× آخرین فرصت استفاده از هدیه 50,000 تومانی سال نو میلادیکد تخفیف: HNY2021
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴
Product Cover

قوانین و مقرارت استفاده از محصولات علی نیازی


1.پوسته های که با تخفیف های بیش از 50٪ خریداری شوند شامل نصب رایگان نخواهند شد.


2.خریدار موظف است تا 30 روز بعد از خرید خود جهت باز کردن تیکت پشتیبانی و درخواست نصب محصول اقدام نماید, بعد از این بازه زمانی طبق قوانین راست چین 30 هزار تومان جهت نصب دریافت خواهد شد (نصب به صورت بسته نصبی رایگان انجام خواهد شد).
نصب رایگان قالب صرفا یکبار به صورت رایگان انجام می گیرد, در صورتی که مشتری مجددا درخواست نصب داشته باشد 30 هزار تومان هزینه جهت نصب دریافت خواهد شد.
نصب رایگان صرفا به صورت بسته نصبی فارسی انجام می شود و سایت هایی که دارای محتوا می باشند با هزینه توافقی نصب انجام خواهد شد.


3. پشتیبانی محصول به معنای رفع ایرادات احتمالی(راستچین سازی برای محصولات خارجی و برنامه نویسی برای محصولات اختصاصی) در محصول می باشد و ایجاد ویژگی های مدنظر شما که در توضیحات و دمو محصول وجود ندارد شامل پشتیبانی رایگان نیست و هرگونه شخصی سازی با دریافت وجه انجام می پذیرد.


4.مشتریان میتوانند برای دریافت نسخه چپ چین و اورجینال پس از خرید قالب راستچین شده، با پرداخت 15 درصد قیمت دلاری قالب ، از نسخه چپ چین و آپدیت آن برخوردار شوند.برای پرداخت تیکیت بزنید.


5.نکته درج شده در قوانین سایت راستچین، یکسال پشتیبانی تضمینی می باشد و نه رایگان پس دقت داشته باشید که پشتیبانی رایگان محصولات مثل همه جای دنیا تا 6 ماه پس از تاریخ خرید می باشد و پس از آن به ازای تمدید 6 ماهه 50 درصد قیمت کل قالب از کاربر دریافت می شود. تبصره: در صورتی که مشکل اساسی از قالب یا افزونه ارائه شده باشد پس از 6 ماه هم بصورت رایگان بررسی و رفع می شود اما در صورتی که مشکل موردی و برای سایت شما باشد فقط در صورت تمدید پشتیبانی بررسی می شود.


6. لطفا در انتخاب خود دقت کنید، چرا که بازگشت وجه فقط در صورتی انجام پذیر است که محصول نقص فنی داشته باشد یا پشتیبانی نداشته باشد..


7. مشکلاتی که اختصاصا به سایت و هاست شما مربوط می باشد و فقط با دسترسی مستقیم تیم پشتیبانی قابل بررسی می باشد مستلزم ارائه دسترسی به هاست و مدیریت وردپرس می باشد.


8.ما از تمامی پیشنهادات در ارتباط با افزودن امکانات به محصولات استقبال خواهیم کرد اما این موضوع به این معنی نیست که ویژگی شما حتما ایجاد خواهد شد و تصمیم گیری در این زمینه به صورت قطعی به عهده ما می باشد. هرگونه توهین در هنگام دریافت پشتیبانی باعث توقف ارائه پشتیبانی به صورت کامل خواهد شد.


9. تغییر نام قالب و افزونه جزو پشتیبانی رایگان محسوب نمی شود.


10.انتقال سایت از هاستی به هاست دیگر یا از دامنه ای به دامنه دیگر یا از لوکال هاست به هاست، به عهده کاربر می باشد و شامل پشتیبانی رایگان نمی باشد.


11. رفع مشکلات ناشی از افزونه های جانبی (افزونه هایی که در پکیج همراه قالب موجود نیست) شامل پشتیبانی رایگان نمی باشد.


12. پشتیبانی قالب در هاست هایی که حجم آنها نامحدود است ، به هیچ وجه انجام نمی شود. هاست هایی که حجم نامحدود دارند تماما بی کیفیت هستند..

13.پشتیبانی و نصب قالب فقط در هاست های سی پنل و دایرکت ادمین انجام می شود. پشتیبانی در هاست هایی که حاوی کنترل پنل های نا آشنا هستند و همچنین سرورهای مجازی به دلیل بروز مشکلات متعدد انجام نمی شود. همچنین پشتیبانی در هاست های محلی و لوکال هاست فقط در حد پاسخگویی به سوالات انجام می شود..

14. خرید هر یک از محصولات به منزله تایید قوانین ما و همچنین قوانین کلی سایت راستچین می باشد.


تومان
2021 PopUp