Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

افزونه وردپرس احراز هویت کاربران | Confirm Account

سوالات متداول


 • لزوم استفاده از افزونه احراز هویت کاربران چیست؟

  با توجه به گسترش کلاهبرداری های رایانه ای و استفاده از کارت های غیر مجاز و سرقتی برای خرید محصولات، الزم پلیس فتا احراز هویت کاربران هنگام خرید محصولات در وب سایت می باشد و در صورتی که در شما این الزام را رعایت نکرده باشید و تخلفی از جانب کاربران شما در سایت شما صورت بگیرد شما باید پاسخگوی مراجع قضایی باشید و مجرم شناخته خواهید شد.

 • چه وب سایت هایی نیاز به احراز هویت کاربران دارند؟

  به طور کلی تمامی فروشگاه هایی که بابت ارائه خدمات یا محصولات پولی دریافت می کنند و دارای درگاه اینترنتی در سایت خود هستند می بایست کاربران خود را احراز هویت کنند. اما به طور خاص و ویژه فروشگاه های محصولات مجازی و خدمات نیاز مبرم به احراز هویت کاربران دارند چرا که امکان پیگیری از روش های دیگر وجود نخواهد داشت.

 • توسط افزونه احراز هویت چه مواردی از کاربر دریافت می شود؟

  به طور کلی تایید شماره موبایل کاربر، شماره تلفن ثابت کاربر و دریافت کارت ملی و سایر موارد که در توضیحات محصول در راست چین ذکر شده است از کاربر توسط این افزونه انجام می شود اما شما در تنظیمات افزونه می توانید موارد موردنیاز خود را مشخص کنید و الزامی برای ارائه تمامی این موارد توسط کاربر وجود نداشته باشد.

 • از چه روشی برای مسدودسازی کاربر در افزونه استفاده می شود؟

  برای جلوگیری از استفاده کاربر از امکانات وب سایت، راه های مختلفی در نظر گرفته شده است که در توضیحات محصول در سایت راست چین کامل در ارتباط با این موضوع توضیح داده شده است.

 • آیا این افزونه تنها در فروشگاه ووکامرس قابل استفاده می باشد؟

  خیر افزونه احراز هویت را می توانید در فروشگاه های EDD و همچنین سایر وب سایت های وردپرسی استفاده کنید و الزامی برای استفاده از فروشگاه ووکامرس وجود ندارد.

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


 • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
 • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
 • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با Nikan جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان