Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب Ewebot، قالب وردپرس شرکتی ایوبات

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با سان کد جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف bagherpebs:

👈 پشتیبانی محصولات سان کد فقط از سایت راستچین صورت می گیرد و سوالات مربوط به پشتیبانی محصولات در تلگرام ترتیب اثر داده نخواهد شد.
👈 جهت ارسال تیکت پشتیبانی و ارتباط با ما از پیشخوان راستچین>پشتیبانی>افزودن تیکت (این لینک) اقدام نمایید.
👈 برای هر سوال خود یک تیکت جدید ایجاد نمایید و از طرح چند سوال غیرمرتبط در یک تیکت خودداری فرمایید.
👈 برای تیکت خود یک عنوان مشخص و مرتبط با سوال خود تعریف کنید. لطفا از عناوینی همچون "مشکل"، "پشتیبانی"، "سوال" و ... استفاده ننمایید.
👈 در زمان ارسال تیکت توضیحات کامل و همچنین در صورت نیاز دسترسی های سایت و هاست خود را ارسال نمایید تا در زمان مکاتبات صرفه جویی شود.
👈 پاسخگویی به تیکت ها با توجه به ترافیک تیکت های دریافتی ما ممکن است تا 24 ساعت زمان ببرد. پاسخگویی در ایام تعطیل جزو تعهدات ما نیست اما تلاش ما بر این است در ایام تعطیل هم خدمات پشتیبانی ارائه کنیم.
👈 در صورتی که تا قبل از پاسخگویی ما به راه حل یا پاسخ سوال خود از راه های دیگر دست پیدا کردید در تیکت اعلام نمایید و تیکت را ببندید.
لطفا با رعایت موارد فوق ما را در ارائه پشتیبانی بهتر یاری کنید.
با تشکر. تیم طراحی و کدنویسی سان کد
دانلود محصول و ثبت امتیاز

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان