حضور راست چین در نمایشگاه الکامپ 98

سالن 10 و 11 غرفه 1701

راست چین امسال افتخار داشت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ، الکامپ 2019 میزبان شما مشتریان عزیز بود.

گزارش تصویری الکامپ
معرفی برخی از برنامه های اختصاصی راست چین در الکامپ 98
تخفیف ویژه الکامپ 98

هر روز 6 محصول از بهترین های راست چین با تخفیف استثنایی (27 تیر الی 8 مرداد)

تمام شد!

تخفیف های بیشتر در راه است

تا ساعاتی دیگر گروهی بعدی محصولات فعال خواهد شد

جشنواره الکامپ راست چین تمدید شد

اگر از الکامپ جا موندید الان فرصت مناسبیه محصول مد نظرتون رو در پست اینستاگرام ما کامنت کنید ، ما تمام تلاشمان را می کنیم این محصول را با تخفیف ویژه ارائه کنیم.

یک تخفیف برای همه

اگر در لیست روزانه ، محصول دلخواهتان را پیدا نکردید نگران نباشید ما برای شما کد تخفیف 20% بر روی همه محصولات راست چین پیش بینی کردیم ، کافیست فیلد زیر را تکمیل کنید.
این کد تخفیف تا 10 مرداد ماه معتبر خواهد بود.

مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین در غرفه راست چین

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستید و یا قصد دارید بخش آنلاین کسب و کار خود را ایجاد کنید متخصصین راست چین در این رابطه به شما کمک می کنند. ما در غرفه راست چین، طراحان و برنامه نویسان برتر ایران را دعوت کرده ایم تا مثل همیشه برای ساخت کسب و کار آنلاین در کنار شما باشیم. هر یک از این متخصصین محصولات موفقی به بازار ارائه کرده اند که گواهی بر تخصص این افراد هست. برای مشاوره و صحبت با این افراد به غرفه ما در الکامپ امسال سر بزنید.

الکام گیفت

امسال تلاش کردیم به همراه بهترین سرویس های ایرانی، بسته ای کامل برای کسب و کار آنلاین شما طراحی کنیم تا به راحتی همه محصولات کاربردی را با قیمتی باورنکردنی در کنار یکدیگر داشته باشید

به هدف بزن و برنده شو

به غرفه راست چین سر بزن، دارت بازی کن و تا 100 درصد روی محصولات تخفیف بگیر.

در شبکه های اجتماعی رویداد های آینده ما را دنبال کنید
www.RTL-Theme.com