Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب وردپرس پزشکی MedicPress – قالب کلینیک پزشکی اورجینال

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با theme جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تلگرام
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف theme:


نتایج قرعه کشی 500 هزار تومانی مشخص شد.

والت دیزنی می‌گوید:
کارتان را آنقدر خوب انجام دهید که مشتری‌ها مایل باشند دوباره شما را ببینند و دوستانشان را با خود همراه کنند.

پشتیبانی محصولات شرکت:
لطفا برای دریافت پشتیبانی محصولات از طریق ارسال تیکت و در موارد ضروری تر از طریق تلگرام اقدام فرمایید.
در صورتی که زمان کافی برای نصب قالب ندارید و میخواهید قالب را ما بر روی سرور شما بدون ایراد و کاملا مشابه دموی سایت و در کمترین زمان ممکن نصب و راه اندازی کنیم لطفا تیک گزینه امکانات سفارشی را قبل از پرداخت بزنید، همکاران بعد از دریافت تیکت درخواست شما در کمتر از چند دقیقه قالب را نصب خواهند کرد.
توجه مهم:
1. کاربرانی که برای اولین بار با وردپرس کار میکنند حتما تیک گزینه نصب قالب را قبل از پرداخت هزینه قالب زده باشند، تقاضای بررسی هاست و نصب قالب بعدا شامل هزینه خواهد بود.
2. تمام بسته های نصب آسان محصولات با افزونه داپلیکیتور (Duplicator) ساخته شده است.
3. تمام محصولات ما بر روی هاست خریدار و با کانفیگ پایین و یا به هر دلیلی که قابل نصب نباشد توسط ما با هزینه مصوب سایت نصب و راه اندازی میشود.
4. بدلیل افزایش تعداد محصولات شرکت بروز رسانی محصولات به صورت دوره ای انجام میشوند لازم به ذکر است بروزرسانی در موارد ضروری و به تشخیص شرکت قابل انجام است.
5. هرگونه درخواست مبنی بر تغییرات قالب یا افزونه، از حالتی که در دموی آن را ارائه نموده جزو خدمات سفارشی سازی محسوب شده و این موارد بعد از بررسی و برآورد هزینه، با اخذ هزینه‌ی مربوطه، انجام خواهد شد.
6. هرگونه مشکلات مربوط به هاست ، نوع هاست ، قطعی هاست ، مشکلات دامنه ، ناسازگاری قالب یا افزونه با هاست مشتری ، مشکلات وردپرس ، قدیمی بودن نسخه وردپرس ، آپدیت وردپرس ، دست کاری کدها و فایل‌های قالب یا افزونه از طرف مشتری و غیره ... جزو خدمات پشتیبانی نمی‌باشد و شامل هزینه خواهد و لطفا از ارسال درخواست‌ها در این موضوعات خودداری نمایید.
7. به درخواست های پشتیبانی که در لوکال هاست راه‌اندازی شده اند ، (قالب یا افزونه‌ی خریداری شده در وردپرسی که در کامپیوتر شخصی و لوکال می‌باشد) ترتیب اثر داده نمی‌شود و جزو خدمات پشتیبانی نمی‌باشد.
8.در صورتی که محصولات شرکت تداخلی با نرم افزارهای تحت وب و دیگر سرویس دهنده های وب (سرویس های گوکل ، یاهو، بینگ، مایکرو سافت، اپل و ...) داشته باشند، رفع مشکلات با خریداران خواهد بود و شامل پشتیبانی نیست.
9. برای راحتی و همراهی خریداران تمام محصولات "بــدون لایسنس" ارائه شده است لذا هر گونه خرید و فروش محصولات شرکت به غیر از طراح و فروشنده اصلی ممنوع و قابل پیگرد خواهد بود.
https://t.me/senior_manager
با تشکر
بروز رسانی: 97-07-07

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان