Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

سیستم پشتیبانی و ارسال تیکت پاترونیک

سوالات متداول


 • چگونه میتوان پاترونیک را نصب کرد؟

  پس از خرید در بسته دانلودی علاوه بر فایل محصول ، فایل راهنمای تصویری نصب و راهنمای تنظیمات وجود دارد که میتوانید برای نصب پاترونیک و انجام تنظیمات سیستم از آن استفاده کنید.

 • آیا شما میتوانید نصب را انجام دهید؟

  در صورتی که کاربر با طی کردن مراحل نصب موجود در فایل راهنما با خطا های ناشناخته برخورد کرده و یا به هر دلیلی امکان نصب پاترونیک را ندارند میتوانند با ارسال تیکت درخواست نصب خود را مطرح کنند تا در اسرع وقت نصب به صورت کاملا رایگان انجام شود.

 • سامانه پیامکی مورد استفاده در پاترونیک از چه وب سرویسی است؟

  در حال حاضر تنها امکان استفاده از خدمات پیامک شرکت ملی پیامک امکان پذیر میباشد.در نسخه های آتی امکان استفاده از چندین وبسرویس فراهم شده است.(در نسخه کنونی چنانچه تمایل به استفاده از وبسریس دلخواه خود را وارید موضوع را از طریق تیکت با پشتیبانی در میان بگذارید)

 • آیا میتوانم در وردپرس از پاترونیک استفاده کنم؟

  پاترونیک یک اسکریپت کاملا مستقل و جدا از وردپرس و هرگونه اسکریپت و یا سیستم های مدیریت محتوا میباشد لذا امکان استفاده و ارتباط پاترونیک با سیستم های دیگر (در حال حاضر) فراهم نیست.

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


 • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
 • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
 • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با مهیار انصاری جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تلفن
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف mahyar78:

بعد از تهیه محصولات شما رو تنها نمیذاریم و با شما هستیم.اگر در نصب  مشکل دارید و یا در سایر موارد نیاز به پشتیبانی دارید نگران نباشید و با ما تماس بگیرید در اسرع وقت به مشکلات شما خریداران گرامی رسیدگی خواهیم کرد.(پشتیبانی فقط از طریق تیکت)

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان