Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب Hepta پوسته وردپرس سایت چند منظوره | هپتا

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


 • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
 • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
 • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با designertheme جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

تلگرام
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف designertheme:

خرید محصولات ما به معنای خواندن و پذیرش تمامی شرایط و قوانین ذکر شده می باشد
توجه: برای نصب و بروزرسانی قالب از فیلم آموزشی و فایل راهنمای موجود در پکیج دانلودی استفاده کنید.
نصب قالب توسط ما با هزینه انجام می شود.

هنگام ارسال تیکت هرچقدر مشخصات دسترسی و توضیحات مورد نیاز ناقص باشد پاسخ دهی به تیکت و رفع مشکل بیشتر زمانبر خواهد بود. پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات :
توجه: قبل از ارسال تیکت و درخواست پشتیبانی فایل های متنی فارسی را کامل مطالعه کنید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع شود. خواندن کل توضیحات این فایل ها بیشتر از 5 دقیقه زمانبر نیست و شاید مشکل رفع شده و نیازی به ارسال تیکت نباشد.
توجه: هنگام ارسال درخواست پشتیبانی لطفا با جزئیات کامل مشکل و درخواست خود را مطرح کنید. مانند ذکر ارور مربوطه، آدرس صفحه شامل خطا و... و همچنین دسترسی به هاست و دسترسی به پنل وردپرس را نیز ارسال کنید تا مجددا توسط ما درخواست نشود و سریعتر مشکل شما رفع شود.
توجه: پاسخ تیکت ها بین 2 الی 24 ساعت پاسخ داده خواهند شد، لطفا از پیگیری مشکل خود همزمان از چند طریق مانند تماس تلفنی، ارسال ایمیل و... جلوگیری کرده و فقط از طریق تیکت مشکل را پیگیری کنید تا دیگر همکاران ما نیز امکان پشتیبانی به شما را داشته باشند

قوانین، شرایط و پشتیبانی
 1. پشتیبانی فقط شامل مشکلات مربوط به خود قالب می باشد و شامل ویرایش های اختصاصی،افزودن امکانات، رفع مشکلات مربوط به هاست و از این قبیل نمی باشد.
 2. ویرایش و دستکاری کدهای محصولات: خریدار متعهد میشود بعد از دریافت محصول ، فقط با مسئولیت خود کدهای محصول را ویرایش کند در غیر این صورت ما هیچ گونه مسئولیتی در این مورد نداریم.
مواردی که شامل پشتیبانی محصول نمی باشد
 1. فعالسازی api نقشه گوگل و تحریم ها: به دلیل تغییرات اخیر که توسط گوگل برای استفاده از نقشه گوگل اعمال کرده است علاوه بر تحریم دامنه های ir برای استفاده بر روی دیگر دامنه ها نیاز هست که کد api نقشه گوگل با استفاده از کارت های اعتباری مستر کارت یا ویزا کارت فعالسازی شود. متاسفانه ما نیز همچون کاربران محدودیت هایی داریم و چون از عهده ما خارج است شامل پشتیبانی نیست.
 2. پشتیبانی محصول نصب شده بر روی لوکال هاست به دلیل عدم دسترسی جهت راهنمایی دقیق تر و یا رفع مشکل امکان پذیر نمی باشد. در این مورد بهتر است قالب بر روی ساب دامنه نصب شود تا در صورت به وجود آمدن مشکل بتوانیم راهنمایی و پشتیبانی بهتری ارائه بدهیم.
 3. عدم ارائه دسترسی به هاست یا پنل سایت : به دلیل اینکه برخی از مشکلات و راهنمایی ها نیاز به ارائه آدرس سایت و دسترسی به هاست یا پنل سایت می باشد در صورتی که کاربر امکان ارائه این موارد را نداشته باشد ما هیچ مسئولیتی نسبت به رفع مشکل و ارائه راهنمایی نداریم.
 4. تداخل پلاگین های جانبی : رفع مشکلات و تداخل پلاگین های جانبی که توسط کاربر نصب شده است
 5. پشتیبانی از طریق نرم افزار های کنترل از راه دور: پشتیبانی از طریق نرم افزار های تیم ویور، any desk و... وجود ندارد
 6. پشتیبانی موارد غیر مرتبط با خود محصول و مواردی که تعهدی نسبت به آن داده نشده مانند: مشکلات مربوط به هاست، دامنه و...
 7. پشتیبانی امکانات و مواردی که خود محصول دارای چنین قابلیتی نیست

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان