Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover
با سلام خدمت همه کاربران عزیز
درصورت خرید قالب های وردپرس جهت نصب رایگان تیکیت بزنید.


### خریدار موظف است تا 30 روز بعد از خرید خود جهت باز کردن تیکت پشتیبانی و درخواست نصب محصول اقدام نماید, بعد از این بازه زمانی طبق قوانین راست چین 30 هزار تومان جهت نصب دریافت خواهد شد (نصب به صورت بسته نصبی رایگان انجام خواهد شد).
###نصب رایگان قالب صرفا یکبار به صورت رایگان انجام می گیرد, در صورتی که مشتری مجددا درخواست نصب داشته باشد 30 هزار تومان هزینه جهت نصب دریافت خواهد شد.
###وجود هر گونه اشکال در فارسی سازی پوسته یا افزونه شامل پشتیبانی رایگان خواهد شد, هر گونه اشکال در محصول اصلی که به فارسی سازی این مجموعه مرتبط نشود صرفا به طراح اصلی گزارش داده شده و مسئولیت رفع آن بر عهده این مجموعه نخواهد بود البته ما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مشتریانمان خواهیم کرد.

###پوسته های که با تخفیف های بیش از 50٪ خریداری شوند شامل نصب رایگان نخواهند شد. ###

******* مشتریان میتوانند برای دریافت نسخه چپ چین و اورجینال پس از خرید قالب راستچین شده، با پرداخت 15 درصد قیمت دلاری قالب ، از نسخه چپ چین و آپدیت آن برخوردار شوند.برای پرداخت تیکیت بزنید.
آموزش کار با وردپرس یا افزونه های وردپرس شامل پشتیبانی نخواهد بود.
پشتیبانی محصولات از طریق سیستم تیکت راست چین و همچنین ایمیل انجام می شود و پشتیبانی و بررسی مشکلات از طریق تلگرام یا تماس تلفنی یا پیامک امکان پذیر نمی باشد.
ما از تمامی پیشنهادات در ارتباط با افزودن امکانات به محصولات استقبال خواهیم کرد اما این موضوع به این معنی نیست که ویژگی شما حتما ایجاد خواهد شد و تصمیم گیری در این زمینه به صورت قطعی به عهده ما می باشد.
هرگونه توهین در هنگام دریافت پشتیبانی باعث توقف ارائه پشتیبانی به صورت کامل خواهد شد.
شما با خرید هر یک از محصولات، موافقت خود را با قوانین اعلام می کنید.

تومان