افزونه FAT Service Booking، افزونه رزرو و نوبت دهی وردپرس

فروش این محصول موقتا متوقف شده است

سایر محصولات افزونه رزرو

افزونه FAT Service Booking | افزونه نوبت دهی وردپرس | افزونه رزرو نوبت | افزونه رزرو نوبت وردپرس

معرفی افزونه FAT Service Booking

افزونه FAT Service Booking یک افزونه وردپرس رزرو و نوبت دهی است که در عین سادگی بسیار کارآمد است. به کمک این افزونه شما قادر خواهید بود برای مقاصدی چون سالن های زیبایی، هتل ها، مطب ها، آموزشگاه ها و هر آنچه که نیازمند رزرو آنلاین باشد، سیستم رزرواسیون مدنظر خود را بر بستر وردپرس پیاده نمایید. افزونه وردپرس رزرو سرویس FAT Service Booking در عین حال که پنل مدیریتی بسیار ساده ای دارد اما بسیار کارآمد ظاهر شده و پویایی آن شما را حیرت زده خواهد کرد.

برخی از امکانات افزونه رزرو سرویس

Fat Services Booking – Automated Booking and Online Scheduling

  • صد در صد فارسی و راستچین

 افزونه رزرو و نوبت دهی وردپرس

نسخه ی اصلی افزونه رزرو سرویس در Envato اکنون با زبان شیرین فارسی در خدمت شماست تا به راحتی بتوانید سیستم رزرو خود را هر چه آسانتر پیاده سازی کنید.

  • تقویم و دیت پیکرهای شمسی در دو بخش مدیریت و سمت کاربر

تنظیمات افزونه رزرو و نوبت دهی وردپرس

تمام تقویم ها و دیت پیکر های افزونه در دو  سمت مدیریت و کاربران شمسی سازی شده است و شما به راحتی قادر خواهید بود تا فرآیند رزرو خود را بر اساس تاریخ های شمسی سازماندهی نمایید.

  • امکان دسته بندی سرویس ها

تنظیمات افزونه FAT Service Booking

به کمک این افزونه رزرو و نوبت دهی وردپرس قادر خواهید بود سرویس های خود را دسته بندی کرده و مدیریت بهتری بر روی سرویس ها و خدمات خود داشته باشید.

  • امکان تعریف پلن های اشتراکی

افزونه رزرو سرویس این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا پلن های اشتراکی برای رزروهای خود ایجاد کنید. این قابلیت در واقع به شما اجازه می دهد با تعریف پلن های اشتراکی متعدد کاربران خود را ترغیب به خرید پلن های مذکور کنید تا بعد از خرید پلن ها ، کاربران بدون نیاز به اتصال به درگاه بانکی از موجود پلن خود برای رزروها استفاده کنند.

  • امکان تعریف شورتکدهای مختلف

به کمک این افزونه می توانید با استفاده از ID های موقعیت های مکانی ، دسته بندی سرویس ها و یا کارمندان مختلف خود ، شورتکد مد نظر خود را ایجاد نموده و به کاربران خود نمایش دهید.

  • امکان تعریف فرم های سفارشی

تنها با کشیدن و رها کردن المان های مختلف می توانید فیلدهای دلخواه خود را به فرم رزرو کاربران اضافه نمایید.

  • پنل تنظیمات ساده و در عین حال حرفه ای

قبل از هر اقدامی لازم است از پنل تنظیمات افزونه تمام تنظیمات مربوط به موسسه یا شرکت خود را انجام دهید ، روش های پرداختی را مشخص کنید و پنل های پیامکی مد نظر خود را کانفیگ نمایید.

تصویری از درگاه های بانکی اضافه شده به افزونه

تصویر از پنل های پیامکی اضافه شده به افزونه

به جرأت می توان گفت مزایای افزونه ی رزرو سرویس بسیار بیشتر از معایب آن است.

گرچه این افزونه در مقابل رقبایی نظیر افزونه ی قدرتمند بوکنتیک ساده تر به نظر می رسد اما در مقابل افزونه ی بوکلی پرو قد علم کرده و تنهای عیب آن که ممکن است برای خیلی از کاربران حائز اهمیت باشد این است که افزونه ی رزرو سرویس برای هماهنگی با فروشگاه ساز ووکامرس به افزودنی (Add on) نیاز دارد.

در ادامه به مقایسه افزونه ی رزرو سرویس با رقبا می پردازیم.

مشاهده بیشتر

فروش این محصول موقتاً متوقف شده است