه دات نت✓ تمامی محصولات دارای لایسنس هستند و شما با هربار خرید محصول مجاز به استفاده از آن در یک دامنه مشخص هستید.

نکته: امکان تغییر دامنه با غیرفعال سازی لایسنس در دامنه قبلی امکان پذیر هست اما به تعداد محدود این قابلیت قابل استفاده می باشد.

✓ برای استفاده از محصولات، فعال بودن Ioncube Loader روی سرور و یا لوکال هاست الزامی می باشد و نسخه PHP هاست شما در حال حاضر باید 7 به بالا و ترجیحا آخرین نسخه باشد .

✓ پشتیبانی محصول به معنای رفع ایرادات احتمالی در محصول می باشد و ایجاد ویژگی های مدنظر شما که در توضیحات و دمو محصول وجود ندارد به هیچ عنوان شامل پشتیبانی نخواهد شد اما با دریافت هزینه توسط کارشناسان ما بصورت جداگانه برای شما انجام خواهد شد .

✓ هنگام خرید افزونه ها دقت کنید که ممکن هست قالب یا سایر افزونه های جانبی شما روی ظاهر و عملکرد افزونه تاثیر گذار باشند و مطمئنا امکان بررسی سازگاری با همه افزونه ها و قالب ها وجود ندارد و رفع این ناسازگاری شامل پشتیبانی نخواهد بود. فونت های استفاده شده در افزونه ها همراه افزونه نمی باشد و افزونه از فونت پیشفرض در وب سایت شما استفاده خواهد کرد.

✓ آموزش کار با وردپرس یا افزونه های وردپرس شامل پشتیبانی نخواهد بود.

✓ پشتیبانی محصولات از طریق سیستم تیکت راست چین و همچنین ایمیل انجام می شود و پشتیبانی و بررسی مشکلات از طریق تلگرام یا تماس تلفنی یا پیامک امکان پذیر نمی باشد.

✓ ما از تمامی پیشنهادات در ارتباط با افزودن امکانات به محصولات استقبال خواهیم کرد اما این موضوع به این معنی نیست که ویژگی شما حتما ایجاد خواهد شد و تصمیم گیری در این زمینه به صورت قطعی بر عهده کارشناسان فنی مجموعه می باشد.

✓ هرگونه توهین در هنگام دریافت پشتیبانی باعث توقف ارائه پشتیبانی خواهد شد.

✓ پشتیبانی قالب به معنی پشتیبانی سایت شما نیست. شما نباید از افزونه های ناآشنا استفاده کنید یا تغییراتی که از نتیجه آن ها اطلاع ندارید را اعمال کنید. قالب یا افزونه خریداری شده توسط شما خود به خود دچار مشکل نمی شود (مگر در صورت وجود فایل های مخرب در سرور شما که این مورد هم ارتباطی با پشتیبانی محصول ندارد) و ارسال تیکت با عناوینی مانند (( ایجاد مشکل در محصول بدون هیج تغییری )) یا (( بروز مشکل خود به خود در محصول )) به هیج عنوان قابل قبول نمی باشد.

✓ در برخی از محصولات، محصولات دیگری به صورت رایگان همراه با آن محصول به خریداران ارائه می شود. این امکان وجود دارد که این محصولات رایگان در آینده ارائه نشود.

✓ مسلما با توجه به وجود تعداد بی نهایت افزونه در وردپرس و ووکامرس، بررسی سازگاری همه افزونه ها با قالب ها امکان پذیر نیست و رفع ناسازگاری (در صورت وجود) شامل پشتیبانی نمی باشد.

✓ پشتیبانی از محصولات طبق قوانین راست چین به مدت 6 ماه انجام خواهد شد و پس از این مدت هزینه تمدید پشتیبانی برای هر محصول توسط تیم پشتیبانی مشخص خواهد شد.

✓ شما با خرید هر یک از محصولات، موافقت خود را با توافقنامه اعلام می کنید.

تومان
2021 PopUp