قالب Photoseen، پوسته عکاسی

فروش این محصول موقتا متوقف شده است

سایر محصولات قالب عکاسی

قالب Photoseen | قالب عکاسی و نمونه کار وردپرس فوتوسین | قالب عکاسی وردپرس Photoseen

معرفی قالب Photoseen

قالب Photoseen یک  قالب وردپرس عکاسی و نمونه کار می باشد که به وسیله ی افزونه المنتور ساخته شده و دارای صفحات متنوع می باشد. در ساخت این قالب علاوه بر افزونه ی المنتور پرو از افزونه های جت نیز استفاده شده که امکانات زیادی را به صفحه ساز المنتور اضافه می کند. قالب فوتوسین یک محصول ایرانی و دارای 5 پیش نمایش جذاب و گالری های متنوع برای نمایش تصاویر می باشد و همچنین از فروشگاه ساز ووکامرس به طور کامل پشتیبانی می کند. از ویژگی های جذاب این قالب وردپرس Photoseen می توان به قابلیت نمایش پست های اینستاگرام در قسمت فوتر آن اشاره کرد. کلیه ی رنگ ها و المان های این قالب از طریق تنظیمات قالب و صفحه ساز المنتور قابل ویرایش و شخصی سازی می باشد.

قالب Photoseen

 

امکانات قالب Photoseen

پشتیبانی قالب فتوسین از المنتور پرو

قالب فوتوسین با استفاده از المنتور پرو ساخته شده و به همین دلیل امکان شخصی سازی بالایی دارد. کلیه ی رنگ ها و المان های قالب قابلیت تغییر دارند و اضافه کردن صفحات جدید بسیار آسان می باشد.

استفاده از افزودنی های جت در قالب وردپرس عکاسی فتوسین

قالب فوتوسین علاوه بر المنتور پرو از افزونه های جت (jet plugins) نیز استفاده می کند که این افزونه ها امکانات زیادی را به این صفحه ساز اضافه خواهند کرد . امکاناتی نظیر تغییر صفحات ووکامرس ، اضافه شدن ویجت های بسیار منتوع ، امکان اضافه کردن پست تایپ سفارسی و … .

پشتیبانی از ووکامرس

قالب فوتوسین از فروشگاه ساز ووکامرس به طور کامل پشتیبانی می کند و این امکان را به شما می دهد که علاوه و معرفی نمونه کار ها اقدام به فروش محصولات خود در وب سایتتان را داشته باشید.

بسته ی نصب آسان قالب فوتوسین

قالب فوتوسین دارای بسته ی نصب آسان می باشد و پس از نصب وب سایت شما کاملا شبیه وب سایت دمو خواهد شد و نصب قالب وردپرس عکاسی فوتوسین برای بار اول برای خریداران محترم بصورت رایگان انجام خواهد شد.

پشتیبانی حرفه ای

تیم پشتیبانی crystalthemesسعی میکند درصورتی که خریداران محترم هنگام نصب قالب یا پس ار آن دچار مشکل شوند در کوتاهترین زمان ممکن اقدام به بررسی و حل مشکلات آنها نماید . به منظور سهولت در نصب قالب یک فایل راهنما برای شما خریدار محترم قرار داده شده است که پیشنهاد می شود قبل از نصب قالب حتما آنرا مطالعه کنید. قالب فوتوسین از آخرین نسخه ی وردپرس و المنتور پرو پشتیبانی میکند و پیشنهاد می شود قبل از نصب نسخه ی php هاست شما 7 به بالا باشد و حداقل یک گیگ رم و فضای خالی داشته باشد.

ویژگی های قالب وردپرس عکاسی فوتوسین

  • ساخته شده با المنتور
  • استفاده از افزودنی های جت
  • کاملا رسپانسیو
  • استفاده از فونت های ایران یکان، ایران سنس و وزیر
  • صفحات متنوع
  • امکان شخصی سازی بالا
  • نمایش پست های اینستاگرام
  • پشتیبانی حرفه ای
  • دارای 5 پیش نمایش جذاب
  • گالری های متنوع برای نمایش تصاویر

 

پیشنمایش 2

قالب وردپرس عکاسی فوتوسین

پیشنمایش 3

اسلایدر در قالب Photoseen

پیشنمایش 4

پیشنمایش های قالب Photoseen

پیشنمایش 5

صفحات و قالب وردپرس عکاسی فوتوسین

نمای پنل ادمین

پنل تنظیمات قالب فوتوسین

بخش تنظیمات قالب

تنظیمات قالب عکاسی فوتوسین

از 27 می 2003 که برای اولین بار وردپرس منتشر شده تا به امروز، قالب های وردپرس بهترین و سریعترین راهکارهای طراحی وب سایت آماده هستند.  قالب وردپرس عکاسی فوتوسین یک قالب زیبا با امکانات لازم برای داشتن یک سایت عکاسی و ارائه نمونه کار است. با خرید قالب Photoseen از راست چین از پشتیبانی و آپدیت دائمی محصول بهره مند خواهید شد.

 

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است