× طعم شیرین آخر هفته با 70% تخفیف شگفت انگیزبزن بریم!
Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب RyanCV | پوسته وردپرس سایت شخصی

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با Pyramid Themes جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تلگرام
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف PyramidThemes:

زمان ارائه پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات :

- تلگرام : روزهای کاری و غیرتعطیل از 10 صبح الی 5 بعدازظهر (ارسال پیغام : PyramidWebOrg@ - آقای سرحانی)
- تیکت : روزهای کاری و غیرتعطیل از 10 صبح الی 5 بعدازظهر (آقای طاهری)

نکات مهم

بهمراه تمامی محصولات جدید مجموعه، فایل های راهنما با فرمت PDF تهیه شده که می بایست جهت استفاده هر چه راحت تر از محصول، آنها را بدقت مطالعه نمایید.

لطفاً پیش از ارسال درخواست پشتیبانی، فایل راهنمای پشتیبانی که همراه بسته محصول دریافت می کنید را مطالعه فرمایید. به درخواست هایی که بدون توجه به محتویات این فایل ارسال شده و شامل موارد تایید شده جهت پشتیبانی نباشند، رسیدگی نخواهد شد!

وردپرس و افزونه های آن، همگی Open Source یا متن باز بوده و در نتیجه، هر فردی امکان مشاهده آنها و آگاهی از حفره های امنیتی آنها را دارد. لذا از هر محصول و پوسته ای که استفاده می کنید، باید همواره امنیت وب سایت خود را به بهترین شکل تامین کنید. مشکلات امنیتی ناشی از سهل انگاری کاربر در برقراری امنیت وب سایت، شامل پشتیبانی نمی شوند و شما خود مسئول تامین امنیت وب سایتتان هستید.

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان