Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

راهی برای صرفه جویی هزینه طراحی سایت مدارس هوشمند

دسته‌بندی: اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۷
۱۴۶۰ بازدید

سایت مدارس هوشمند ، از مهمترین بخشها برای جذب مخاطبان، ایجاد امکانات متفاوت و درآمدزایی برای مدرسه است. با قالب آماده در کمتر از 10 دقیقه صاحب سایت شوید. به صورتی که تمامی بخش ها از جمله پنل مدیریت، کاملا فارسی در اختیار شما باشد. همچنین خدمات پشتیبانی و آپدیت کاملا رایگان دریافت کنید.

سایت مدارس هوشمند

مزایای سایت مدارس هوشمند

مدارس هوشمند در ایران چند سالی است که شروع به فعالیت کرده اند. مدارسی که هدف آن ها، آشنایی نسل جدید با فناوری و آموزش استفاده صحیح از آن برای مشاغل نوین است. حرفه هایی که استفاده از کامپیوتر، کم ترین مهارت شمرده می شود. همچنین این مدارس، به دانش آموز کمک می کند، بدون محدودیت در زمان و مکان به یادگیری بپردازد.

علاوه بر امکانات سخت افزاری همچون مکانی برای آموزش های نوین(سایت مدرسه)، کامپیوتر، لپ تاپ، پروژکتور و … دانش آموزان نیازمند امکاناتی خارج از مدرسه هستند. که معقول ترین و امن ترین آنها، داشتن سایت اختصاصی است. اما یک نکته مهم وجود دارد و آن هزینه های سنگین ایجاد سایت است. که به اجبار مدارس را به امکاناتی ناقص و محدود مثل سامانه همگام راضی کرده است. البته که سامانه همگام برای کارهای اداری و بوروکراسی کاربرد دارد. اما برای دانش آموزان امکانات مناسبی ندارد.

قالب های آموزشی، یک سایت کاملا آماده در اختیار شما قرار میدهد. کافی است به ویرایش و شخصی سازی آن بپردازید.

سایت مدارس هوشمند

درآمدزایی با سایت مدارس هوشمند

هزینه های مدارس غیرانتفاعی و هیأت امنایی از چند مسیر تأمین می شود. بخشی از بودجه از طریق پرداخت شهریه فراهم می شود. اما یکی از مهمترین منابع بودجه این مدارس، خدمات جانبی و برنامه های فوق برنامه است.

با کمک امکاناتی که وب سایت های تحت وردپرس در اختیار شما قرار می دهند، براحتی می توانید هزینه های جانبی مدرسه را تأمین کنید. یکی از امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند، بخشی است که می توانید دوره آنلاین تعریف کرده و با فروش آن کسب درآمد کنید. معلمین و مربیان می توانند دوره هایی مثل آموزش های فوق برنامه تهیه کنند و برای فروش قرار دهند.

درآمد هر دوره را نیز می توانید تعریف کنید. که چند درصد برای مدرسه و چند درصد برای مربی قرار داده شود. با این کار، علاوه بر کسب درآمد توسط کادر آموزشی، نه تنها دانش آموزان مدرسه شما، بلکه سایر افراد می توانند این آموزش را از شما خریداری کنند. به این صورت، رضایت از چند جنبه به دست می آید.

 • برای مدرسه درآمد حاصل شده.
 • مربیان و معلمان درآمد کسب کرده اند.
 • کاربران سایت شما که فقط دانش آموزان مرکز خودتان نیستند نیز یک دوره با کیفیت که ممکن است تنها در سایت شما بیابند، دریافت می کنند.

این امر علاوه بر همه مزیت های فوق، یک برتری بزرگ برای مرکز شما به دست می آورد و آن برند شدن مدرسه است. ضمن آنکه براحتی آموزش های معمول را می توانید در پنل هر دانش آموز، به صورت رایگان قرار دهید.

سایت مدارس هوشمند

ایجاد سایت با قالب آماده

در این لینک به معرفی بهترین قالب های آموزشی وردپرس پرداخته ایم. که پیشنهاد می کنیم حتما نگاهی به آن داشته باشید. امکانات وسیعی که هر یک از آنها در اختیار شما قرار میدهد، به شما امکان ساخت سایتی بی نظیر برای آموزشگاه تان را می دهد. برای مدیر، معلم، دانش آموز هر کدام یک پنل اختصاصی با امکانات مخصوص به خود را دارند.

به صورتی که مدیر براحتی می تواند کادر آموزشی و دانش آموزان را کنترل کند. از سوی دیگر، می توانید آزمون ها را به صورت آنلاین برگزار کنید. یک مزیت مهم سایت مدارس هوشمند آن است که بدون آنکه محصل و معلم به فرایند معمول(سیستم امتحانات ترمی) محدود باشند، می توانند نمره را به سبک مدرسه به دانش آموز اختصاص دهند.

از سوی دیگر، از نظر مالی برای مدرسه صرفه جویی بسیار مناسبی ایجاد می شود. اگر از پرتال های آماده استفاده کنید. و یا به صورت سفارشی، از شرکت های طراحی، سایت دریافت کنید، مبلغ هنگفتی باید هزینه کنید. اما قالب وردپرس با هزینه ای بسیار کم، سایتی آماده به شما تحویل می دهد. با بسته نصب آسان در کمتر از ده دقیقه می توانید سایت مورد نظرتان را روی هاست بیاورید.

سایت مدارس هوشمند2 دیدگاهافزودن

 • صبا

  سلام
  چطور باید هر قالب رو ویرایش کرد؟ امکانات همشون یکی هستن؟ برنامه هفتگی میتونیم تعریف کنیم؟

  • فرزانه همتیان

   سلام وقتتون بخیر
   در مورد سوال 1: هر قالب دارای فایل راهنما هست که میتونین استفاده کنین. ضمن اینکه تمامی بخش های قالبها کاملا فارسی هستند. کافیه یه مقدار امکانات رو بررسی کنید. براحتی می تونین ویرایش کنین.
   سوال 2: امکانات هر قالب را در جزئیات و پیش نمایش می تونین بررسی کنین
   سوال 3: در بعضی از قالب های آموزشی میتونین برنامه هفتگی تعریف کنین. از بخش پیش نمایش و همچنین پرسش و پاسخ می تونین به جواب سوالاتتون قبل از خرید برسید.

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان