پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی، Gravity Form Builder Package
146 فروش
پکیج
  • گارانتی کیفیت راست چین
  • ضمانت بازگشت 6 ماهه وجه
  • 6 ماه پشتیبانی رایگان حرفه ای
  • آپدیت رایگان، دسترسی مادام العمر به فایل
قیمت پکیج:
3,147,000 30% 2,202,900 تومان

پکیج اددان های فرم ساز گرویتی | پکیج افزونه های گرویتی فرم | Gravity Form Builder Package

معرفی پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی

پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی شامل 7 افزونه وردپرس است. علاوه بر خود افزونه Gravity Form، هفت افزونه جانبی دیگر برای این محصول در اختیار شما قرار می دهد که می توانید هر امکانی که مد نظر شما باشد، در ساخت فرم های خود لحاظ کنید.

جزئیات پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی

کلیه محصولاتی که در این پکیج ارائه می شود را در لیست زیر می توانید مشاهده و بررسی کنید.

افزونه گرویتی فرم فارسی 

افزونه Gravity Forms یکی از محبوب ترین افزونه های فرم ساز وردپرس است که 18 فرم آماده در اختیار شما قرار می دهد. البته هر نوع فرمی را می توانید به کمک آن ایجاد کنید و محدودیتی ندارید. ابزار متنوع جهت ویرایش، امکان اتصال درگاه های بانکی جهت پرداخت آنلاین، امکان ساخت فرم های چند صفحه ای و چند مرحله ایارسال پیام های تاییدیه متعدد، ارسال ایمیل و اعلان به مدیر سایت ، مشتری و … تنها بخشی از ویژگی های این فرم ساز هستند.

افزونه گرویتی فرم فارسی 

افزونه Gravity Forms Styles Pro فارسی

افزونه تغییر استایل گراویتی فرم به شما کمک می کند تا فرم هایی که با گرویتی ساخته اید را زیبا سازی کنید. به کمک این محصول می توان، رنگ بندی، ستون بندی و فونت فیلدهای فرم را تغییر داد و برخی المان های بصری مانند آیکن و تصویر را به آنها اضافه کرد. 9 تم آماده هم در اختیارتان وجود دارد که می توانید با انتخاب آن به عنوان تم فرم ظاهر آنرا دگرگون و جذاب کنید.

پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی، افزونه Gravity Forms Styles Pro

افزونه Gravity forms Persian Characters

یک افزونه ایرانی و کاملا کاربردی برای سایت های فارسی، افزونه ورودی فارسی گرویتی فرم است. کاربر فقط بتواند حروف فارسی را تایپ کند. به عبارت دیگر آیا می توان صفحه کلید را برای یک فیلد ورودی متن به صفحه کلید فارسی محدود کرد و امکان وارد کردن حروف انگلیسی در آن وجود نداشته باشد.

پکیج افزونه های جانبی گرویتی فرم، افزونه Gravity forms Persian Characters

افزونه Slim Image Cropper

افزونه برش آنلاین تصاویر گرویتی فرم به فرم های شما جذابیت دوچندان می دهند. چرا که می توانید فیلد آپلود را طوری تنظیم کنید که کاربر پس از آپلود فایل های مورد نظر و پیش از ارسال آن، تصویر را برش داده و پس از رساندن به سایز مدنظر ارسال نماید. آپلود تصاویر در این فیلد از طریق Drag & Drop و یا دکمه آپلود انجام می گیرد.

پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی، افزونه Slim Image Cropper

افزونه Gravity Forms Addons

افزودنی های گراویتی فرم به تنهایی شامل 44 افزودنی است. امکانات و قابلیت های متنوع، سهولت استفاده و قابلیت توسعه بسیار بالایی در این محصول قرار گرفته است. افزونه نظرسنجی، درج کد تخفیف از پیش تعریف شده، فرم های آزمونی ، صفحه ثبت نام و پروفایل کاربری، تحقیقات بازار ، رضایت مشتری ، نظرسنجی، ضافه کردن خودکار کاربران به لیست ایمیل و بسیاری امکانات دیگر از ویژگی های این افزونه جانبی گرویتی هستند.

پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی، افزونه Gravity Forms Addons

 

افزونه Gravity Perks Addons

افزودنی های گرویتی پرکس گرویتی فرمز یک مجموعه شامل یک افزونه اصلی و 32 افزونه کاربردی و سبک می باشد که با نصب هریک آن ها ویژگی یا ویژگی های جدیدی به گرویتی فرمز اضافه خواهد شد. همچنین امکان مدیریت افزونه ها در صفحه ویژه گرویتی پرکس وجود دارد تا بتوان ویژگی ها را براساس نیاز فعال یا غیرفعال کرد. امکاناتی مثل  فرم های تو در تو، لیستی از نوشته ها، برگه ها، دسته ها، برچسب ها، طبقه بندی ها، کاربران و همچنین ورودی های دیگر فرم ها تهیه کنید و در یک فرم جهت انتخاب نمایش دهید.، در شرایط مختلف قیمت یک محصول را تغییر دهید.

افزونه Gravity Perks Addons، پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی

افزونه GravityView

افزونه GravityView یکی از قدرتمندترین افزودنی های گرویتی فرم است که به کمک آن می توان ورودی های گرویتی فرم را بصورت لیست یا جدول نمایش داد. همچنین امکان ویرایش و حذف اطلاعات ورودی پس از تکمیل برای کاربر فراهم می شود.

افزونه GravityView، پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی

لطفا قبل از خرید پکیج افزونه های فرم ساز گرویتی به نکات زیر دقت فرمایید:

  • بعد از خرید پکیج، تمام محصولات موجود در پکیج به صورت خودکار، به حساب شما منتقل می شوند و می توانید از پنل کاربری خود از بخش دانلود ها، هر یک از محصولات را جداگانه دانلود کنید. (فایل اصلی پکیج دارای محصول نمی باشد و فقط از پنل خود می توانید محصولات را جداگانه دانلود کنید)
  • این پکیج مثل همه محصولات راست چین، شامل آپدیت های کاملا رایگان و شش ماه خدمات پشتیبانی بدون پرداخت هزینه است.
  • پشتیبانی کلیه محصولات این پکیج توسط توسعه دهنده اصلی آن ها در راست چین انجام می شود.
  • لطفا برای دریافت راهنمایی و پشتیبانی فقط به طراح آن محصول تیکت بزنید و به طراح پکیج تیکت ارسال نفرمایید.
  • تمامی محصولات نام برده شده، به صورت یک جا به شما ارائه خواهد شد.
  • اگر قبل از خرید، سوالی در مورد هر یک از محصولات ارائه شده در پکیج، شامل قالب و افزونه ها دارید، پیشنهاد می کنیم در دیدگاه های همان محصول، در راست چین بپرسید. مثلا سوالی در مورد جزئیات افزونه سامان کیش داشته باشید، در دیدگاه های همان محصول، مطرح بفرمایید.