27 فروش
100% رضایت
 • گارانتی کیفیت راست چین
 • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
 • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت محصول:
139,000 تومان

 افزونه فروش کلیدهای مجوز برای نرم افزار | افزونه woocommerce software add on | افزونه ایجاد کد لایسنس | افزونه فروش کد لایسنس | افزونه کلید لایسنس

معرفی افزونه woocommerce software add on

افزونه فروش کد لایسنس ووکامرس (woocommerce-software-add-on)  یک افزونه فروشگاهی  است که به شما این امکان را می دهد که کلیدهای مجوز و فعال سازی ها را از طریق فروشگاه خود مدیریت کنید. با استفاده از این افزونه لایسنس گذاری میتوانید بر روی نرم افزار خود کلید و کد لایسنس قرار دهید و به فروش برسانید.

برای استفاده از افزونه فروش کد لایسنس باید:

 • محصولات نرم افزاری ایجاد کنید
 • نرم افزار / برنامه وب خود را با API یکپارچه کنید (اختیاری)

ویژگی های افزونه woocommerce software add on بعنوان پلاگین لایسنس گذاری ووکامرس

امکانات افزونه woocommerce software add on

در این افزونه امکان ارسال مجدد کد لایسنس و کلید های خریداری شده وجود دارد سایر امکانات را در ادامه مشاهده کنید.

ایجاد یک محصول نرم افزاری

این افزونه کاربردی فروش کد لایسنس یک نوع افزونه جدید به نام نرم افزار را معرفی میکند که به شما این امکان را میدهد تا بر روی نرم افزار تولید شده خود کلیدلایسنس قرار دهید و به فروش برسانید. در رابطه با نوع محصول، شما باید نوع محصول را روی محصول قابل دانلود انتخاب کنید تا کاربر بتواند محصول را دانلود کند، وقتی این نوع محصول انتخاب شد یک تب جدید به نام نرم افزار در منوی جعبه داده های محصول باز میشود.

شما میتوانید محصولات خود را به عنوان نرم افزار از طریق صفحه ویرایش محصول تعریف کنید و پس از انجام این کار شما امکان این را خواهید داشت تا ویژگی های خاص نرم افزار خود را تعریف کنید.

مشتریان شما نرم افزار را همانند هر محصول دیگری از سایت شما خریداری میکنند و پس از انجام این کار (زمانی که سفارش به صورت تکمیل شده انجام شد) یک کلید لایسنس به طور خودکار ایجاد میشود و در ایمیل تکمیل سفارش به کاربر داده خواهد شد.

ایمیل های سفارشی شامل: کلید لایسنس، ایمیل فعالسازی را میتوانید با استفاده از دکمه ارسال داخلی در ووکامرس در صفحه سفارشات ارسال کنید.

یک ارتقا پولی برای نرم افزار معرفی کنید: میتوانید کلیدهای ارتقا معتبر و قیمت ارتقا را تعریف کنید که مشتریان شما از آن استفاده کنند، به صورتی که آنها فقط باید جزئیات مجوز خود را در هنگام خرید وارد کنند.

افزونه فروش کلید و کد لایسنس ووکامرس یک افزونه قدرتمند برای مدیریت کلید لایسنس و همچنین فعال / غیرفعال سازی نرم افزار ها از طریق ووکامرس است. شما به راحتی میتوانید با استفاده از این افزونه کاربردی و افزونه ووکامرس یک محصول از نوع نرم افزاری ایجاد کنید و در نهایت تیک گزینه نرم افزار را کلیک کنید تا محصول شما یک محصول نرم افزاری شناخته شود تا بتوانید برای این محصول کلید لایسنس ایجاد کنید

ارسال مجدد کلید لایسنس

افزونه woocommerce-software-add-on قابلیت ارسال مجدد اطلاعات لایسنس به مشتری را دارا میباشد.

مشاهده کلیدهای خریداری شده

مجوزهای مرتبط با سفارش‌ها را می‌توان از صفحه سفارش‌ها مشاهده و ویرایش کرد – فعال‌سازی‌ها نیز نشان داده می‌شوند.

برای مشاهده مجوزهایی که به سفارشات مرتبط نیستند، یا فقط برای دریافت یک نمای کلی، می توانید برای لیست کلیدها به ووکامرس > کلیدهای مجوز بروید. اگر بخواهید کلیدها را باطل کنید، این صفحه همچنین دارای قابلیت حذف انبوه است.

پیگیری فعال سازی و مشاهده گزارش ها

این برنامه افزودنی با یک صفحه گزارش در ووکامرس > گزارشات > نرم افزار ارائه می شود. این گزارش ها یک نمای کلی از فروش نرم افزار و لیست فعال سازی ها را به شما ارائه می دهد.

با API تعامل کنید

این افزونه دارای یک API برای تولید کلید، فعال کردن مجوزها، غیرفعال کردن و بازنشانی است. این API را می توان در نرم افزار / برنامه وب شما ادغام کرد تا مجوزها را تأیید کند.

نکته بسیار مهم: افزونه دارای نمونه کد اسکریپت تست برای استفاده از API را دارد، خریدار نیاز به دانش برنامه نویسی دارد.

مشاهده بیشتر

امکانات اضافی

 • نصب توسط طراح

پیش نیازها

 • نسخه PHP مورد نیاز: 7.4
 • نسخه وردپرس مورد نیاز: 6.0
سوالات متداول
بله! از نسخه 1.6، اکنون می توانید کلیدهای مجوز خود را وارد کنید، برای وارد کردن، به ابزار> وارد كردن بروید و وارد کننده کلیدهای مجوز نرم افزار WooCommerce (CSV) را انتخاب کنید.
برای هر محصول نرم افزاری خریداری شده یک مجوز دریافت می کنید. اگر دو نسخه از یک محصول نرم افزاری بخرید، دو مجوز دریافت می کنید. هر مجوز برای تعداد فعال سازی هایی که در تنظیمات محصول مشخص می کنید مناسب است.
دو راه برای مشتریان وجود دارد که کلیدهای خود را دریافت کنند: 1.از طریق صفحه مجوز گم شده، که به طور خودکار ایجاد می شود و در /مجوز گم شده ظاهر می شود. این از کد کوتاه [woocommerce_software_lost_license] برای ارائه یک فرم ایمیل برای دریافت مجوزهای از دست رفته استفاده می کند. 2.یک رابط ساخته شده سفارشی که از نظر برنامه نویسی نیاز به ادغام حساب من وردپرس با نرم افزار افزونه API دارد در غیر این صورت، فقط مدیر می تواند آنها را مشاهده کند.

لیست تغییرات

نسخه 1.7.20 - 15 تیر 1401
 • سازگاری اضافه شده با اشتراک های WooCommerce Payments.
نسخه 1.7.19 - 14 اردیبهشت 1400
 • جایگزین متدهای منسوخ شده jQuery 3 شد