پکیج آقای فروشگاه
1 فروش
پکیج
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت پکیج:
1,922,000 30% 1,345,400 تومان

سوالی که ممکن است در همان ابتدی طراحی سایت برای شما ایجاد شود، این است که چگونه می‌توانیم یک سایت حرفه‌ای با بهترین امکانات و کمترین هزینه راه اندازی کنیم؟ پیشنهاد ویژه ما استفاده از پکیج آقای فروشگاه است.

شما با خرید پکیج آقای فروشگاه، قالب حرفه‌ای نگارشاپ را با 20 دمو و 3 افزونه کاملا کاربردی خواهید داشت که قیمت آن کمتر از خرید جداگانه این محصولات است. همچنین نگرانی بابت عدم سازگاری قالب و افزونه‌ها وجود ندارد چون قبلا تست شده و این تضمین به شما داده می‌شود که محصولات کاملا با هم سازگارند. هم چنین ویژگی بارز ابن پکیج راه اندازی یک سایت به صورت اقساطی است که می‌تواند برای شما مزیت رقابتی ایجاد کند.

محصولات موجود در پکیج آقای فروشگاه

  • قالب فروشگاهی نگار شاپ با 20 دمو و 200 امکان حرفه ای
  • افزونه درگاه پرداخت بانک ملت
  • افزونه تخفیف و قیمت گذاری پویا
  • افزونه پرداخت قسطی ووکامرس

جزئیات پکیج آقای فروشگاه

یک قالب حرفه‌ای، افزونه‌های فروش اقساطی، درگاه پرداخت و تخفیف ویژه شما را از نصب افزونه‌های بیشتر بی نیاز می‌کند. محصولات این پکیج را در ادامه با جزییات بیشتر معرفی می‌کنیم.

قالب فروشگاه ایرانی نگارشاپ

قالب فروشگاهی نگارشاپ یکی از قالب‌های مشهور و پرطرفدار وردپرس است و به طور ویژه برای ایجاد وبسایت‌های فروشگاهی و تجارت الکترونیک طراحی شده است. نگارشاپ برای اولین بار در بین تمام پوسته‌های وردپرسی امکان نمایش فایل‌های سه بعدی (ماکت) را برای محصولات فراهم کرده است. (دقیقا همانند دیجی کالا) که این مورد از بهترین ویژگی‌های این قالب است که باعث شده مورد استقبال کاربران زیادی قرار بگیرد. با استفاده از این قالب می‌توانید هر نوع سایت فروشگاهی شامل فروشگاه کیف و کفش، پوشاک، آرایش و بهداشتی و … را راه اندازی کنید.

قالب فروشگاه ایرانی نگارشاپ

افزونه درگاه پرداخت بانک ملت

افزونه درگاه پرداخت بانک ملت یک افزونه بسیار پرطرفدار است که به شما اجازه می‌دهد درگاه پرداخت بانک ملت را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید. این افزونه با استفاده از اتصال API به بانک ملت، امکان پرداخت آنلاین برای مشتریان را فراهم می‌کند.

با نصب و پیکربندی افزونه درگاه پرداخت بانک ملت، شما می‌توانید پرداخت‌های آنلاین از طریق کارت‌های بانکی و سایر ویژگی‌های مرتبط با درگاه بانک ملت را در فروشگاه خود دریافت کنید. اطلاعات مربوط به تنظیمات در دسترس کاربرانی است که از این افزونه استفاده می‌کنند.

افزونه درگاه پرداخت بانک ملت

افزونه تخفیف و قیمت گذاری پویا

افزونه Dynamic Pricing سومین افزونه پکیج آقای فروشنده است که این امکان را به شما می‌دهد قیمت‌ها و قوانین قیمت‌گذاری را در فروشگاه آنلاین خود به صورت پویا تنظیم کنید. این افزونه  اجازه می‌دهد قوانین متفاوتی را برای تعیین قیمت محصولات در نظر بگیرید و بر اساس عواملی مانند تعداد خرید، تاریخ، نوع مشتری و … قیمت را به صورت داینامیک (پویا) تغییر دهید.

هم چنین با استفاده از این افزونه می‌توانید برای همه کاربران تخفیفی ایجاد کنید یا پیشنهاداتی را برای افراد خاص رزرو کنید.

برای مثال: می‌توانید تخفیفی با عنوان یکی بخر N تا ببر ایجاد کنید که اکنون یک تخفیف بسیار پرطرفدار است.

افزونه تخفیف و قیمت گذاری پویا

افزونه Deposits

با توجه به شرایط فعلی و افزایش قیمت محصولات ممکن است بعضی از کاربران به یک محصول نیاز داشته باشند و نتوانند هزینه آن را به صورت کامل پرداخت کنند شما با اضافه کردن قابلیت خرید اقساطی به سایت خود می توانید یک مزیت رقابتی ایجاد کنیدو به یک سایت بسیار پرطرفدار تبدیل شوید که کاربران آن را به هم توصیه می کنند.

بهترین کار برای ایجاد شرایط اقساطی استفاده از افزونه Deposits ( افزونه فروش اقساطی محصولات در ووکامرس) است که این قابلیت را به فروشگاه ووکامرسی شما اضافه می کند تا کاربران بتوانند محصولات سایت شما را به صورت اقساطی نیز خرید کنند.

افزونه Deposits