ایکون
100 قالب سایت آماده
897 هزار تومان
پیش نمایش
ابزار های جدید Google Cloud
اخبار

 ابزار های جدید توسط Google Cloud برای خرده فروشان

Google Cloud ابزاری مبتنی بر هوش مصنوعی معرفی کرده تا آنچه را که کاربران هنگام جستجو یک وب سایت می بینند، شخصی می کند.

0
28 دی 1401
آخرین بروزرسانی: 25 اسفند 1401

به تازگی Google Cloud چهار ابزار جدید را با استفاده از هوش مصنوعی راه اندازی کرده است. این قابلیت ها، باعث می شوند مشتریان، خرید آنلاین روان تری را تجربه کنند و به خرده فروشان در مدیریت فروشگاه اینترنتی کمک می کند.در ادامه ابزار های جدید Google Cloud برای خرده فروشان را مورد بررسی قرار می دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

 ابزار های جدید Google Cloud

ابزار های جدید Google Cloud شامل 4 مورد است که عبارت اند از:

 ابزار های جدید Google Cloud

  1. تجربه جستجو و مرور شخصی برای سایت های ایکامرس (تجارت الکترونیک)

Google Cloud یک برنامه منحصر به فرد مبتنی بر هوش مصنوعی را راه اندازی کرده است که مشتریان آنچه هنگام جستجو و مرور وب سایت های تجارت الکترونیک می بینند، را شخصی سازی می کند. این فناوری قابلیت‌ های موجود در جستجوی خرده‌ فروشی Google Cloud را افزایش می ‌دهد و به ایجاد یک تجربه خرید آنلاین آسان ‌تر و شهودی‌ تر کمک می ‌کند.

سیستم هوش مصنوعی پشت این ابزار جدید می‌تواند با تجزیه و تحلیل رفتار مشتری در هنگام مرور محصولات، افزودن به سبد خرید و خرید آنها، ترجیحات مشتریان را شناسایی کند.
از این اطلاعات برای سفارشی کردن نتایج جستجو و اولویت بندی محصولات برای شخصی سازی تجربه استفاده می شود. این نوع از شخصی ‌سازی مختص وب‌ سایت فروشنده است و به دیگر فعالیت های مشتری در Google مرتبط نیست.

  1. بررسی قفسه های فروشگاه با استفاده از هوش مصنوعی

این ویژگی از ماشین لرنینگ برای بهینه‌سازی سفارش محصول در وب ‌سایت خرده ‌فروشی زمانی که خریداران دسته بندی را انتخاب می کنند، استفاده می‌کند. سایت ‌های تجارت الکترونیک نتایج محصولات را بر اساس لیست‌های پر فروش یا مجموعه‌ های انتخاب شده، مانند انتخاب لباس ‌های فصلی که در آن قرار داریم، رتبه ‌بندی کرده ‌اند.
سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی که توسط گوگل توسعه یافته است، استراتژی جدیدی را اتخاذ کرده و از داده های تاریخی برای بهبود نحوه رتبه بندی محصولات استفاده می کند. این می تواند تعاملات با مشتری، دقت و پتانسیل فروش را افزایش دهد.

  1. توصیه های محصول مبتنی بر هوش مصنوعی

پیشرفت‌ های هوش مصنوعی در Google Cloud Recommendations می ‌تواند سایت‌های تجارت الکترونیک را حتی شخصی ‌تر، پویا تر و برای مشتریان مفید تر کند.
یکی از ویژگی های جدید، بهینه سازی در سطح صفحه است که به وب سایت ها اجازه می دهد تا توصیه های محصول را برای نمایش به خریدار مشخص کنند. این ویژگی می تواند مدت زمان آزمودن کاربر را کاهش دهد و منجر به افزایش تعامل و فروش مشتری شود.
علاوه بر این، ویژگی جدید Revenue Optimization از ماشین لرنینگ برای ارائه توصیه‌ های موثر تر محصول استفاده می‌کند و به طور بالقوه درآمد هر جلسه کاربر را افزایش می‌دهد. این قابلیت های جدید هم اکنون در دسترس همه خرده فروشانی است که از Google Cloud استفاده می کنند. ابزار Google Cloud

  1. چیدمان محصولات وب سایت توسط ماشین لرنینگ
    Google Cloud یک راه‌حل هوش مصنوعی برای اسکن قفسه‌ ها راه‌اندازی کرده است تا به خرده‌ فروشان کمک کند تا محصولات از همه نوع را تنها در یک مقیاس و بر اساس ویژگی‌ های بصری و متنی شناسایی کنند.
    این  ابزار های جدید Google Cloud برای خرده فروشان داده ها را به بینش های عملی تبدیل می کند که می تواند در دسترس بودن محصول را بهبود بخشد.این فناوری در حال حاضر در دست بررسی است، اما به زودی برای خرده فروشان در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

پیشرفته تر شدن محصولات مایکروسافت، می‌تواند ضربه مهلکی را به شرکت گوگل وارد کند و کاربران آن را کاهش دهد.

اسماعیل احمدی
اسماعیل احمدی
کارشناسی فناوری اطلاعات، علاقمند به دنیای وردپرس، سابقه 4 سال در زمینه طراحی سایت
مقالات مرتبط
بنر
امکان جایگزینی محصولات راست چین برای فروشندگان آزاد شد
جهت بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات پشتیبانی راست چین، همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فروشندگان، امکان جایگزینی محصولات غیر ایرانی راست چین آزاد شد.
بنر
حل مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube
اگر در پیشخوان وردپرس با مشکل cannot be decoded by this version of the ionCube Loader برای فعالسازی محصولات راست چین روبرو شده اید این مطلب را بخوانید تا به سادگی آن را رفع کنید.
بنر
کارمزد محصولات راست چین هوشمند شد
با هوشمند شدن کارمزد محصولات راست چین اگر فروشندگان محصولات با کیفیت تری ارائه دهند و درصد رضایت بالاتری از خریدار دریافت کنند سود بیشتری از فروش محصولات به دست می آورند و کارمزد کمتری پرداخت می کنند.
بنر
رونمایی از لوگو جدید راست چین
لوگو هر مجموعه، بخش مهمی از هویت آن را نشان می دهد و به نوعی شخصیت یک برند، محسوب می شود. این نکته ای بود که از مدت ها قبل ذهن ما را درگیر کرده بود. لوگو راست چین باید به نحوی گویاتر، فعالیت های مجموعه را بازتاب دهد. راست چین حالا دیگر فقط یک Marketplace نیست. یک هویت است. هویتی که پیکره عظیمی ...
0 دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.