ایکون
100 قالب سایت آماده
897 هزار تومان
پیش نمایش
اخبار

معرفی کتاب شیوه گرگ؛ سیستم فروش خط مستقیم تخفیف 20% خرید

اگر شما هم میخواهید یاد بگیرید که چگونه یخ را به اسکیمو، نفت را به عرب و گوشت خوک را به عالم یهودی و در کل توانایی فروش هر چیزی به هر کسی در مقادیر زیاد را به دست آورید یادگیری سیستم فروش خط مسقیم آنچیزی است که به آن نیاز دارید.
در کتاب شیوه گرگ، جردن بلفورت اعجوبه بازاریابی و فروش، رازهای موفقیتش در هنر متقاعد کردن و تاثیرگذاری بر روی دیگران را با عنوان سیستم خط فروش مستقیم به شما آموزش می دهد.

0
17 مرداد 1398
آخرین بروزرسانی: 21 اسفند 1402

شاید ببرها و شیرها قوی تر باشند، اما هیچ گرگی در سیرک بازی نمی کند. جردن بلفورت

جردن بلفورت را می شناسید؟

او گرگ وال استریت است به یاد آوردید؟ کسی که لئوناردو دی کاپریو نقش او را در پرده سینما بازی کرد. کسی که هزاران جوان که به سختی میتوانستند همزمان راه بروند و آدامس بجوند را با استفاده از سیستم آموزش فروش ظاهرا جادویی به نام خط مستقیم، تبدیل به معامله گرهای سطح جهانی کرد؟ کسی که همه ی آن نیوزیلندی های وحشت زده را در انتهای فیلم زجر داد، فقط برای اینکه نتوانستند خودکاری را به شیوه درست به آن بفروشند؟ به خاطر آوردید؟

جردن بلفورت توانایی تبدیل تقریبا آنی افراد از تمام اقشار جامعه، صرف نظر از سن، نژاد، عقیده، رنگ پوست، پیشینه اجتماعی و اقتصادی، وضعیت تحصیلی  و میزان استعداد ذاتی در فروش، به معامله گر سطح جهانی را دارد.

بلفورت به عنوان مالک Stratton Oakmont ، بیش از 1000 کارگزار بورس استخدام کرد و بالغ بر 1.5 میلیارد دلار درآمد داشت. وی به عنوان مشاور بیش از 50 شرکت دولتی فعالیت کرده و تقریباً در همه روزنامه ها و مجلات مهم جهان از جملهNew York Times ، The Wall Street Journal ، Los Angeles Times ، The London Times ، Herald Tribune فعالیت های او به نمایش گذاشته شده است.

شیوه گرگ سیستم فروش خط مستقیم جز پرفروش ترین های نیویورک تایمز که به 25 زبان ترجمه و در 60 کشور دنیا عرضه شده است.

آنچه در این کتاب ارائه میشود راه حل شسته رفته ای برای به کار بردن سیستم خط مستقیم در هر کسب و کار و صنعتی است. برای شما که با فروش سر و کار یا کسب و کار خودتان را دارید، این کتاب تغییر دهنده بازی خواهد بود. به شما نشان می دهد چگونه چرخه فروشتان را کوتاه کنید، میزان موفقیت معامله را افزایش داده و یک جریان ثابت بازگشت مشتری ایجاد کنید همچنین مشتریان وفاداری خلق کنید. به علاوه این کتاب به شما فرمولی برای پرورش و  حفظ نیروی فروش سطح جهانی ارائه میکند.

و برای شما که با فروش سر و کاری ندارید این کتاب به همان اندازه برایتان ارزشمند خواهد بود. ملاحظه کنید. یکی از اشتباهات پرهزینه ای که مردم مرتکب میشوند این است که آنها درباره فروش و هنر متقاعد کردن، صرفا به همان قوانین و تفکر سنتی می اندیشند. فقط فروشنده ها هستند که معامله میکنند.

بنابراین از خود می پرسند: «زمانی که ارتباطی با فروش ندارم، هدف از یادگیری نحوه فروش و هنر متقاعد کردن چیست؟»

این طرز تفکر درستی نیست.

حتی اگر فروشنده نباشید، هنوز لازم است دست کم در فروش و متقاعدسازی تا سطح معقولی مهارت داشته باشید. در غیر این صورت به شدت اعتماد به نفستان را در زندگی از دست خواهید داد.

کل زندگی فروش و متقاعد کردن است. در حقیقت شما یا در حال متقاعد کردن هستید یا در حال شکست خوردن.

سیستم خط مستقیم بی شک برای همه افراد قابل استفاده است.

شما کاربران عزیز راست چین میتوانید این کتاب ارزشمند را با کد تخفیف rtl-theme  از وبسایت ناشر (نشر نوین) تهیه نمایید.

خرید کتاب شیوه گرگ

نظر تعدادی از خوانندگان کتاب شیوه گرگ

 کتاب شیوه گرگ سیستم فروش خط مستقیم نوشته جردن بلفورت | گرگ وال استریت

آموزش ببندید، درآمد بیشتری کسب کنید و زندگی شادتر و قدرتمندتری را تجربه کنید.

در انتها به تماشای یکی از جذابترین سکانس های فیلم گرگ وال استریت مینشینیم.

شما چه کتابی را برای آموزش فروش پیشنهاد میدهید. خوشحال میشویم که از تجربیات شما در این بخش استفاده کنیم.

زهرا غفاری
زهرا غفاری
مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک خوندم و 3 ساله که وردپرس و سئو کار می کنم.
مقالات مرتبط
بنر
امکان جایگزینی محصولات راست چین برای فروشندگان آزاد شد
جهت بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات پشتیبانی راست چین، همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فروشندگان، امکان جایگزینی محصولات غیر ایرانی راست چین آزاد شد.
بنر
حل مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube
اگر در پیشخوان وردپرس با مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube Loader برای فعالسازی محصولات راست چین روبرو شده اید این مطلب را بخوانید تا به سادگی آن را رفع کنید.
بنر
کارمزد محصولات راست چین هوشمند شد
با هوشمند شدن کارمزد محصولات راست چین اگر فروشندگان محصولات با کیفیت تری ارائه دهند و درصد رضایت بالاتری از خریدار دریافت کنند سود بیشتری از فروش محصولات به دست می آورند و کارمزد کمتری پرداخت می کنند.
بنر
رونمایی از لوگو جدید راست چین
لوگو هر مجموعه، بخش مهمی از هویت آن را نشان می دهد و به نوعی شخصیت یک برند، محسوب می شود. این نکته ای بود که از مدت ها قبل ذهن ما را درگیر کرده بود. لوگو راست چین باید به نحوی گویاتر، فعالیت های مجموعه را بازتاب دهد. راست چین حالا دیگر فقط یک Marketplace نیست. یک هویت است. هویتی که پیکره عظیمی ...
0 دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.